reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Wzięłam dwa testy różnej firmy.. I już nie wiem który mówi prawdę... chyba trzeba będzie pójść pod igłę [emoji39]

No nie ma się czym chwalić [emoji849]
Dwa testy, każdy pokazuje co innego... @ nie ma.

Co myślicie?
20190101_102126.jpeg
20190101_102208.jpeg
 
Szczęśliwego Nowego Roku spełnienia marzeń kochane moje , no i zdrówka no to chyba najważniejsze , my oczywiście sylwestra w domu z M spędziliśmy bo gorączką go dopadła i grypa jelitowa [emoji849],a u mnie oczywiście po staremu do @ zostało 5 dni , cycki bolą bardzo mocno jak nigdy , ale już brzuch daje znać o sobie i boli czasem jak na @ pewnie znów nic z tego [emoji24][emoji22] jak już ten brzuch mnie boleć zaczyna to wiem że ta wredota przyjdzie.
 
reklama
Do góry