reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

Hej :) też mam w domu takiego małego urwisa :) długo się staraliscie o pierwsze?
Pierwsze to była klasyczna wpadka. Teoretycznie nie było szans na ciąże a w praktyce goni mi to szczęście po domu. A tak poważnie o pierwsze się wgl nie staraliśmy wręcz była poczeta po 24dc co teoretycznie było nie do pomyślenia. W dodatku wszystko wskazywało na to że byłam już po owu. A tu bec.
 
reklama
Hej dziewczyny:) Troche mnie nie bylo ale licze ze choc czesc z Was mnie pamieta. U mnie cd staran czyli 15cs. Poprzedni cykl byl na ovitrelle ale niestety nie zaskoczylo. Ten cykl calkowocie na luzie bo robimy z mezem badania.
A co u Was?
Hej Kasiu! Ja 14 cs :p tyle co rozpoczelam.. i w sumie teraz wychodzi ze pojde do nowego ginekologa w okolicach owu :p zobaczymy czy zapisze mi cos na ta prolaktyne... a ty jakie badania?
 
Hej Kasiu! Ja 14 cs :p tyle co rozpoczelam.. i w sumie teraz wychodzi ze pojde do nowego ginekologa w okolicach owu :p zobaczymy czy zapisze mi cos na ta prolaktyne... a ty jakie badania?
To oby nowy ginekolog poprowadzil Cie tak ze uda sie szybko zajsc w ciaze:) Ktory dc masz?
Ja w przyszlym tyg bede robic badania a maz idzie w pon na badanie nasienia. Licze ze jego wyniki pokaza nam na czym stoimy.
 
Hej dziewczyny:) Troche mnie nie bylo ale licze ze choc czesc z Was mnie pamieta. U mnie cd staran czyli 15cs. Poprzedni cykl byl na ovitrelle ale niestety nie zaskoczylo. Ten cykl calkowocie na luzie bo robimy z mezem badania.
A co u Was?
Pamietam Cie[emoji4]
Oby wszystko poszlo po Waszej mysli[emoji8]
 
Mam dzis tak straszny dzien w pracy ze moje marzenia o ciazy sie spotengowaly jeszcze bardziej, od dzis zaczynam brac stymulanty na owu,juz sie umowilam na obserwacje na przyszla srode na skan czy cos tam sie ruszyly jakies pecherzyki.
 
reklama
Do góry