reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

A bierzesz jakieś witaminy albo cos w tym stylu? bo ostatnio lekarz mi zapisał prenantal uno mam je brać podczas starań i do 12 tyg. I nie wiem czy te zioła nie będą kolidować z witaminami.
Tak biorę pregna start cały czas :)
Moje tez przyszly , ale @@Malentka mowi zeby pic od początku cyklu i juz nic nie wiem
Też tak słyszałam, ale jak również czytałam na forum, że dziewczyny zaczynały pić nawet w połowie cyklu bo nie wiedziały, że należy od początku, a ja mam 5dc i chyba zacznę pić :p najwyżej będę żałować :p biorę to na własną odpowiedzialność..
 
reklama
Tak biorę pregna start cały czas :)

Też tak słyszałam, ale jak również czytałam na forum, że dziewczyny zaczynały pić nawet w połowie cyklu bo nie wiedziały, że należy od początku, a ja mam 5dc i chyba zacznę pić [emoji14] najwyżej będę żałować [emoji14] biorę to na własną odpowiedzialność..
Gdybym nie miala tego monitoringu... a tak nie chce zeby mi sie cos poprzesuwalo wiec zaczne od następnego. Ja i tak nie mam wiary ze zajde w tym cyklu wiec zdaze sie napic ziolek na pewno ehheh
 
U mnie to chyba się konkretnie poprzestswialo w tych cyklach. Jak na początku robiłam testy owulacyjne to ta druga kreska wychodziła mi zawsze widoczna wiadomo słabsza sporo ale dobrze widoczna potem koło 10dc zaczynała ciemniej w 13 była już mocno ciemna potem nie robiłam testow zaczęłam za to w tym cyklu i kreska ta druga to ledwo widoczna a dziś 10dc także jak będzie taka cały cykl to Idę skakać z mostu [emoji14]
 
Czyli nie jestem sama z chorym pecherzem;)chyba mnie maz zaraza , bo chlopy nosza choroby a nie sa chorzy:( a lyoras z Was pisala, o plamieniach przed@moze to byc spowodowane rowniez niskim progrsteronem tak mi lekarz mowil
 
U mnie to chyba się konkretnie poprzestswialo w tych cyklach. Jak na początku robiłam testy owulacyjne to ta druga kreska wychodziła mi zawsze widoczna wiadomo słabsza sporo ale dobrze widoczna potem koło 10dc zaczynała ciemniej w 13 była już mocno ciemna potem nie robiłam testow zaczęłam za to w tym cyklu i kreska ta druga to ledwo widoczna a dziś 10dc także jak będzie taka cały cykl to Idę skakać z mostu [emoji14]
Ja ostatnio mocną kreskę miałam w 17dc :p
 
reklama
Do góry