reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
IMG_2567.JPG


Staram się rozkminić je, ale jednak nie mam za wielkiego pojęcia czy się martwić czy nie.
 

Załączniki

  • IMG_2567.JPG
    IMG_2567.JPG
    824,9 KB · Wyświetleń: 144
Nie wiem, zdarzyło mi się to już kiedyś, ale to jest dosłownie jak kropelka rozmazana w śluzie. A jak Twoje wyniki ? Bo kojarzę że robiłaś badania ?
Mi test testy wychodzily negatywne podczas owulacji. A monitoring potwierdzał owulacje , także głowa do góry:) nie na każdą działają testy... może mocz za bardzo rozcienczony albo co. Nad sluzem też nie ma co rozpaczac- ważne żeby był taki jaki ma być przy szyjce macicy.
Nie stresuj się tylko dzialaj [emoji16]
 
13 dc. Ale u mnie testy nie do końca się sprawdzają i tak. Widzę po objawach, ze coś jest nie tak. Zresztą wczoraj miałam niteczki krwi w śluzie.
To akurat nie wiadomo czemu, ale ponoć czasem występują plamienia w okolicy owulacji.

Dziewczyny, znowu boli mnie jajnik tylko teraz dla odmiany lewy! Taki kłująco-ciągnący ból :( już od wczoraj zaczynał a teraz już całkiem serio boli. Co to za nowe dziadostwo?
 
reklama
Straszne niskie ft3! Nie masz problemów ze zmęczeniem? Ft3 i ft4 powinny być w górnej granicy raczej. Ale tsh masz idealnie, więc cholera wie z czego to wynika...

No jestem czasem zmęczona, ale mam też nie lekką pracę, czesto po 9-10h na nogach, więc raczej nie przywiązuje do tego zmęczenia większej wagi.
 
Do góry