reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

reklama
Pysiu wszystko bedzie dobrze, nie denerwuj sie na zapas. Stres tu w niczym nie pomoze a moze wrecz zaszkodzic. Ja ostatnio sie dowiedzialam, ze kolezanka mojej znajomej nie wiedziala ze jest w ciazy az do 5 m-ca. Troszke to dla mnaie dziwne, ale miala normalnie okres - no pewnie mniejsze plamienia a dzidziusia nie planowali. Teraz bardzo sie cieszy i wszystko jest w porzadku z dzidzia. Lekkie plamienia zawsze moga sie pojawic, ale tez bym chociaz zadzwonila do lekarza potwierdzic, ze nie masz sie czym przejmowac. 3mam kciuczki. BEDZIE DOBRZE!!!




Witam Martyna76. Wiem, ze moj suwaczek pokazuje owulke dzisiaj, ale ja mysle, ze chyba juz wczoraj byla (z obserwacji sluzu i z testow owulacyjnych). Z mezem przytulalismy sie przedwczoraj i wczoraj. Ja chcialabym jeszcze dzisiaj dla pewnosci, ale maz mowi, ze chyba jego plemniczki potrzebuja troszcze czasu na regeneracje, bo czuje ze jest ich troszke mniej, a wogole jest troszke slaby :tak::-):tak:. Ja go rozumie, zreszta czytalam, ze codzienne przytulanki wcale nie sa dobre:tak:W poprzednich m-cach staralismy sie przytulac co 2, 3 dni, niestety nie wychodzilo. W tym m-cu chcielismy troszke czesciej, ale natury nie da sie przeskoczyc i mysle, ze jutro sprobujemy:happy2::happy2::happy2: Zobaczymy. Bede testowac poczatkiem stycznia.

Mam tylko maly dylemat. Zawsze bolaly mnie mocno piersi. Tylko teraz sie zastanawiam czy to bylo na owulke czy raczej na przyjscie @. W tym m-cu tez nie bolal mnie jajniczek jeszcze hmmm i nie wiem co o tym wszystkim myslec....?:confused:


Pozdrawiam wszystkie
wiesz, jak robisz testy owulacyjne to dobrze , bo wtedy jest większa pewność. Z tym przytulaniem to masz racje, najlepiej podobno przytulac się co 2 dni aby plemniczki dojrzały... :tak:
mój gin powiedział ,że najlepiej wstrzymać się od kochania w dni nie płodne, bo wtedy jak zacznie sie kochac w płodne to plemniki sa bardzo silne:szok:, no i my tak od dwóch cykli robimy.. he he:-D tylko ,że jak przyjda płodne to przytulamy się przez 6 dni bez przerwy:szok:. Teraz jednak zmieniamy taktyke i bedziemy się przytula co 2 dni..:tak: już nie mogę się doczekać:-D!
Jeśli chodzi o bolące piersi to mnie właśnie bolą na owulkę...a ból jajniczka nie zawsze przecież musi być..
musimy myśleć pozytywnie, na pewno się nam uda!! musi!!!! a co my, jakies gorsze jestesmy:angry:? he he:-)
 
wiesz, jak robisz testy owulacyjne to dobrze , bo wtedy jest większa pewność. Z tym przytulaniem to masz racje, najlepiej podobno przytulac się co 2 dni aby plemniczki dojrzały... :tak:
mój gin powiedział ,że najlepiej wstrzymać się od kochania w dni nie płodne, bo wtedy jak zacznie sie kochac w płodne to plemniki sa bardzo silne:szok:, no i my tak od dwóch cykli robimy.. he he:-D tylko ,że jak przyjda płodne to przytulamy się przez 6 dni bez przerwy:szok:. Teraz jednak zmieniamy taktyke i bedziemy się przytula co 2 dni..:tak: już nie mogę się doczekać:-D!
Jeśli chodzi o bolące piersi to mnie właśnie bolą na owulkę...a ból jajniczka nie zawsze przecież musi być..
musimy myśleć pozytywnie, na pewno się nam uda!! musi!!!! a co my, jakies gorsze jestesmy:angry:? he he:-)


to my właśnie bardzo rzadko... w tym cyklu w okresie płodnym tylko w 8dc i 12 dc a owulacja była w 13 lub w 14 (raczej jednak 13). Nie wiem czy to nie za rzadko i czy nie za wcześnie 1-2 dni przed owu:(
 
Katarzynko, właśnie ,że dobrze! Podobno dwa dni przed owulką są najlepsze na spłodzenie Fasolki!:-) !


oby oby. dziś mnie odrzuciło od kawy (ale chyba mleko w pracy było nieświeże, choc innym smakowało) wylałam do zlewu i koelżanka się spytała czy w ciąży jestem:)
ale oczywiście ja tego serio nie traktuje, swoje wiem - na ciążę się nie czuję!
po piciu przez 2,5 roku w tej samej pracy tej samej kawy może się znudzić:)

PYSIU dzwoniłaś do lekarza? idziesz na wizytę?
trzymam kciuki! będzie dobrze
 
Ostatnia edycja:
oby oby. dziś mnie odrzuciło od kawy (ale chyba mleko w pracy było nieświeże, choc innym smakowało) wylałam do zlewu i koelżanka się spytała czy w ciąży jestem:)
ale oczywiście ja tego serio nie traktuje, swoje wiem - na ciążę się nie czuję!
po piciu przez 2,5 roku w tej samej pracy tej samej kawy może się znudzić:)

a moze jednak fasoleczka sie odzywa u Ciebie,co? oby oby a Ty sobie tlumaczysz nieswierzym mleczkiem...hihi!

