reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Za dużo piszecie! Znowu mam zaległości :p
Wczoraj miałam mega emocjonalny dzień :)
Najpierw prenatalne, brzdąc zdrowy i rośnie jak byk, 6,5cm, termin przesunął się na 05.06.
IMG_20181126_135758.jpg

A wieczorem koncert! Co to za wspaniałe uczucie tak śpiewać w teatrze :D
Mam krótkie nagranie fragmentu, jak ktoś ciekawy:

Dzisiaj pół żywa siedzę w pracy :p
Co u Was?
 

Załączniki

  • IMG_20181126_135758.jpg
    IMG_20181126_135758.jpg
    938,1 KB · Wyświetleń: 72
Hej dziewczyny:) A ja dzisiaj umówiona do ginekologa bo tak mnie jeszcze jajniki nie bolały:( zobaczymy przy okazji czy owulacja się zbliża :)
Trzymam kciuki za wizytę [emoji4]
Hej Laseczki przesylam wam ogrom sloneczka.. bo tu cieplutko a slyszalam ze w pl mroz... ja 7dpo wiec dzis juz bez drineczkow :p chociaz zadnych objawow nie mam nawet cycki mnie nie bola...haha chyba tez maja wakacje :p
Wysyłaj wysyłaj , chociaż nie jest źle niby nie ma słońca ale całkiem przyjemnie u mnie dzisiaj [emoji2]
Bylam dzis po pare szmatek dla siebie w ciuchu i upolowalam to cudeńko za złotówkę[emoji7]
Ma lekko wybrudzony kołnierzyk, ale poza tym jest w stanie idealnym[emoji4]
Pokazałam mężowi, i mówię mu ze kupiłam bo szkoda było nie wziąć i ze moze komuś oddam, myślałam ze mnie opieprzy ze kupuje teraz takie rzeczy...a On do mnie ze bardzo ładne i żebym nikomu nie oddawała bo Nam sie przyda[emoji173]
Byliśmy też w biedrze po pare rzeczy, i patrzę a moj mąż stoi przy mleku dla dzieci[emoji23] podchodzę i pytam sie co robi, a On mowi ze musze karmić piersią bo mleko drogie[emoji23]Zobacz załącznik 920017
Cudeńko [emoji7][emoji7] I słuchaj męża [emoji12][emoji12]
Ja czekam na wyniki tarczycy wiadomo że będą dopiero koło 20 chociaż oni to potrafią i dużo później wysłać... Ja to już taka jestem że się stresuje wszystkim i już czuję mini stres co ujrzę [emoji14] taki głupi charakter ;)
Poza tym już drugi raz boli mnie mega glowa...
Trzymam kciuki za wyniki [emoji110][emoji110]
 
Za dużo piszecie! Znowu mam zaległości :p
Wczoraj miałam mega emocjonalny dzień :)
Najpierw prenatalne, brzdąc zdrowy i rośnie jak byk, 6,5cm, termin przesunął się na 05.06.
Zobacz załącznik 920031

A wieczorem koncert! Co to za wspaniałe uczucie tak śpiewać w teatrze :D
Mam krótkie nagranie fragmentu, jak ktoś ciekawy:

Dzisiaj pół żywa siedzę w pracy :p
Co u Was?
ŁAŁŁ ale ekipa! Przecudnie!!!!!!!!

Super, że dzidzia rośnie zdrowo <3 <3 Super wiadomości!!
 
Za dużo piszecie! Znowu mam zaległości :p
Wczoraj miałam mega emocjonalny dzień :)
Najpierw prenatalne, brzdąc zdrowy i rośnie jak byk, 6,5cm, termin przesunął się na 05.06.
Zobacz załącznik 920031

A wieczorem koncert! Co to za wspaniałe uczucie tak śpiewać w teatrze :D
Mam krótkie nagranie fragmentu, jak ktoś ciekawy:

Dzisiaj pół żywa siedzę w pracy :p
Co u Was?
Super zdjecie i super wystep! Robisz jakies extra badania ze wzgledu na wiek w nhs?interesuja mnie te z krwi po 35 roku zycia co wykrywaja wady genetyczna zamiat aminopunkcji.Oczywiscie napewno nie bedziesz ich potrzebowac ale ciekawi mnie czy proponuja takie;)
 
Cześć. Kiedys tu pisałam. Dość szybko zaszłam i tak jakoś ciężko było się później wbić na forum. Już kilka razy mialam coś napisać i kasowałam post. Dziewczyny, cieszę się ze wszystkich Waszych dwóch kresek. Tym, które starają się długo, życzę, aby starania jak najprędzej dobiegły końca. Mam w rodzinie przypadki, gdzie dzidziuś pojawiał się po 5,8,a nawet 13 latach starań. Trochę przykro, że po tak długim czasie, ale jednak...
 
Cześć. Kiedys tu pisałam. Dość szybko zaszłam i tak jakoś ciężko było się później wbić na forum. Już kilka razy mialam coś napisać i kasowałam post. Dziewczyny, cieszę się ze wszystkich Waszych dwóch kresek. Tym, które starają się długo, życzę, aby starania jak najprędzej dobiegły końca. Mam w rodzinie przypadki, gdzie dzidziuś pojawiał się po 5,8,a nawet 13 latach starań. Trochę przykro, że po tak długim czasie, ale jednak...
Ja cie pamietam,a raczej zdjecie w twoim nicku,uczysz w szkole chyba tak?jak tam ciaza?
 
reklama
Do góry