reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Laski wiem ze bylo walkowane juz tyle razy ale prosze o wyjasnienie jaka ma byc szyjka przed @ ? Rano zbadala z ciekowosci i byla nisko a teraz znowu wysoko ?? [emoji848]
 

Załączniki

  • szyjka.png
    szyjka.png
    14,4 KB · Wyświetleń: 43
Jak jest podejrzenie ciąży to nie powinno się już badać szyjki :) zrób test :)
Ja popieram , test dużo nie kosztuje, ale jak może Cię zaskoczyć.. A tak będziesz miała pewność, no Kochana [emoji6]
Ja test mam ale tylko jeden i to mniej czuly wiec nie ma sensu narazie, w sumie i tak wiem ze @ przyjdzie [emoji6] to po co mam go marnowac [emoji6]
 
Hmm u mnie wydaje sie ze jest dosc wysoko i jest twarda [emoji848] ale ja na codzien nie sprawdzam wiec takie wyrywkowe badania moge sobie o kant tyłka rozbic [emoji14]
Też prawda z takim badaniem to też..[emoji12] Wysoko raczej na zapłodnienie.. ale tak jak mówisz tak raz na cykl sprawdzić to do duszy
 
reklama
Do góry