reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

a dziewczyny macie tak, że przy niektórych pozycjach seksualnych chce wam się siku? :[ Ja tak mam :[
Ja tak miałam raz, jak eksperymentowaliśmy z różnymi pozycjami. Na szczęście żadnemu z nas nie przypadła do gustu i nawet nie pamiętam jaka była, ale jedyna myśl była taka, że się zaraz posikam. Nie bolało, ani nic z tych rzeczy, ale po prostu takie uczucie nieprzyjemne.
Wydaje mi się, że może to być związane z drażnieniem ujścia cewki moczowej.
 
reklama
Tak jak podejrzewałam ,witam się z 1dc [emoji6]
No to zobaczymy co bedzie jutro u mnie czy test pozytywny czy @ chcialabym bardzo byc juz w tej ciazy zreszta jak kazda z nas ale z drugiej strony nie moge w to uwierzyc ze moze akurat sie w koncu udalo narazie bol piersi caly czas i to wsztstko co zawsze od tyg przed juz czuje ze okres zaraz dostane a teraz nic. No chyba ze pierwszy raz mi sie spozni. Milego popoludnia;-) ;)
 
No to zobaczymy co bedzie jutro u mnie czy test pozytywny czy @ chcialabym bardzo byc juz w tej ciazy zreszta jak kazda z nas ale z drugiej strony nie moge w to uwierzyc ze moze akurat sie w koncu udalo narazie bol piersi caly czas i to wsztstko co zawsze od tyg przed juz czuje ze okres zaraz dostane a teraz nic. No chyba ze pierwszy raz mi sie spozni. Milego popoludnia;-) ;)
Trzymam kciuki aby @, nie przyszła [emoji6]
 
Zioła są [emoji4] ale tylko do picia [emoji14]
IMG_20190107_133147.jpeg
 
reklama
Kochane moje będę mierzyć temperaturę , jednak zacznę bo te testy może mi tą owulację źle wyznaczają [emoji849] , dziewczyny mi linka podawały kiedyś i mi się zapodział mogę go prosić jeszcze raz , i jeszcze jedno pytanko kiedy zacząć to mierzenie po okresie będzie dobrze ? Z góry dziękuję [emoji11]
 
Do góry