reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staramy się o dzidzię 2014/2015, problemy - wymiana doświadczeń:)

Witajcie :) test powtorzylam dzisiaj i negatywny. Udało mi się dziś dostac do swojego lekarza, akurat zwolnilo sie miejsce :) zrobił usg i zalecił mi tak duphaston na wywolanie okresu, potem metformax i clo i potem duphaston, i takie kombinacje lekowe kilka razy, rozpisał mi co i jak. Pierwszy raz bede brala metformax i clo.
Zadowolona jestem po wizycie, nie ma to jak wrócić do swojego zaufanego lekarza, a nie ten co ostatnio Pani przyjdzie jak Pani schudnie :/

A jak u was?
 
reklama
Witajcie,
Olucha kibicuje Ci gorąco czasem zaglądam żeby sprawdzić czy Ty już może jesteś przy nadziei:) Ja nic nie pisałam bo u mnie nic ciekawego się nie działo:( jestem po pierwszym cyklu właśnie z clo ale nie dostałam się na monitoring do mojego gina:( więc nie wiem co się działo... może w tym cyklu się uda,tak czy siak muszę się dostać do niego bo mam tabletki jeszcze tylko na jeden cykl... a na razie czekam albo na @ albo na dzidzię, mam nadzieję że to drugie, bo już jestem też zmęczona i coraz bardziej nerwowa. Olciu dla pocieszenia napiszę Ci że ja z kolei przytyłam, strach na wagę wchodzić ale chyba jakieś 7 kilo od początku roku, znów w nic się nie mieszczę i tylko dresiaki noszę. Dobrze, że wróciłaś do swojego zaufanego gina, jednak to jest taka dziedzina, że trzeba mieć lekarza u którego dobrze się czujesz:) Ja mam w planach odchudzanie ale dopiero po ciąży, bo teraz jakoś już mi się nie chce, chyba zaczynam mieć depresję... Trzymam kciuki za nas i za wszystkie dziewczyny, jestem ciekawa, która pierwsza napisze o swoim szczęściu:)
Pozdrawiam!!!
 
Witajcie kochane staraczki !!! U mnie dziś 5 dzień cyklu, zaczynam mierzyć temperaturę. Jutro idę do ginekologa. Jestem pełna nadziei że tym razem się uda. Widzę też że nie jestem odosobniona , ja również mocno przytyłam. Nawet nie wchodzę na wagę bo się boję. Nie mam się normalnie w co ubrać :zawstydzona/y: Rok temu udało mi się schudnąć bo miałam problemy i prawie nic nie jadłam, piłam też ocet jabłkowy. Pracuję do około 18 . jak wracam do domu to lodówka się nie zamyka:no: Pozdrawiam i życzę miłego , spokojnego dnia !
 
Polja ja tez tak myślałam ze mam tabletki na kolejny cykl a lekarz kazał mi przyjść na początku okresu. Zrobil mi usg i okazalo sie ze mam torbiel właśnie po clo. Strania musieliśmy przerwac na miesiąc bo dostałam leki na wchloniecie. Teraz juz clo mi nie przepisywal tylko inny lek, a clo zostało.... także nie można samemu sobie leków dawkowac. Trzeba najpierw sprawdzić czy nic po stymulacji nie zostało.
 
Polja jakbym była przy nadziei to bym pierwszego dnia wielkimi literami wam tu ogłosiła ;)
Ja też mam taki plan że odchudzać się będę po ciąży,a teraz to może 2 kg schudłam bo jak pracowałam w tym supermarkecie to nie miałam czasu się w tyłek podrapać, i ciągle w biegu, w ruchu, brak czasu na jedzenie. Ale zrezygnowałam bo kazali dźwigać cięzkie kartony z warzywami, worki ziemniakow po 25 kg jeden, i kręgoslup mnie strasznie bolał, praca tam to byl wyzysk :/ i szukam od nowa pracy...
Ja z racji tego ze moj gin tylko 2 razy w tygodniu pracuje nie bede miala monitoringu przy clo :/ natomiast ufam mu, bo zalecil mi 1 cykl z lekami, drugi bez lekow, 3ci z lekami, 4ty bez.
ale trochę sie jednak boję zeby tak jak Tobie Milena jakaś torbiel sie nie zrobiła :/

trzymajcie się dziewczyny :) jakoś to będzie ;)
 
