reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Hej dziewczyny

Ostatnio coś humor nie dopisuje.. Jakoś nakręcam się strasznie na to , że wszystko idzie nie w tym kierunku [emoji53]

Pisałam Wam o tym pieczeniu po stosunku , póki co dał mi globulki dowcipne , co drugi dzień na noc do spania.. Mają regenerować błone śluzową , tworzyć powłokę ochronną i poprawić wilgotność... Sprawdzimy czy działa... I wspomniał, że ma nadzieję że nie jestem uczulona na swojego chłopa [emoji23]

Brzmi poważnie ale ja się w ogóle nie znam na tym. Msm nadzieję w takim razie że obejdzie się bez i jakoś się wchłonie. No i że jednak nie będzie przeszkadzać w staraniach :)

Zasypiam. Prawie zasnęłam przy biurku a właśnie wypiłam kawę.

Dziękuje [emoji8] Też chce w to wierzyć!

Ja wlasnie dostałam okres.
Takze uczcie sie na moim przykladzie i nie wierzcie we wszystkie objawy[emoji15]

Przykro mi [emoji17] Po operacji macie nowe szanse i większe [emoji6] Doczekacie się maleństwa [emoji110]

Chyba dziś lub jutro będzie @.... Temperatura dzisiaj leciutko w dół i boli podbrzusze od rana i jak wstałam to tak mi słabo i gorąco ..... Czyli jak zawsze przed @... Ehh niedługo 11cs....

Ahhh te okropne @ ! Oby kolejny był tym szczęśliwym


Dziewczyny melduję że już jestem po badaniach i dzisiaj po południu mam wyniki do odbioru.

Trzymam kciuki , żeby były wporządku [emoji110]


Napisalam rano mezowi sms Jak tam? A On "Znowu musiałem jajca pokazać"[emoji12]
Juz jest po obchodzie i ma czekac na swoją kolej do operacji. Pewnie gdy ja na 12 przyjade bedzie juz po wszystkin[emoji120]

Na pewno wszystko się uda.. Potem tylko, żeby szybko doszedł do siebie [emoji6]

Wcześniej pisałam że jak o 8 @ nie będzie to uznam że się spóźnia ;)jest prawie 9 i dalej nic nie ma a głupia chodzę co chwilę w pracy i sprawdzam :rofl:

Oby już nie przyszła.. Kiedy zatestujesz ?
 
reklama
Ja chyba ocipieję z tym wszystkim: teraz boli mnie tylko jeden cycek o_O
hhe no idzie ocipiec zobacz sie z Azulka działo....mnie tez niby bola plecy,niby kluja jajniki i cycki,aleeeee......;/ mam takie podejscie dziwne.....chciałabym sobie porobic testy bo tak naprawde robiłam tylko dwa razy w zyciu:p ale poki co jestem twarda . i na objawy i na testy czekajace :p
 
hhe no idzie ocipiec zobacz sie z Azulka działo....mnie tez niby bola plecy,niby kluja jajniki i cycki,aleeeee......;/ mam takie podejscie dziwne.....chciałabym sobie porobic testy bo tak naprawde robiłam tylko dwa razy w zyciu:p ale poki co jestem twarda . i na objawy i na testy czekajace :p

To że mnie cycki bolą to normalne, ale żeby jeden?? o_O
Objawy ignoruje bo są identyczne jak na @, więc nie mam się czym sugerować.
Czas pokaże ale to czekanie jest straaaaaszneeee:p:p
 
hhe no idzie ocipiec zobacz sie z Azulka działo....mnie tez niby bola plecy,niby kluja jajniki i cycki,aleeeee......;/ mam takie podejscie dziwne.....chciałabym sobie porobic testy bo tak naprawde robiłam tylko dwa razy w zyciu:p ale poki co jestem twarda . i na objawy i na testy czekajace :p
Potwierdzam, nie nalezy az tak bardzo brac pod uwage wszystkiego co robi Nasz organizm. Za mna juz tyle miesiecy staran ale dopiero w tym cyklu poczulam chyba pierwszy raz ze sie udalo...te realne objawy...i zonk okres.
 
@buterrfly jak się nic nie wydarzy to jutro i jeśli będzie po mojej myśli to w pon pójdę na betę chociaż nigdy tego nie robiłam i wsumie nie wiem czy to dobry pomysł
Trzymam kciuki , żeby nie przyszła @ i były || kreski [emoji110]
Beta potwierdzi test i powie Ci który to tydzień.. Beta nie jest jak dla mnie taka konieczna , ale będziesz zawsze może spokojniejsza..
Ważne , że jak się uda to żeby na wizycie u gina było wszystko dobrze z maleństwem
 
Juz Go zabierają[emoji33] Chyba najgorsze 1.5 godziny w Naszym zyciu[emoji33]
Ale przyjade i juz bedzie po[emoji8]
Dziekuje za wsparcie i slowa otuchy[emoji8]
Na pewno będzie dobrze! Wiem że Ci ciężko i jesteś cała w nerwach. Najgorsze to oczekiwanie ale przyjedziesz do szpitala i już pewnie będzie po wszystkim. Jesteście silni więc przejdziecie to razem i już powinno być tylko lepiej. Trzymam kciuki
 
Laski wiem ze bylo walkowane juz tyle razy ale prosze o wyjasnienie jaka ma byc szyjka przed @ ? Rano zbadala z ciekowosci i byla nisko a teraz znowu wysoko ?? [emoji848]
 
reklama
Do góry