reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
No to ma prawo taki być ;) spokojnie jak aż tak podchodzisz do tych staran od początku źle to jak dziewczyny piszą będziesz się tylko zadręczać. Przewaznie owulacja jest w połowie cyklu więc jak do 20dc będziesz miała takie to można uznać że owulacji brak lub testy jej nie wyłapały.
Trochę wiecej cierpliwości potrzeba :)
 
No to ma prawo taki być ;) spokojnie jak aż tak podchodzisz do tych staran od początku źle to jak dziewczyny piszą będziesz się tylko zadręczać. Przewaznie owulacja jest w połowie cyklu więc jak do 20dc będziesz miała takie to można uznać że owulacji brak lub testy jej nie wyłapały.
Trochę wiecej cierpliwości potrzeba :)
Może tak to wygląda że źle podchodzę . Wiesz im bardziej się chce tym więcej stresu muszę się ogarnąć ;) dzięki za kopniaka ;* za bardzo się nakręcam .
 
Nie wiem, musiałam coś zrobić ze swoim życiem. Po drugie koledzy mnie ciągle namawiali i namówili. Wierze, że co Nas nie zabije to Nas wzmocni [emoji4]
Tak , tak bratowa moja szalała.. w sumie nie wtrącam się już w to ,szkoda mi nerwów. Coś tam jeszcze się sprzeczają ale póki co siedzi dalej z moim bratem..
A dzieci jak to znoszą? Widzą, ze cos jest nie tak??
Kochama...Jeżeli masz być szczęśliwa po podjęciu takiej decyzji, to nic innego mi nie zostaje jak życzyć Ci, abys szła do celu bez przeszkód [emoji8][emoji8]
 
reklama
A dzieci jak to znoszą? Widzą, ze cos jest nie tak??
Kochama...Jeżeli masz być szczęśliwa po podjęciu takiej decyzji, to nic innego mi nie zostaje jak życzyć Ci, abys szła do celu bez przeszkód [emoji8][emoji8]
Dzieci chyba nie wiedzą, tam relacje chyba są normalne. Mieli ostatnio przyjechać, ale ostatniej chwili nie dojechali
Dziękuje za miłe słowa, potrzebuje takich bo ostatnio słysze tylko zdziwienie i pytania po co
 
Do góry