reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
No jestem czasem zmęczona, ale mam też nie lekką pracę, czesto po 9-10h na nogach, więc raczej nie przywiązuje do tego zmęczenia większej wagi.
Ok, czyli wszysto w porzadku, bo pytalam bardziej o takie chroniczne zmęczenie. Tak czy siak pokazalabym te 3 pierwsze jakiemuś endo, bo ft3 nie powinno być poniżej normy.
Masz super LH do FSH! Z tego co pamiętam robilas na początku cyklu? Wtedy powinne być zbliżone do siebie iu ciebie tak jest.
 
Wybaczcie ze ja wam tu tak marudze ale komus muszę [emoji22] wiem ze tym mnie zrozumiesz...
Cos czuje ze jak tylko tz zasnie to będę wyc w poduszkę [emoji22] czuje sie taka bezsilna
Ja mam tak bardzo często jak nie ma mojego tż... Łapie doła momentalnie... Dziś to już w ogóle. Niby były przytulasy popołudniu, ale na tym koniec w tym cyklu bo dzis znowu wyjechał [emoji24][emoji24][emoji24] próbuje zająć czymś myśli, ale nawet siatkówka nie pomaga [emoji24][emoji24][emoji24]
 
U mnie rozkrecił się @ na dobre więc witam w 1 dniu 3 cyklu starań :(:(:(
 oby już ostatnim ❤️

Ja mam tak bardzo często jak nie ma mojego tż... Łapie doła momentalnie... Dziś to już w ogóle. Niby były przytulasy popołudniu, ale na tym koniec w tym cyklu bo dzis znowu wyjechał [emoji24][emoji24][emoji24] próbuje zająć czymś myśli, ale nawet siatkówka nie pomaga [emoji24][emoji24][emoji24]
Ech, rozumiem i współczuję :( a czy wiesz kiedy owu będzie? Może chociaż zostawił Cię z towarzystwem?
 
reklama
Do góry