reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

reklama
Dzień doberek. Ja życzę też miłego dnia. Może dla którejś z nas okaże się Dniem Matki? Kto testuje/kiedy? Ja powinnam już chyba zatestować, ale nie chcę. Mam złe podejście do tego wszystkiego. Boję się, że znowu będzie jedna kreska, a jak będą dwie, to znowu będzie ciąża biochemiczna. I tak trwam w zawieszeniu.

U mnie zapowiada się dziś dzień relaksu. Wolne i wizyta u kosmetyczki. Może pomoże to się odstresować?
 
Witajcie kochane staraczki! Wczoraj byłam u ginekologa. Wybadał mnie na wszystkie sposoby:-) Wszystko jest ok. Mam się nie stresować i wyluzować. Przypisał luteinę. Mam brać od 14 dnia cyklu przez 12 dni, 13 mam zrobić test jeśli będzie pozytywny to dalej mam ją łykać a jeśli nie czekać na @ . No i teraz jak to się wyluzować jak mam tyle problemów. W tej chwili jestem w trudnym momencie . Nazbierało się wszystkiego, ale spróbuję trochę pomyśleć o sobie :tak:
Trzymajcie się, życzę miłego dnia i wracam do sprzątania:happy2:
A czemu od 14 dnia cyklu? Kiedy masz owulke? Troche szybko bo jesli cykle masz 29dniowe a faze lutealna 14 dni to owu masz dopiero w 15 dniu cyklu.... mi zawsze gin mowil ze bierze sie 4 dni po owulacji i tylko przez 10dni.

Mi został jeden egzamin mama juz dosc wyprana jestem, sił brak....Ania_Beata trzymam kciuki za test
 
Dzięki, ale tak jak mówiłam, test zrobię chyba dopiero wtedy jak już będę mocno spóźniona. Dziewczyny, na co bierze się luteinę, tak z ciekawości pytam.
 
Dzięki, ale tak jak mówiłam, test zrobię chyba dopiero wtedy jak już będę mocno spóźniona. Dziewczyny, na co bierze się luteinę, tak z ciekawości pytam.
Na niedomoge lutealna :) Jak ma sie niski progestron po owulacji... najczestrze objawy to plamienie przed okresem. A w ciazy tez sie bierze przy niskim progesteronie i przy plamieniach, a w pozniejszej ciazy czesto daja zeby wstrzymac przedwczesny porod i skurcze :)

Test zrobisz kiedy bedziesz uwazac to za sluszne, ale kciuki bede trzymac :)
 
Ostatnia edycja:
cześć Dziewczyny! jestem zieloniutka zarówno na forum, jak i w staraniu o dziecko, tzn jak się starać, to wiadomo, ale co potem?? ;-) Na razie jestem na etapie zawieszenia - 11 dpo i kilka "dziwnych" miniobjawów, więc na razie się nie nakręcam. Ale powoli ciekawość zaczyna mnie pożerać :-D Trzymajcie za mnie kciuki!
 
Witam Wszystkich!

Na_ratunek ja mam ostatnio bardzo nieregularne cykle, tzn. 34-24-28 - ostatni. Ten suwaczek to tylko tak dla orientacji . Zaufałam ginekologowi i mam nadzieję że wie co robi :-)
 
reklama
Witam Wszystkich!

Na_ratunek ja mam ostatnio bardzo nieregularne cykle, tzn. 34-24-28 - ostatni. Ten suwaczek to tylko tak dla orientacji . Zaufałam ginekologowi i mam nadzieję że wie co robi :-)
a chyba ze tak :p no to mozliwe ze ci wyreguluje :tak: tylko zdziwiło mnie ze już 14 dnia cyklu kazał ci brac, chociasz może właśnie poto żeby uregulowało...
 
Do góry