reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
1 dziennie starczy ? Czy co który dzień robicie? :) martka ja dopiero się kochana wdrażam początkujący swiezak :)
No jeśli masz bardzo blada to jeden dziennie starczy jak nagle ściemnieje to zrób sobie rano po południu i wieczorem żeby się zorientować czy ciemnieje ja w tamtym cyklu w 14dc miałam blada a dzień później mocny pozytyw ;)
 
Przed chwilą zrobiłam i jak ten test zinterpretować? Widzicie jakiś cień? :)
1542722483179.jpeg
 

Załączniki

  • 1542722483179.jpeg
    1542722483179.jpeg
    14,5 KB · Wyświetleń: 284
Jeżeli miałabym normalny cykl teraz to chyba jakos płodne mi wystartowały [emoji1787] ale nie wiem, ni patrze [emoji1787] no psychicznie człowiek jest zmęczony tą rozłąką.... Także czekam na czwartek, a potem niech do świąt juz leci.
Co Cię popchnęło do przodu z taką decyzją?[emoji4] a ja dobrze pamiętam, ze to u Ciebie bratowa odwalała cyrki?? Jak tam sytuacja?
Nie wiem, musiałam coś zrobić ze swoim życiem. Po drugie koledzy mnie ciągle namawiali i namówili. Wierze, że co Nas nie zabije to Nas wzmocni [emoji4]
Tak , tak bratowa moja szalała.. w sumie nie wtrącam się już w to ,szkoda mi nerwów. Coś tam jeszcze się sprzeczają ale póki co siedzi dalej z moim bratem..
 
Hej dziewczyny

Wiem dawno nie pisałam, może już zapomniałyście o mnie [emoji12]
Zdrówko u mnie okej. W sumie wszystko bez zmian.
W poniedziałek zapisałam się na służbę przygotowawczą. Jutro mam badania , stresuje się ,bo muszę dostać kat.A żeby być brana dalej pod uwagę.

Cieszę się, że już są jakieś cienie drugich kresek, później na pewno to będą II kreski [emoji7]
Trzymam kciuki dalej za staraczki [emoji110][emoji110][emoji8]
No mialam wlasnie pytac i Ciebie i taraaa jestes
 
reklama
Do góry