reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się, wspieramy i o życiu rozmawiamy!:)

U mnie chata ogarnięta. Pranie się suszy.. Pogoda okropna mgła od rana i popaduje czasem [emoji53]
Źle się dzisiaj czuje, maskara znowu głowa mi pęka niech ta pogoda wkońcu się ogarnie !Szkoda [emoji17] Ooo to trzymamy kciuki dalej , oby nie przyszła [emoji110] [emoji110] Trzymam za Was kciuki mocno dziewczyny ! [emoji5] [emoji8] Oo kurcze! Oby po kolejnych wizytach było już lepiej i wyniki były dobre.. Mam nadzieję, że ta torbiel sama się wchłonie i nie nabroi [emoji6]
Mnie tez strasznie glowa boli pewnie wlasnie od tej pogody [emoji58] szlam do sklepu w kurtce zimowej bo zimno jak cholera[emoji58] a teraz tz mowi ze w niedziele bedzie i nas śnieg [emoji57]
 
reklama
A ten torbil to ci lekarz znalaz bo cos cie bolalo czy czemu?
O widze ze dostalam minusa za Literowki,no coz zawsze cos sie znajdzie co przeszkadza,przyznaje sie bez winy pisze szybko nie gramatycznie i nie skladniowo,ale tak mnie troche denerwuja ludzie-nuczyciele,jak sie nie podoba jak pisze to prosze omijac moje wpisy rena-chan
 
My jutro na wesel ale jedziemy już dzisiaj zgarniamy po drodze moich rodziców i jedziemy potancować weselicho z poprawinami także w pon pewnie was nie nadrobię tyle będzie stron ale miłego weekendu dla wszystkich i testujemy po weekendzie 8-):D
To wyszalej się i w poniedziałek rozpocznij tydzień z dobrą nowiną :tak:
 
O widze ze dostalam minusa za Literowki,no coz zawsze cos sie znajdzie co przeszkadza,przyznaje sie bez winy pisze szybko nie gramatycznie i nie skladniowo,ale tak mnie troche denerwuja ludzie-nuczyciele,jak sie nie podoba jak pisze to prosze omijac
My jutro na wesel ale jedziemy już dzisiaj zgarniamy po drodze moich rodziców i jedziemy potancować weselicho z poprawinami także w pon pewnie was nie nadrobię tyle będzie stron ale miłego weekendu dla wszystkich i testujemy po weekendzie 8-):D
Milej zabawy:)
 
Kurczę, może faktycznie coś w tym jest... Nigdy nie mierzyłam dokładnie temperatury i nie wiem czy dla mojego organizmu jest wyznacznikiem czegokolwiek. Teraz termometr pokazuje 37,4, rano przed wstaniem z łóżka 36,3. Może mnie jakieś przeziębienie znowu bierze...dziwne te skoki są. @ póki co się nie rozkręca... eh sama już nie wiem co o tym wszystkim myśleć[emoji57]
 
reklama
My jutro na wesel ale jedziemy już dzisiaj zgarniamy po drodze moich rodziców i jedziemy potancować weselicho z poprawinami także w pon pewnie was nie nadrobię tyle będzie stron ale miłego weekendu dla wszystkich i testujemy po weekendzie 8-):D
O kurczę, poszłabym na wesele, ale w najbliższym czasie na żadne się nie zanosi. Udanej zabawy [emoji2]
 
Do góry