reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Nie poddawaj się. Moje ciemniejące testy owu dopiero zaczęły się koło 12dc, a ciemne były ok 16/17 dc więc na spokojnie kochana. Testujesz raz dziennie? Codziennie o tej samej godzinie? Chyba nie z pierwszego moczu?
Tak, raz dziennie, staram się o tej samej porze, choć dziś trochę wcześniej niż zwykle bo mnie ten pustak wczorajszy przestraszyl. Staram się nie pić przed nimi. Dajesz mi troszkę nadzeji, spróbujemy dziś wieczorem lub jutro rano jeszcze boboseksu i będę sprawdzać dalej...
 
Dziewczyny, podeślijcje jakiegoś linka do tych testów. Skąd zamawiacie? Nie mogę się dokopać i znaleźć na wątku...[emoji13]
 
Wspaniale podejście. Życzę żeby Marzenie się spełniło jak najszybciej :)
Pamiętam, że nie mogłam doczekać się na pierwsze dziecko, a po porodzie wcale nie było tak kolorowo. To taka pułapka, że marzysz o czymś, a nie wiesz jeszcze , co Cię czeka ;) Ten czas oczekiwania, to mimo wszystko czas, za którym jeszcze każda zatęskni. Warto wykorzystać go w 100%, bo później już nigdy nie będziemy tak wolne. Sama mam dni, że obsesyjnie myślę o ciąży, ale wiem już jaki to kawałek chleba i wiem, że po kolejnym porodzie i tak nieraz pomyślę ,,po co mi to było " ;)
 
Dzień dobry

Wracam do was. Tzn postaram się ;)

Miałam dać znać po zabiegu, ale zabieg przełożyli :( będzie po nowym roku
 
reklama
Tak, raz dziennie, staram się o tej samej porze, choć dziś trochę wcześniej niż zwykle bo mnie ten pustak wczorajszy przestraszyl. Staram się nie pić przed nimi. Dajesz mi troszkę nadzeji, spróbujemy dziś wieczorem lub jutro rano jeszcze boboseksu i będę sprawdzać dalej...
Testy owu możesz robić nawet trzy czy cztery razy dziennie. Wiadomo, że w przypadku owulacji, to może być kwestia godzin i już wszystko się zmienia.
Ważne, by nie był to pierwszy mocz i by nie pić ok. 2h przed testowaniem.
 
Do góry