reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

U mnie 28 nawet ostatnio to 27 bo w 28 to już mi okres przyszedł [emoji14] ale teraz chyba będzie później skoro lekko później owu mi testy pokazują chociaż one to i tak mogą kłamać. Szkoda że jajniki mnie jakoś nie kłują tak żebym mogła poznać po nich owulację ;P no ale cóż trudno się mówi jak miec pod górkę to mieć ;0
Widze że chyba idziemy pod tą samą górkę ;)
 
reklama
Wiecie co u mnie to chyba biochemiczna. Co prawda dziś kreska mocniejsza, ale zaczęłam plamić

Mam nadzieję, że to nie okaże się jednak biochemiczna!

Ja też powtórzyłam. Radość miesza się ze strachem ...Zobacz załącznik 906673

Super! Wiedziałam :D

Ale w 4tc oprócz pogrubienia śluzówki nic nie zobaczą. Nie wiem czy jest sens dodatkowo się stresować. Już kiedyś usłyszałam że poronienie w 5tc przebiega jak normalna miesiączka i bez sensu że tam jestem. Muszę czekać. Nie będę brała żadnych leków dopóki lekarz nie oddzwoni

Doczytałam, że jednak weźmiesz Duphaston. Trzymam mocno kciuki!

ja bym powiedziała że to wszystko (mierzenie, suplementy, obserwacja, seks w określone dni) PLUS: wyluzować, nie myśleć o cyklu, najlepiej zapomnieć że chce się dziecko.
Inaczej mówiąc: mieć ciastko i zjeść ciastko :p

Nierealne :D

A propos Duphastonu. Czy któraś z Was bierze go lub luteinę po owu z powodu niskiego progesteronu? Albo ma zapisane bo jest po biochemicznej, żeby sytuacja się nie powtórzyła?
 
Widze że chyba idziemy pod tą samą górkę ;)
Szkoda tylko że te sutki nie zaczęły mnie boleć np tydzień po owulacji wtedy bym miała chociaż jakaś oznakę ciążowa [emoji14]
Wogole to zrobiłam dzisiaj jeszcze ten test owulacyjny skoro wczoraj miałam mocne krechy to dzisiaj myślałam że będą słabsze a tutaj mam wrażenie że ta testowa jest jeszcze mocniejsza nic wczoraj. W tamtym cyklu miałam tak że jeden dzień pozytywy a potem od razu słabsze kreski
 
Mam nadzieję, że to nie okaże się jednak biochemiczna!



Super! Wiedziałam :D



Doczytałam, że jednak weźmiesz Duphaston. Trzymam mocno kciuki!



Nierealne :D

A propos Duphastonu. Czy któraś z Was bierze go lub luteinę po owu z powodu niskiego progesteronu? Albo ma zapisane bo jest po biochemicznej, żeby sytuacja się nie powtórzyła?
Ja biorę. Drugi cykl już. W poprzedniej szczęśliwej ciąży też brałam. Najprawdopodobniej pomógł mi zajść w ciążę i ja utrzymać. Pierwszą poronilam z powodu niskiego progesteronu.
 
Dziewczyny czy któraś korzysta z dodatkowego prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego? Jak to jest czy przy wykupieniu takiego ubezpieczenia będzie możliwość korzystania prywatnie z ginekologa? Nie znam się kompletnie
 
Dziewczyny czy któraś korzysta z dodatkowego prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego? Jak to jest czy przy wykupieniu takiego ubezpieczenia będzie możliwość korzystania prywatnie z ginekologa? Nie znam się kompletnie
Ja mam w pracy ubezpieczenie grupowe z PZU i wiem że tam jest opcja lekarze specjaliści ale powiem szczerze nie korzystałam nigdy
 
reklama
Szkoda tylko że te sutki nie zaczęły mnie boleć np tydzień po owulacji wtedy bym miała chociaż jakaś oznakę ciążowa [emoji14]
Wogole to zrobiłam dzisiaj jeszcze ten test owulacyjny skoro wczoraj miałam mocne krechy to dzisiaj myślałam że będą słabsze a tutaj mam wrażenie że ta testowa jest jeszcze mocniejsza nic wczoraj. W tamtym cyklu miałam tak że jeden dzień pozytywy a potem od razu słabsze kreski
No to może owu będzie dopiero jednak albo te testy jakieś ujowe
 
Do góry