reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Nie stresuj się badania do służby przygotowawcze nie są tak bardzo rozszerzone jak do zawodowej służby jak chcesz to przejść to nie przyznawaj się do żadnych złamań itp;)a co wojsko Ci się marzy? Jak będziesz wybierać gdzie na sp polecam Wrocław :)
Na szczęście nic takiego nie mam. A co z osobami z wadami wzroku ?
Może nie tyle co marzy. Ale i tak studiuje w tym kierunku, a w następnym semestrze muszę mieć praktyki więc wszystko mi się ułoży po drodze. Po drugie coś w życiu trzeba robić, do końca życia też nie będę sprzedawać w sklepie
 
Hej dziewczyny

Wiem dawno nie pisałam, może już zapomniałyście o mnie [emoji12]
Zdrówko u mnie okej. W sumie wszystko bez zmian.
W poniedziałek zapisałam się na służbę przygotowawczą. Jutro mam badania , stresuje się ,bo muszę dostać kat.A żeby być brana dalej pod uwagę.

Cieszę się, że już są jakieś cienie drugich kresek, później na pewno to będą II kreski [emoji7]
Trzymam kciuki dalej za staraczki [emoji110][emoji110][emoji8]
Ciebie się nie da zapomnieć [emoji2] myślałam właśnie wczoraj o Tobie bo dawno Cię tu widać nie było [emoji85]
 
Na szczęście nic takiego nie mam. A co z osobami z wadami wzroku ?
Może nie tyle co marzy. Ale i tak studiuje w tym kierunku, a w następnym semestrze muszę mieć praktyki więc wszystko mi się ułoży po drodze. Po drugie coś w życiu trzeba robić, do końca życia też nie będę sprzedawać w sklepie
Wiem o czym mówisz 10 lat przed Wojskiem pracowałam w sklepie ;)i w związku z tym że się wypaliłam musiałam coś zmienić
To wszystko zależy jak mocną masz tą wadę ale inne są normy do służby przygotowawczej inne do zawodowej także trzymam kciuki żeby było ok a komisja lekarska gdzie?
 
Wiem o czym mówisz 10 lat przed Wojskiem pracowałam w sklepie ;)i w związku z tym że się wypaliłam musiałam coś zmienić
To wszystko zależy jak mocną masz tą wadę ale inne są normy do służby przygotowawczej inne do zawodowej także trzymam kciuki żeby było ok a komisja lekarska gdzie?
Żary badania , a kieruje Komisja z Żagania. Jak będzie okej to na psychotesty dopiero wysyłają
 
reklama
Jakoś tak nie było o czym pisać, nic się nie działo
Nuda powiadasz? [emoji12] u mnie tez nuda...czekam na męża bo będzie w czwartek wieczorem i będziemy działać przez całe 3 dni [emoji1787] szaleństwo z tą ilością dni w jakie sie widzimy [emoji58][emoji58] a w sumie nie wiem jak teraz w ogóle u mnie z owu bo jestem po tym długim opóźnieniu @ i nie wiem czy kolejna przyjdzie planowo czy jak [emoji1787] takze ja juz totalnie olałam apki, testy i tak stwierdzam, ze co będzie to będzie [emoji1422]
 
Do góry