reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Hej dziewczyny, właśnie staram się nadrobić posty z ostatnich dni :)
Trochę miałam różnych spraw do załatwienia i jakoś nie było czasu nic szkrobnąć tutaj, poza tym też nie za bardzo jest o czym.

Dzisiaj 1dc, w końcu luteina zadziałała i kolejny cs zaczynamy ;)
Oby ostatni[emoji4]
 
reklama
Oby ostatni[emoji4]

Bardzo bym chciała! Kto wie może sobię sprawię urodzinowy prezent hihi ;)
Ogólnie jak ten cykl jakoś negatywnie byłam nastawiona tak ten nowy jakaś nowa energia we mnie wstąpiła. Chyba po prostu to czekanie na @ mnie tak przybiło, a teraz jak się pojawił to i nowa nadzieja jest :)
 
Bardzo bym chciała! Kto wie może sobię sprawię urodzinowy prezent hihi ;)
Ogólnie jak ten cykl jakoś negatywnie byłam nastawiona tak ten nowy jakaś nowa energia we mnie wstąpiła. Chyba po prostu to czekanie na @ mnie tak przybiło, a teraz jak się pojawił to i nowa nadzieja jest :)
Tak na pewno... ja nie lubie takiego zawieszenia... ze ani w jedna ani w druga
 
Hej dziewczyny, właśnie staram się nadrobić posty z ostatnich dni :)
Trochę miałam różnych spraw do załatwienia i jakoś nie było czasu nic szkrobnąć tutaj, poza tym też nie za bardzo jest o czym.

Dzisiaj 1dc, w końcu luteina zadziałała i kolejny cs zaczynamy ;)
Czyli wywoływałas @? Powodzenia w nowym cyklu [emoji4] czemu @ nie chciała przyjść?
 
Czyli wywoływałas @? Powodzenia w nowym cyklu [emoji4] czemu @ nie chciała przyjść?
Tak wywoływałam bo miałam już 10 dni spóźnienia :|
Już nie pamiętam czemu mnie tak przyblokowało, może to przez stres.... bo na usg wszstko wskazywało jakbym miał być już za chwile @ a tu nic. No ale najważniejsze że już jest...
 
Tak wywoływałam bo miałam już 10 dni spóźnienia :|
Już nie pamiętam czemu mnie tak przyblokowało, może to przez stres.... bo na usg wszstko wskazywało jakbym miał być już za chwile @ a tu nic. No ale najważniejsze że już jest...
Dobrze ze juz jest...A ja leze , jajniki i brzuch mnie tak rwia ze sama bym chciala juz @ [emoji12] a dopiero 10dpo
 
Dobrze ze juz jest...A ja leze , jajniki i brzuch mnie tak rwia ze sama bym chciala juz @ [emoji12] a dopiero 10dpo
Ooooo dobry znak [emoji4]

Rano wstaję i jadę z mężem w góry [emoji4] wejdziemy na mini górkę, pospacerujemy, poodychamy świeżym powietrzem, pogadamy ahhhhhhh cieszę się [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Dobranoc!
 
Ooooo dobry znak [emoji4]

Rano wstaję i jadę z mężem w góry [emoji4] wejdziemy na mini górkę, pospacerujemy, poodychamy świeżym powietrzem, pogadamy ahhhhhhh cieszę się [emoji1] [emoji1] [emoji1] [emoji1]

Dobranoc!
Udanej wycieczki [emoji2][emoji2][emoji2] oby pogoda Wam dopisała [emoji8]
 
reklama
Do góry