reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Ja mam w pracy ubezpieczenie grupowe z PZU i wiem że tam jest opcja lekarze specjaliści ale powiem szczerze nie korzystałam nigdy
Moj tz tez ma ten pakiet z pzu i wlasnie zastanawiam sie jak to jest z tym ze jak ja jestem w tym ubezpieczeniu dopisana jako partnerka to czy wizyty u tych lekarzy co maja z nimi umowe mam za darmo czy jak...?
 
reklama
Nie warto się sugerowac sluzem :)
Jedna będzie miała biały gęsty, druga biały wodnisty, a trzecia żółty [emoji12]
Ja bym powiedziała, żeby nie traktować go jako głównego wyznacznika ewentualnej ciąży :)
Dobrze jest sie obserwować i zwracać uwagę na odstępstwa od normy, bo mogą stanowić pewną sugestię.
Ja np. przed okresem mam biały śluz, a gdy zaszłam w ciążę, to śluz dalej był biały i tyle samo, tylko że odcień stał się perłowy - niby ten sam, ale inny :)
 
ja biore luteine bo ginka uwazała ze MOZE mam problem z zagniezdzeniem
Badałaś poziom progesterownu po owu?

Ja biorę. Drugi cykl już. W poprzedniej szczęśliwej ciąży też brałam. Najprawdopodobniej pomógł mi zajść w ciążę i ja utrzymać. Pierwszą poronilam z powodu niskiego progesteronu.

A jaki masz poziom progestronu po owulacji?
 
Moj tz tez ma ten pakiet z pzu i wlasnie zastanawiam sie jak to jest z tym ze jak ja jestem w tym ubezpieczeniu dopisana jako partnerka to czy wizyty u tych lekarzy co maja z nimi umowe mam za darmo czy jak...?
Wiem właśnie ze kolegi żona która była dopisana do ubezpieczenia jego cała ciążę korzystała w wizyt i gina trzeba zadzwonić na infolinię podać Nr ubezpieczenia i powiedzą
 
Moj tz tez ma ten pakiet z pzu i wlasnie zastanawiam sie jak to jest z tym ze jak ja jestem w tym ubezpieczeniu dopisana jako partnerka to czy wizyty u tych lekarzy co maja z nimi umowe mam za darmo czy jak...?
Mój tz też ma PZU i mają tam prowadzenie ciąży jeżeli o to pytasz, bo nie czytałam wszystkiego ;)
 
Ja tego wogole nie pojmuje one chyba bardziej utrudniają życie niz ułatwiają ;P
Wogole to wy co ile dni boboseksy stosujecie ? ;)
U nas ❤️w tym cyklu były w pon i środę a owu niby we wtorek ale mój miał wyjazd służbowy właśnie z wtorku na środę a tak ogólnie to my wsumie codziennie 8-)jak ma być fasola to będzie i już chyba nie patrzę na te testy owu mierzenia i inne....
 
reklama
Mój tz też ma PZU i mają tam prowadzenie ciąży jeżeli o to pytasz, bo nie czytałam wszystkiego ;)
Wiem właśnie ze kolegi żona która była dopisana do ubezpieczenia jego cała ciążę korzystała w wizyt i gina trzeba zadzwonić na infolinię podać Nr ubezpieczenia i powiedzą
Dzięki, powiem tz zeby tam zadzwonil i sie dowiedzial co i jak bo wiem ze na pewno moja gin ma z nimi umowe i ciekawe czy bede mogla z tego korzystac[emoji848] fajnie by było[emoji57]
 
Do góry