reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

A ja mam dzis okropny dzień [emoji17][emoji17][emoji17] musimy uspać naszą suczkę [emoji17][emoji17][emoji24][emoji24][emoji24] ma raka macicy i tak nią poniewiera ten dziad, ze nie mozemy patrzec jak ona sie meczy...[emoji17][emoji24]
 
reklama
Ja i moj maz niestety nie lubimy ryb i wszystkiego co z morza,a szkoda bo zdrowe i w dodatku jestesmy z trojmiasta:) kiedys kolega w uk specjalnie poszedl po sledzie zeby nas ugoscic salatka sledziowa,boszz jaki byl wstyd,ja sie zmusilam troche zjesc ale moj maz to kazal mi buzie szorowac przed powrotem do domu hehe
A Nam lekarz mowil aby mąż jadł bardzo duzo ryb bo w nich jest najwiecej kwasow omega3 które wplywaja korzystnie na plemniki[emoji4] ale moj maz zbytnio nie przepada za rybami dlatego kwasy daje mu w kapsulkach
 
A ja mam dzis okropny dzień [emoji17][emoji17][emoji17] musimy uspać naszą suczkę [emoji17][emoji17][emoji24][emoji24][emoji24] ma raka macicy i tak nią poniewiera ten dziad, ze nie mozemy patrzec jak ona sie meczy...[emoji17][emoji24]
Pomysł o tym ze nie bedzie juz cierpiala. A to jest teraz najwazniejsze aby jej ulżyć[emoji173]
 
A ja mam dzis okropny dzień [emoji17][emoji17][emoji17] musimy uspać naszą suczkę [emoji17][emoji17][emoji24][emoji24][emoji24] ma raka macicy i tak nią poniewiera ten dziad, ze nie mozemy patrzec jak ona sie meczy...[emoji17][emoji24]
Oj współczuję jakiś czas temu też musiałam uśpić psiaka bo miał raka kilka operacji nic nie dało tylko się męczył
 
A ja mam dzis okropny dzień [emoji17][emoji17][emoji17] musimy uspać naszą suczkę [emoji17][emoji17][emoji24][emoji24][emoji24] ma raka macicy i tak nią poniewiera ten dziad, ze nie mozemy patrzec jak ona sie meczy...[emoji17][emoji24]
Ojej! Jak mi przykro! :( :( najsmutniejsze w tych kochanych zwierzakach jest to, że tak krótko żyją :( Trzymaj się! Będzie teraz z moją Florą biegała po zielonych łąkach.
 
Hej dziewczyny:) Troche mnie nie bylo ale licze ze choc czesc z Was mnie pamieta. U mnie cd staran czyli 15cs. Poprzedni cykl byl na ovitrelle ale niestety nie zaskoczylo. Ten cykl calkowocie na luzie bo robimy z mezem badania.
A co u Was?
 
reklama
Do góry