reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

reklama
Hej dziewczyny dzisiaj 9 dc a ja nadal się czyszczę Po okresie, czy to znaczy że owu może się przesunąć?cykle mam 30-31dniowe i teraz nie wiem :/ten okres był dość dziwny bo najpierw w pierwszy dzień dosłownie śladowe ilości dopiero w nocy się rozkręcił trwał obfity2 dni i od tego czasu cały czas się czyszczę mam na myśli (brązy)Nie wiem czy czasem mi się cykl nie przesunie skoro tak długo się czyszczę..co myślicie?
 
I taki jest plan @Martkaaa5 - całkowity luuuuz. Nie mierzę temp. Pasków owu mam tylko kilka i nie kupuję nowych. M. chce też postawić na luz i spontan. A że jemu zawsze mało <3 to wiem, że będzie korzystał :D
Bardzo mi przykro :(
Ale fajny macie plan na ten cykl, nie ma co liczyć na złoty strzał w odpowiednim czasie. Czuję że to będzie wasz ostatni cykl starań :)
 
reklama
[emoji23] [emoji23] [emoji23] nie ma opcji! Odświeżam ręcznie co minutę [emoji23]
Nie wiem jak u Was , ale u mnie dzisiaj działa wszystko jak w zegarku [emoji5]
Nie, nic nie robiłam... Maz był, nie myślałam o tym w ogóle... Weekend był jedną wielką imprezą[emoji23] i tak zleciało... Poczekam do piątku. Jak nie dostanę to w sobotę zadzwonię do lekarza i sie zapisze.
Świetne wieści, spędziliście razem czas to najważniejsze [emoji5] [emoji4]
Ciekawe dlaczego @ nie chce przyleźć , oby to nic złego [emoji6]
Hej laseczki.
Zaczynamy 6cs. Dziś @ już wystartowała na dobre. Dobrze, że się w nocy zabezpieczyłam.
Przykro mi [emoji20]
Oby ten następny cykl tak jak planujesz był naluzie i pewnie owocny !
Też nie lubie popołudniówek , chyba nikt nie lubi [emoji6]
 
Do góry