Olapoducha jakbys pisała o mojej pracy. Skad jesteś moze to ta sama sieć sklepów na F...?
No mi się wchlonela ale powiem ci ze przy przytulankach zaraz przed beta cos czulam trochę mnie bolało nawet sobie myślałam ze cos się zadomowilo ale nie podejrzewalam nawet ze przy stosunku mozna czuc torbiel i dopiero u lekarza sie dowiedziałam.
 
Polecam wam wizytę u dietetyka! Powie co i jak. Istnieje też wiele trików, dzieki którym chudnie się szybciej. Np. na obiad jesz gotowaną na parze pierś z kurczaka czy indyka wraz z sałatą. Sałatę należy jeść najpierw, bo wypełni żołądek i przyspieszy trawienie mięsa. Albo: gotowana marchewka jest na masę, surowa na redukcję, albo: przed posiłkiem pół godziny wypić szklankę wody - zwiększa uczucie sytości. Nie pić natomiast w trakcie posiłku, ponieważ woda wypłucze i złagodzi działanie soków trawiennych, które wydzielają się już w ślinie podczas jedzenia. Takich trików jest oczywiście znacznie więcej. Ja jestem po diecie ułożonej przez dietetyka - 15 cm mniej w 2-3 miesiące bez efektu jojo!
 
Ostatnia edycja:
Milena ja z Warszawy i sklep w którym pracowałam był na literę L...
Chciałam iść do takiej dobrej dietetyczki co wystepuje czasem w dzien dobry tvn ale 500 zł taka konsultacja, w tym jakies badania robi. Ale to za drogo dla mnie, musze innej poszukać..
z kolei mój brat odchudzal sie wraz z bialkiem i probiotykiem pewnej firmy i 20 kg schudl. chcialam sobie taka kuracje rowniez zafundowac ale juz sama nie wiem czy teraz w trakcie stran o ciaze czy juz moze po :/
 
Witajcie kochane staraczki! Wczoraj byłam u ginekologa. Wybadał mnie na wszystkie sposoby:-) Wszystko jest ok. Mam się nie stresować i wyluzować. Przypisał luteinę. Mam brać od 14 dnia cyklu przez 12 dni, 13 mam zrobić test jeśli będzie pozytywny to dalej mam ją łykać a jeśli nie czekać na @ . No i teraz jak to się wyluzować jak mam tyle problemów. W tej chwili jestem w trudnym momencie . Nazbierało się wszystkiego, ale spróbuję trochę pomyśleć o sobie :tak:
Trzymajcie się, życzę miłego dnia i wracam do sprzątania:happy2:
 
reklama
Oluchapoducha - nie wiem, czy dieta, taka jaką stosował brat będzie dobra dla Ciebie. Musisz pamiętać o tym, że każdy organizm jest inny i to, co jest dobre dla jednego, nie zawsze musi być dobre dla drugiego. Dlatego ja, z uporem maniaka, będę powtarzać: rozsądne odchudzanie tylko z dietetykiem, który nas zbada, pozna nasze potrzeby i ułoży indywidualną dietę. Tylko powiedz na wstępie, że starasz się o ciążę. To nie musi być taka droga dietetyczka. Z doświadczenia zawodowego wiem, że ci eksperci, co występują w DDTVN, tak naprawdę muszą zapłacić za występ, bo to nic innego jak reklama ok 30 000 - no to, kochana, nie dziw się, że taka stawka za wizytę (skądś musi wziąć pieniądze na reklamę). To wcale nie oznacza, że jest lepsza od innej dietetyczki. Ja u swojej płaciłam 150 zł. Za wizytę, pomiary, badania i ułożenie diety, którą na kompie układała dla mnie. I jestem zadowolona. Rozejrzyj się za jakimś sensownym fachowcem i głowa do góry!
 
Do góry