reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

No wiesz nie ma nic na siłę, ja przy kurach mogę chodzić karmic itp. Ale jak przyjdzie zabić oskubac i wybebeszyć to ja w domu siedze i nie wychodze bo mi po prostu szkoda bo ta kura tez chciała żyć a nie zostać zjedzona, moje teściowa to robi, czasami moja córka się patrzy i przychodzi i mowi ze babcia kiełbaski (jelita) z kurki wyciagała.
[emoji15][emoji51]

Odwazna dziewczynka ile ma lat?
Moja 8 letnia corka strasznie boi sie krwi i to wcale nie musi byc duza ilosc bo wystarczy jakies zaciecie nozem czy cos i ucieka do pokoju bo mowi ze jej slabo

Dlatego sie zawsze pyta jak nieraz podslyszy jak z mezem gadam o pracy "mama jak Ty tak mozesz pracowac" chociaz przy niej malo kiedy opowiadam staram sie juz wygadac jak wiem ze obie spia
 
reklama
Wiecie co dziewczyny , taka dziwna sytuacja...

Pisałam wcześniej , że mam od końca @ tak wilgotno jak nigdy no i mój tż pilnuje <3 co 2 dzień no i póki co było 3 razy i dziś mam 13dc , czyli nawet jeszcze nie ma owu wg kalendarzyka a dziś mam jakiś śluz podbarwiony krwią i bóle podbrzusza i nie wiem co to znaczy, że dziś owu , że mnie brzuch boli i taki śluz? Ale że podbarwiony krwią to nie wiem czemu :confused:
 
[emoji15][emoji51]

Odwazna dziewczynka ile ma lat?
Moja 8 letnia corka strasznie boi sie krwi i to wcale nie musi byc duza ilosc bo wystarczy jakies zaciecie nozem czy cos i ucieka do pokoju bo mowi ze jej slabo

Dlatego sie zawsze pyta jak nieraz podslyszy jak z mezem gadam o pracy "mama jak Ty tak mozesz pracowac" chociaz przy niej malo kiedy opowiadam staram sie juz wygadac jak wiem ze obie spia
Dwa latka skończyła ale wydaje mi ze jest dużo dojrzalsza jak na swój wiek
 
Wiecie co dziewczyny , taka dziwna sytuacja...

Pisałam wcześniej , że mam od końca @ tak wilgotno jak nigdy no i mój tż pilnuje <3 co 2 dzień no i póki co było 3 razy i dziś mam 13dc , czyli nawet jeszcze nie ma owu wg kalendarzyka a dziś mam jakiś śluz podbarwiony krwią i bóle podbrzusza i nie wiem co to znaczy, że dziś owu , że mnie brzuch boli i taki śluz? Ale że podbarwiony krwią to nie wiem czemu :confused:
A może że często seksy to Cię trochę otarło? Podczas owulacji chyba też może być troszkę krwi? Mi się nigdy tak nie zdarzyło hmm
 
Ja akurat brałam w poprzedniej ciąży (z której mam córkę) i teraz aby zajść i utrzymać ciążę bo mam bardzo niski progesteron, który był przyczyną poronienia pierwszej ciąży. Reszta tak jak Kaamilaaa napisała. Bierze się go po owulacji. Najczęściej od 16dc. Teraz już powoli zmniejszam dawkę i za tydzień, dwa mam całkowicie odstawić.
Ja też brałam bo plamilam i miałam dość niski od 8tc do 16tc :)
 
reklama
Moja siostra ma synów bliźniaków. Przy zabijaniu kur , (mieszkamy na wsi i mamy gdzie hodować ) jeden pomagał babci. A drugi uciekał daleko i się bawił. Bał się zabitego kurczaka. W tym roku skończą 8 lat także to chyba zależy od malucha
 
Do góry