reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Hej Laseczki przesylam wam ogrom sloneczka.. bo tu cieplutko a slyszalam ze w pl mroz... ja 7dpo wiec dzis juz bez drineczkow :p chociaz zadnych objawow nie mam nawet cycki mnie nie bola...haha chyba tez maja wakacje :p

U mnie tez słoneczko, ale tylko dwa stopnie! Zostałam z młodym dziś w domu i zaraz ruszamy na zakupy, do sali zabaw itp :) a Ty odpoczywaj.
Kiedy testujesz? [emoji16] u mnie 8 dni po owu i chyba jutro spróbuje. Mam kilka testów wiec co mi tam :p
 
reklama
Bylam dzis po pare szmatek dla siebie w ciuchu i upolowalam to cudeńko za złotówkę[emoji7]
Ma lekko wybrudzony kołnierzyk, ale poza tym jest w stanie idealnym[emoji4]
Pokazałam mężowi, i mówię mu ze kupiłam bo szkoda było nie wziąć i ze moze komuś oddam, myślałam ze mnie opieprzy ze kupuje teraz takie rzeczy...a On do mnie ze bardzo ładne i żebym nikomu nie oddawała bo Nam sie przyda[emoji173]
Byliśmy też w biedrze po pare rzeczy, i patrzę a moj mąż stoi przy mleku dla dzieci[emoji23] podchodzę i pytam sie co robi, a On mowi ze musze karmić piersią bo mleko drogie[emoji23]
InShot_20181127_122649992~2.jpeg
 

Załączniki

  • InShot_20181127_122649992~2.jpeg
    InShot_20181127_122649992~2.jpeg
    95,4 KB · Wyświetleń: 369
Bylam dzis po pare szmatek dla siebie w ciuchu i upolowalam to cudeńko za złotówkę[emoji7]
Ma lekko wybrudzony kołnierzyk, ale poza tym jest w stanie idealnym[emoji4]
Pokazałam mężowi, i mówię mu ze kupiłam bo szkoda było nie wziąć i ze moze komuś oddam, myślałam ze mnie opieprzy ze kupuje teraz takie rzeczy...a On do mnie ze bardzo ładne i żebym nikomu nie oddawała bo Nam sie przyda[emoji173]
Byliśmy też w biedrze po pare rzeczy, i patrzę a moj mąż stoi przy mleku dla dzieci[emoji23] podchodzę i pytam sie co robi, a On mowi ze musze karmić piersią bo mleko drogie[emoji23]Zobacz załącznik 920017
Jakie cudo :)
 
U mnie tez słoneczko, ale tylko dwa stopnie! Zostałam z młodym dziś w domu i zaraz ruszamy na zakupy, do sali zabaw itp :) a Ty odpoczywaj.
Kiedy testujesz? [emoji16] u mnie 8 dni po owu i chyba jutro spróbuje. Mam kilka testów wiec co mi tam :p
Hehe nie testuje .. @ma przyjsc 4 grud. gdyby jej do 6 nie bylo wtedy zatestuje na mikolajki [emoji39] a tak to wychodze z zalozenia ze nie bede testow marnowac
 
Bylam dzis po pare szmatek dla siebie w ciuchu i upolowalam to cudeńko za złotówkę[emoji7]
Ma lekko wybrudzony kołnierzyk, ale poza tym jest w stanie idealnym[emoji4]
Pokazałam mężowi, i mówię mu ze kupiłam bo szkoda było nie wziąć i ze moze komuś oddam, myślałam ze mnie opieprzy ze kupuje teraz takie rzeczy...a On do mnie ze bardzo ładne i żebym nikomu nie oddawała bo Nam sie przyda[emoji173]
Byliśmy też w biedrze po pare rzeczy, i patrzę a moj mąż stoi przy mleku dla dzieci[emoji23] podchodzę i pytam sie co robi, a On mowi ze musze karmić piersią bo mleko drogie[emoji23]Zobacz załącznik 920017

Niby takie zwykle słówka i zachowania a ile dają radości i jak bardzo uskrzydlają, prawda? [emoji7] ps mąż ma racje - nie oddawaj [emoji16]
 
Bylam dzis po pare szmatek dla siebie w ciuchu i upolowalam to cudeńko za złotówkę[emoji7]
Ma lekko wybrudzony kołnierzyk, ale poza tym jest w stanie idealnym[emoji4]
Pokazałam mężowi, i mówię mu ze kupiłam bo szkoda było nie wziąć i ze moze komuś oddam, myślałam ze mnie opieprzy ze kupuje teraz takie rzeczy...a On do mnie ze bardzo ładne i żebym nikomu nie oddawała bo Nam sie przyda[emoji173]
Byliśmy też w biedrze po pare rzeczy, i patrzę a moj mąż stoi przy mleku dla dzieci[emoji23] podchodzę i pytam sie co robi, a On mowi ze musze karmić piersią bo mleko drogie[emoji23]Zobacz załącznik 920017
Śliczne:-D
 
Ja czekam na wyniki tarczycy wiadomo że będą dopiero koło 20 chociaż oni to potrafią i dużo później wysłać... Ja to już taka jestem że się stresuje wszystkim i już czuję mini stres co ujrzę [emoji14] taki głupi charakter ;)
Poza tym już drugi raz boli mnie mega glowa...
 
reklama
Ja czekam na wyniki tarczycy wiadomo że będą dopiero koło 20 chociaż oni to potrafią i dużo później wysłać... Ja to już taka jestem że się stresuje wszystkim i już czuję mini stres co ujrzę [emoji14] taki głupi charakter ;)
Poza tym już drugi raz boli mnie mega glowa...
Niedługo też masz wizytę u endo ?
 
Do góry