reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
O widzę jakieś cienie![emoji16] Fajnie, emocje znów będą... To czekamy do jutra [emoji16] A może któraś skusi się na bete?
 
Hej dziewczyny

Wiem dawno nie pisałam, może już zapomniałyście o mnie [emoji12]
Zdrówko u mnie okej. W sumie wszystko bez zmian.
W poniedziałek zapisałam się na służbę przygotowawczą. Jutro mam badania , stresuje się ,bo muszę dostać kat.A żeby być brana dalej pod uwagę.

Cieszę się, że już są jakieś cienie drugich kresek, później na pewno to będą II kreski [emoji7]
Trzymam kciuki dalej za staraczki [emoji110][emoji110][emoji8]
 
Hej dziewczyny

Wiem dawno nie pisałam, może już zapomniałyście o mnie [emoji12]
Zdrówko u mnie okej. W sumie wszystko bez zmian.
W poniedziałek zapisałam się na służbę przygotowawczą. Jutro mam badania , stresuje się ,bo muszę dostać kat.A żeby być brana dalej pod uwagę.

Cieszę się, że już są jakieś cienie drugich kresek, później na pewno to będą II kreski [emoji7]
Trzymam kciuki dalej za staraczki [emoji110][emoji110][emoji8]
Pewnie ze Cię pamiętamy :)
 
Hej dziewczyny

Wiem dawno nie pisałam, może już zapomniałyście o mnie [emoji12]
Zdrówko u mnie okej. W sumie wszystko bez zmian.
W poniedziałek zapisałam się na służbę przygotowawczą. Jutro mam badania , stresuje się ,bo muszę dostać kat.A żeby być brana dalej pod uwagę.

Cieszę się, że już są jakieś cienie drugich kresek, później na pewno to będą II kreski [emoji7]
Trzymam kciuki dalej za staraczki [emoji110][emoji110][emoji8]
Nie stresuj się badania do służby przygotowawcze nie są tak bardzo rozszerzone jak do zawodowej służby jak chcesz to przejść to nie przyznawaj się do żadnych złamań itp;)a co wojsko Ci się marzy? Jak będziesz wybierać gdzie na sp polecam Wrocław :)
 
reklama
Do góry