reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Pomimo tego, że jakoś się na to szykowałam, to jednak smutek, ból i rozczarowanie walnęło we mnie dość mocno. Czuję, że ten dzień będzie ciężki. Dobrze, że popołudniu jest M. w domu, to trochę pobędzie ze mną i pocieszy.
Teraz skupiam się na badaniach. Nic innego mi nie pozostaje.
Dzisiaj same złe wiadomości na bb :(
 
reklama
No i dziewczyny zaczynamy 5 cs, bo zaczyna mi się rozkręcać @.

Pomimo tego, że jakoś się na to szykowałam, to jednak smutek, ból i rozczarowanie walnęło we mnie dość mocno. Czuję, że ten dzień będzie ciężki. Dobrze, że popołudniu jest M. w domu, to trochę pobędzie ze mną i pocieszy.
Teraz skupiam się na badaniach. Nic innego mi nie pozostaje.
Przykro mi ogromnie  i przytulam wirtualnie ❤️

Coś dobra passa na wątku minęła :(
 
Witam w ten brzydki, pochmurny dzień. Moje dziecko chore, ja na zwolnieniu. Kończy się okres i nastawiam się pozytywnie. Swoje myśli kieruję w stronę przygotowań do bycia mamą. Oglądam maty edukacyjne, pościel dla niemowląt, rozmyślam co mam , a czego nie mam dla kolejnego dziecka. Wiem, że będę mieć drugie dziecko :) To kwestia czasu. Staram się , by ten czas był wypełniony radosnym oczekiwaniem na dwie || :) Mysli o dzieciątku, o które się staram nie muszą być przepełnione żalem , że tego dziecka jeszcze nie ma :)
Wspaniale podejście. Życzę żeby Marzenie się spełniło jak najszybciej :)
 
Przyszly mi testy[emoji3]
Zrobilam ciążowy i negatyw. Wiec nie ma co się łudzić. Czekam na okres[emoji19]
20180925_133117~2.jpg
 

Załączniki

  • 20180925_133117~2.jpg
    20180925_133117~2.jpg
    108,8 KB · Wyświetleń: 106
Ja się już chyba podaje na ten cykl, no zobaczcie same, czy ten ostatni dzisiejszy daje jeszcze jakieś szanse??
Wczoraj mi kreska zupełnie zniknela, dziś minimalnie ciemniejsza niż 12...
IMG_20180925_132840.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180925_132840.jpg
    IMG_20180925_132840.jpg
    47,7 KB · Wyświetleń: 111
reklama
Ja się już chyba podaje na ten cykl, no zobaczcie same, czy ten ostatni dzisiejszy daje jeszcze jakieś szanse??
Wczoraj mi kreska zupełnie zniknela, dziś minimalnie ciemniejsza niż 12...Zobacz załącznik 901547
Nie poddawaj się. Moje ciemniejące testy owu dopiero zaczęły się koło 12dc, a ciemne były ok 16/17 dc więc na spokojnie kochana. Testujesz raz dziennie? Codziennie o tej samej godzinie? Chyba nie z pierwszego moczu?
 
Do góry