reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Wygrzebalam z szafy legginsy i stanik sportowy i pocwiczylam! Najpierw 10 minutowy trening boczków z Tiffany, później hula hop i skośne brzuszki![emoji123]
Jutro zrobię pośladki![emoji5] i tak na zmiane jednego dnia boczki, drugiego pośladki[emoji106]
Az mi sie lepiej zrobiło[emoji5]
Teraz ide zrobic sobie długą kąpiel[emoji8]
Ja lubię z Mell B brzuchy robić tej Tiffany nie widziałam zerknę natomiast Chodakowskiej nie trawie tego jej gadania :D
 
reklama
No i moje przypuszczenia co do braku owulacji nie były bezpodstawne wyszedł mi wynik 5 niby w normach ale wiadomo że to za mało. Sprawdzę sobie jeszcze tak grudzień bo może to będzie tańsze rozwiązanie niż monitoring ;P

No może i racja , że taniej bo monitoring prywatnie tak jak wizyta i zależy jak się trafi w którym dc , a to badanie ile kosztowało ? Ja patrzyłam gdzieś cennik to coś ok. 18 zł ?
Ja się tak zastanawiam czy zrobić ten progesteron czy nie :confused:
Bo u mnie bardziej problem z zapaleniami jest i to bym musiała najpierw wyleczyć u siebie i tż :hmm:
 
No może i racja , że taniej bo monitoring prywatnie tak jak wizyta i zależy jak się trafi w którym dc , a to badanie ile kosztowało ? Ja patrzyłam gdzieś cennik to coś ok. 18 zł ?
Ja się tak zastanawiam czy zrobić ten progesteron czy nie :confused:
Bo u mnie bardziej problem z zapaleniami jest i to bym musiała najpierw wyleczyć u siebie i tż :hmm:
Zależy od lab w jednym u mnie za 21 w innym za 35 w jeszcze innym za 26 :)
 
Hejka dziewczyny! Ja niestety dalej chora jestem :(
Więc ze SPA nici, musiałam przełożyć na inny termin :(
Z tego cyklu też chyba nic nie wyjdzie bo jak chora jestem to ani mi się nie chce nic a tym bardziej boboseksów :|
A owule powinnam mieć w ten weekend, będę robić testy, tak tylko żeby zobaczyć czy faktycznie będzie ale ten cykl badam bardzo w kratkę, bo chodzę spać i budzę się o jakichś dziwnych godzinach. Przez chorobę nie mogę spać i zasypiam o 6 rano i nie daje rady zmierzyć temperatury.

Fajnie by było jakby owulacja mi wyszła w niedzielę, bo moje urodziny ;) Może mężu sprawi mi jakiś extra prezent urodzinowy, hehe. Dostać dziecko w dzień urodzin, chyba teraz nic tego by nie przebiło :)
 
Dziewczyny prolaktynę można badać w każdym dniu cyklu? Zastanawiam się czy nie zrobić jutro zestawu tarczycowego to może bym prolaktynę też powtórzyła. To będzie 5dpo 16 dc. Jak myślicie?
 
Hejka dziewczyny! Ja niestety dalej chora jestem :(
Więc ze SPA nici, musiałam przełożyć na inny termin :(
Z tego cyklu też chyba nic nie wyjdzie bo jak chora jestem to ani mi się nie chce nic a tym bardziej boboseksów :|
A owule powinnam mieć w ten weekend, będę robić testy, tak tylko żeby zobaczyć czy faktycznie będzie ale ten cykl badam bardzo w kratkę, bo chodzę spać i budzę się o jakichś dziwnych godzinach. Przez chorobę nie mogę spać i zasypiam o 6 rano i nie daje rady zmierzyć temperatury.

Fajnie by było jakby owulacja mi wyszła w niedzielę, bo moje urodziny ;) Może mężu sprawi mi jakiś extra prezent urodzinowy, hehe. Dostać dziecko w dzień urodzin, chyba teraz nic tego by nie przebiło :)
Powrotu do zdrowia :* i powodzenia z prezentem urodzinowym
 
reklama
Do góry