reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Ja akurat brałam w poprzedniej ciąży (z której mam córkę) i teraz aby zajść i utrzymać ciążę bo mam bardzo niski progesteron, który był przyczyną poronienia pierwszej ciąży. Reszta tak jak Kaamilaaa napisała. Bierze się go po owulacji. Najczęściej od 16dc. Teraz już powoli zmniejszam dawkę i za tydzień, dwa mam całkowicie odstawić.

Bo ja w sumie nie byłam w żadnej ciąży raczej chyba , że nic o takowej nie wiem :p więc nie wiem, czy nawet jeśli ciąża by była to się utrzyma normalnie czy trzeba wspomagać tymi tabletkami... ?
 
reklama
W tym roku jak moja córka zrobiła się kumata i jak idzie ze mną dac im jeść to bierze je na ręce przytula a raz nawet usiadła na indyku bardzo lubi zwierzaki. I z tekstem do tych kur jedzcie kurki jedzie będzie z was pyszny rosół jak urosniecie
Haha dobre z tym rosolem

Ja nie wiem skad mi sie takie leki wziely ale w dziecinstwie podobno panicznie sie balam hipopotamow jak szlismy do zoo

Dlatego tez moje marzenia onbyciu weterynarzem sie zakonczyly i pozostalam jednak przy pracy z ludzmi [emoji23] ale w sumie dobrze bo lubie to co robie
 
O dzięki dziewczyny za wyjasnienie sytuacji[emoji16]. Jeszcze byście jakąs kopię mnie zaprosiły na zamknięty[emoji23].


Wrócilam do domu, ale tak zmarzlam. Tragedia jest. Wieje, zimno, sypie snieg i najlepsze... sąsiad pod nami uparcie wierci. Idealne popoludnie.
 
Haha dobre z tym rosolem

Ja nie wiem skad mi sie takie leki wziely ale w dziecinstwie podobno panicznie sie balam hipopotamow jak szlismy do zoo

Dlatego tez moje marzenia onbyciu weterynarzem sie zakonczyly i pozostalam jednak przy pracy z ludzmi [emoji23] ale w sumie dobrze bo lubie to co robie
No wiesz nie ma nic na siłę, ja przy kurach mogę chodzić karmic itp. Ale jak przyjdzie zabić oskubac i wybebeszyć to ja w domu siedze i nie wychodze bo mi po prostu szkoda bo ta kura tez chciała żyć a nie zostać zjedzona, moje teściowa to robi, czasami moja córka się patrzy i przychodzi i mowi ze babcia kiełbaski (jelita) z kurki wyciagała.
 
reklama
No wiesz nie ma nic na siłę, ja przy kurach mogę chodzić karmic itp. Ale jak przyjdzie zabić oskubac i wybebeszyć to ja w domu siedze i nie wychodze bo mi po prostu szkoda bo ta kura tez chciała żyć a nie zostać zjedzona, moje teściowa to robi, czasami moja córka się patrzy i przychodzi i mowi ze babcia kiełbaski (jelita) z kurki wyciagała.
Powiem Ci fakt szkoda takiego zwierzątka, ale chociaż wiesz czym było karmione i jak było hodowane to nie strach go potem zjeść
 
Do góry