reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Mówiłaś że poczułaś że masz w środku ciaśniej i teraz mówisz że @ się rozkręca. Od kiedy tak Ci się ciaśniej zrobiło ? I nie opadła Ci szyjka dziisaj skoro okres przyszedł ?
Jak wsadzałam od rana palec to dopiero po wsadzeniu całego poczułam szyjkę. I dokoła jakby taka gąbeczka, miękko. Na papierze niestety już różowe plamienia.
 
reklama
Odnośnie tego publikowania wszystkiego na fb czy ista to ja przeglądając ostatnio te portale to mam jakiś spam o informacjach znajomych, że są w ciąży [emoji33] gdzie te dobre fluidy u nas?[emoji4][emoji848]
A ja mam wrażenie, że wszystkie ciężarne teraz mają córki. No jak na złość! :( Człowiek chce i nie ma, a takie co to życie idealne pokazują, nawet dzieci wymarzonej płci mają.
 
No i dziewczyny zaczynamy 5 cs, bo zaczyna mi się rozkręcać @.
Przyszly mi testy[emoji3]
Zrobilam ciążowy i negatyw. Wiec nie ma co się łudzić. Czekam na okres[emoji19]Zobacz załącznik 901548
Martosia, Azulka przykro mi, że @ i negatyw...
Ja się już chyba podaje na ten cykl, no zobaczcie same, czy ten ostatni dzisiejszy daje jeszcze jakieś szanse??
Wczoraj mi kreska zupełnie zniknela, dziś minimalnie ciemniejsza niż 12...Zobacz załącznik 901547
Według mnie owu już blisko. Pewnie jutrzejszy test będzie już pozytywny :)
 
A ja mam wrażenie, że wszystkie ciężarne teraz mają córki. No jak na złość! :( Człowiek chce i nie ma, a takie co to życie idealne pokazują, nawet dzieci wymarzonej płci mają.
Córki czasami gorsze od synów ;) nie ma co się tak dołować i tak płci się nie zaplanuje co jest nam pisane to i tak będzie :)
 
Wiem, że płci nie da się zaplanować, ale wiesz ;) mając dwóch synów, jednak ciut marzy się o małej córeczce. Tym bardziej, że to już zdecydowanie ostatnia ciąża.
U nas też będzie ostatnia ciaza nie mamy warunków na więcej dzieci, ale ja z kolei patrzę na oszczędności że jakby był chłopiec to bym miała po pierwszym wszystko ;P ale widzisz Ty masz to czego ja bym chciała a inni mają to co Ty byś chciała i chyba tak będzie już całe życie :)
 
reklama
No wlaśnie tego się obawiam...;)



I co robisz z tym Hashimoto na codzień?
Na codzien biorę euthyrox 25 codziennie rano zaraz po przebudzeniu. A poza tym zbadalam głównych podejrzanych z krwi: wit d3 (mam super niską, suplementuje), żelazo, ferrytyne (źle mi się przeksztalca, czekam na konsultacje z lekarzem) potas, magnez, wit b12, no i prolaktyne (mam za wysoka). Trzeba pilnować tych rzeczy bo przy hashi często bywają niedobory i trzeba suplementowac, szczególnie jeśli się starasz no i jesli się źle czujesz (mi pomogla wit d3, czuje się mniej senna od kiedy biorę).
Martosia, Azulka przykro mi, że @ i negatyw...Według mnie owu już blisko. Pewnie jutrzejszy test będzie już pozytywny :)
Będę sprawdzać, pierwszy raz tak dokładnie monitoruje z testów owu, więc jest stres troszkę
Dobra, popłakałam, trochę mi przykro, ale teraz zdecydowanie muszę skupić się na badaniach.
Głowa do góry i jedziemy od nowa! Dobrze że te cykle nasze trwają miesiąc, a nie na przykład pół roku[emoji23] @ szybko minie i można się seksic[emoji6]
 
Do góry