reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Dziewczyny właśnie sobie weszłam na stronę alabu i innych gdzie pobierają krew żeby ocenić jako wydatek mnie czeka przed następną wizyta u Endo bo kazała mi zrobić poziom witaminy D selenu przeciwciała jakieś dwa od nietolerancji glutenu żeby sprawdzić czy mam no i TSH ft3 ft4 i pójdzie 400zl za same badania... Plus wizyta 150 co mówić więcej ? Ktoś się orientuje czy dostanę jakieś skierowanie od ogólnego na takie badania czy nie ma szans bo oni dają skierowania do specjalistów i dopiero od nich bym dostała na krew ? Jeśli tak to odpada bo w Warszawie się czeka długo na lekarzy na NFZ... No chyba że któraś z was jest z Warszawy i zna jakiś punkt pobrań który nie wiem jest tańszy ? Ehhh no nie opłaca się chorować w tym kraju
 
Dziewczyny właśnie sobie weszłam na stronę alabu i innych gdzie pobierają krew żeby ocenić jako wydatek mnie czeka przed następną wizyta u Endo bo kazała mi zrobić poziom witaminy D selenu przeciwciała jakieś dwa od nietolerancji glutenu żeby sprawdzić czy mam no i TSH ft3 ft4 i pójdzie 400zl za same badania... Plus wizyta 150 co mówić więcej ? Ktoś się orientuje czy dostanę jakieś skierowanie od ogólnego na takie badania czy nie ma szans bo oni dają skierowania do specjalistów i dopiero od nich bym dostała na krew ? Jeśli tak to odpada bo w Warszawie się czeka długo na lekarzy na NFZ... No chyba że któraś z was jest z Warszawy i zna jakiś punkt pobrań który nie wiem jest tańszy ? Ehhh no nie opłaca się chorować w tym kraju
o jej..... drogo w cholerę! Niby płacimy ubezpieczenie, ale i tak wszystko robię prywatnie bo jak bym miała czekać na NFZ to za rok bym nie wykonała badań :( smutne to :( Nie podpowiem jak to jest ze skierowaniami bo się nie znam :(
 
o jej..... drogo w cholerę! Niby płacimy ubezpieczenie, ale i tak wszystko robię prywatnie bo jak bym miała czekać na NFZ to za rok bym nie wykonała badań :( smutne to :( Nie podpowiem jak to jest ze skierowaniami bo się nie znam :(
No właśnie ja też się nie orientuję na NFZ jak to wygląda bo też chodziłam prywatnie no ale to były takie wizyty raz na ruski rok więc można sobie iść a jak tutaj takie koszta to aż mi się słabo zrobiło [emoji14] o ile przeciwciała sprawdzi mi raz to całą resztę może chcieć co jakiś czas w końcu selen jak się przekroczy normę to też źle więc trzeba kontrolować a on kosztuje 120zl .... Ja się wyprowadzam z tej Warszawy jestem na nią za biedna ;P
 
Eh... szkoda :( :( Chyba gin da Ci na wywołanie coś
Mi się dwa razy w życiu okres spóźnił 2 tyg bez żadnej przyczyny tak po prostu ponoć jest to normalny stan jeśli wystąpi to oczywiście raz na kilka lat. Ale nie wiem ile tutaj już jest dni opoznienie chociaż warto sprawdzić przy staraniach skąd taka zmiana
 
reklama
Miałam iść dzisiaj na betę dziewczyny ale tak mnie rozłożyła grypa że leżę i zdycham nie mam siły z łóżka wstać ledwo żyje plamienie ustało w piątek @ nadal brak więc dalej tkwie w próżni bo nie wiem nic dobrze ze w środę mam gina może coś się wyjaśni ahhh:(
 
Do góry