Pysiu wszystko bedzie dobrze, nie denerwuj sie na zapas. Stres tu w niczym nie pomoze a moze wrecz zaszkodzic. Ja ostatnio sie dowiedzialam, ze kolezanka mojej znajomej nie wiedziala ze jest w ciazy az do 5 m-ca. Troszke to dla mnaie dziwne, ale miala normalnie okres - no pewnie mniejsze plamienia a dzidziusia nie planowali. Teraz bardzo sie cieszy i wszystko jest w porzadku z dzidzia. Lekkie plamienia zawsze moga sie pojawic, ale tez bym chociaz zadzwonila do lekarza potwierdzic, ze nie masz sie czym przejmowac. 3mam kciuczki. BEDZIE DOBRZE!!!

dokladnie,stres teraz na pewno Ci nie wskazany!!!!!!!!!!!
mezatko,pewnie,ze zdazaja sie takie przypadki,kiedy kobieta dowiaduje sie tak pozno:szok:!!!!!!!!!!!!!!!!dzinie sie slyszy takie rzeczy,nie?w 5 miesiacu?zastanawiamy sie a gdzie brzuszek,powiekszone piersi..?a moja kolezanka do 6 miesiaca byla plaska jak deska!!!!zero brzuszka!!!sama nie wierzyla ze jest w ciazy,chociaz chodzila na wizyty do lekarza i widziala malenstwo na ush,ech dziwny jest ten swiat!!!
 
oby oby. dziś mnie odrzuciło od kawy (ale chyba mleko w pracy było nieświeże, choc innym smakowało) wylałam do zlewu i koelżanka się spytała czy w ciąży jestem:)
ale oczywiście ja tego serio nie traktuje, swoje wiem - na ciążę się nie czuję!
po piciu przez 2,5 roku w tej samej pracy tej samej kawy może się znudzić:)

PYSIU dzwoniłaś do lekarza? idziesz na wizytę?
trzymam kciuki! będzie dobrze

Hmmm Katarzynko1979..............cos moze w tym jest:-):tak::-) skoro innym kawa smakowala:happy2: oby!!! 3mam kciuczki!!!!!!!! Tez bym chciala, zeby kiedys odrzucilo mie od kawy, mimo ze nie pije nalogowo, lubie po prostu rano z kolezankami z pracy wypic sobie ''mala rozpuszczalna'':tak:, ale potrafie bez kawy funkcjonowac:-)

Pysiu czekamy na wiadomosci, bo jestesmy razem z Toba:tak:;-):tak:


[........ zdazaja sie takie przypadki,kiedy kobieta dowiaduje sie tak pozno:szok:!!!!!!!!!!!!!!!!dzinie sie slyszy takie rzeczy,nie?w 5 miesiacu?zastanawiamy sie a gdzie brzuszek,powiekszone piersi..?a moja kolezanka do 6 miesiaca byla plaska jak deska!!!!zero brzuszka!!!sama nie wierzyla ze jest w ciazy,chociaz chodzila na wizyty do lekarza i widziala malenstwo na ush,ech dziwny jest ten swiat!!!

To prawda jest to dziwne, ze tak pozno mozna sie dowiedziec. Ta znajoma podobno nie miala duzego brzuszka, a troche wiecej cialka tlumaczyla sobie mala nadwaga:tak::tak:. Byla zaskoczona tym bardziej, ze ma juz malego synka i nie starala sie o drugie dziecko :happy2:
Wiecie co dziewczyny, ze najgorsze jest to ze niektore nie pragna dzidziusia i go dostaja a te co chca i sa przygotowane do maciezynstwa musze sie niezle ''napracowac'':tak:Dziewczyny i na nas przyjdzie czas ja w to wierze:tak::-):tak: Po prostu przeszlam na pozytywne myslenie:tak:....co ma byc to bedzie!!!
 
Ostatnia edycja:
PYSIU idz jak najszybciej do lekarza,moze to byc poprostu lekkie polamienie co sie zdarza na poczatku ciązy ale lepiej huhac na zimne! ja poroniłam 2 razy
1szy raz lekko plemiłam,do lekarza nbie poszłam a na drugi dzien juz mnie pogotowie zabrało...2 gi raz odrazu silne krwawienie
pozdrawiam
i głowa do gory!
 
reklama
Dziewczyny mzm pytanko ''Czy przenosicie sie na forum Starajace 2009? Jesli tak to kto i kiedy? Dla mnie bardzo ciezko jest pisac na kilku forach. Teraz mialam 2 dni wolnego i leni****ac w domku mialam czas pisac, ale juz jutro do pracy i wroce poznym popoludniem. Bede sie jednak starala zajrzec i zobaczyc co u Was kochane slychac. :tak:Potem dopiero przez swieta znajde troszke wiecej czasu. Tak mi sie tu podoba. Przez to forum duzo zrozumialam, zobaczylam, ze nie jestem sama i nie jestem w tragicznj sytuacji:tak:poznalam duzo otwartych dziewczyn, na ktore mozna liczyc!!:tak::tak::tak:.Dziekuje Wam!!!;-)
 
Do góry