reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Jeśli to testy 25 to może jeszcze na nie za wcześnie. Mi po dwóch dniach od pierwszego testy, testy 25 wychodziły nadal blade.
Może być, jak test trochę wyschnal to widać bardziej kreskę... Ale nadal jest to cień [emoji39] Pierwszy byl firmy pre-test , a Drugi test firmy apteo care. [emoji848]
 
reklama
Szczęśliwego Nowego Roku spełnienia marzeń kochane moje , no i zdrówka no to chyba najważniejsze , my oczywiście sylwestra w domu z M spędziliśmy bo gorączką go dopadła i grypa jelitowa [emoji849],a u mnie oczywiście po staremu do @ zostało 5 dni , cycki bolą bardzo mocno jak nigdy , ale już brzuch daje znać o sobie i boli czasem jak na @ pewnie znów nic z tego [emoji24][emoji22] jak już ten brzuch mnie boleć zaczyna to wiem że ta wredota przyjdzie.
Oby to nie były objawy @ [emoji6]
Szczęśliwego Nowego roku!
 
A ja mam jakąś migrenę .. wczoraj bolała głowa i wymioty, dziś tak samo... mam nadzieję, że nie cały rok taki :p
Na razie się czuję jakbym wypiła z pół litra ;p a nie wypiłam w końcu nawet i szampana ;/
 
Szczęśliwego Nowego Roku i dużo kreseczek oby było:) ja mam tydzien do @ przed ostatnia przyszla tydzien wczesniej a ostatnia 4 dni wcześniej ciekawe jak będzie tym razem. W styczniu teraz w końcu wybieram sie do lekarza ale po @ no chyba ze nie przyjdzie:biggrin2: Pozdrawiam
 
reklama
A ja mam jakąś migrenę .. wczoraj bolała głowa i wymioty, dziś tak samo... mam nadzieję, że nie cały rok taki :p
Na razie się czuję jakbym wypiła z pół litra ;p a nie wypiłam w końcu nawet i szampana ;/
Ja wczoraj mialam bardzo kiepski dzien bylismy na balu a o północy dzwoniłam po taxi mialam poprostu dosyć nerwowa bylam wszystko mnie wkurzalo i wszyscy nawet ochoty pic nie mialam masakra najgorszy sylwek:angry:
 
Do góry