reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dziewczynki mam pytanko : Gdybyście przed Świetami Bozego Narodzenia dowiedziały się, że jesteści w ciąży, to w jaki sposób oznajmiłybyscie to Waszym bliskim ? A moze zachowały byście tą wiadomosć dla siebie jeszcze na jakiś czas?:happy::happy::happy:

Hej Pysiu! A jak tam u Ciebie postępy starankowe??? na jakim jesteś etapie, kiedy testowanko, który to dc itd...? ja kochana przed mężem niczego bym nie mogła ukryć bo chcielibyśmy razem testować...i pewnie razem kiedyś testowac bedziemy (już tak bylo we wrzesniu) i super jest być wtedy z mezem jak sie pojawiają II...bo radość zawsze rośnie jak się ją z kimś dzieli:-)
Natomiast...z rodzicami sama nie wiem, ale moze lepiej tak od razu się nie chwalić - ja będe chyba ostrożna i jakby miały być to same początki ciązy dopiero...to nie wiem , ale chyba wolałabym odczekać do stycznia i zrobic przyszłym dziadkom fajny prezencik z okazji dnia babci i dziadka i wtedy im oznajmić, ze to już także ich swięto:-);-):-)

wiecie co dziewczyny chyba jednak może cos wyszło zmierzyłam sobie temp 37,3 a chora nie jestem, cały ranek to zgaga mnie mordowała... tak poza tym nic tylko troche czasem brzuch pobolewa... kurcze znowu się nakręcam?! ale nie umiem inaczej kurde!

To trzymam kciuki Martynko!!!!! Wysoka temperaturka tylko dobrze wróży!!!

Dzienkobry kochane ja tylko dzis na chwilke bo mam duzo roboty robimy taka imprezke rodzinna barburka z mikolajkiem takze bedzie sie dziac:p

:)

Sisi86-udanej imprezki!!! Widzę twoje suwaczki - sliczne!!!! :tak:

A my dziś też mamy gości:-D Przyjeżdża moja mama i za chwilę przyjdą rodzice P.:-p Potem koleżanka i tak nam minie dzień:tak:
Pozdrawiam!

Agnisiak85-równiez baw się dobrze!!!

A u nas dziś też gościnka będzie, nasi rodzice i chrzestni Filipka do nas przychodzą na kawke.

milego dnia!

I kolejna ma gosci...epidemia czy co???? Udanego spotkanka!!!
Kochanie nie martw się tym plamieniem/krwawieniem na zapas, tak się czasem zdarza przy zagniezdżeniu, a nawet na poczatku ciązy w okolicach spodziewanej @. więc jeszcze nic straconego!!! trzymam kciuki !

i ja dołaczam - do niecierpliwych-trzymajacych kciuki!!!

Ja tez ten cykl sobie mierze temperature- i jak do owulacji była 36,5-36,6, tak w dniu 37,2 i teraz tak powyzej 37 sie utrzymuje...NIe bardzo wiem czy moge sie troszke cieszyc?:-D..
co do płci--odnosnie planowania --na chłopca przed trzeba jesc duzo potasu-my z mezem uwielbiamy pomidory--kilogramami je jemy..:-DTym wiecej jak docztalismy te info:-D:-D:-D...no u mnie podobnie co do przytulanek to były i przed owulka i centralnie w dniu..nawet po przytulankach zaraz zrobiłam test owulki..i wyszedł pozytywny..wiec moemnt wyłapany. Na drugi dzien juz nic nie było.-negatywny.
Do teraz nic nie czuje..moze troszke kłucie w prawym jajniku..ale minimalne..Tylko tempka i śluz mogłby wskazywac na ciaze...NIe nakrecam sie,.jak nie teraz to w..hmm Wigilie moze sie uda?:-D
pozdrawiam

Rusałka-witaj!!! powodzenia kochana w starankach!!! Z takim zapałem napewno się uda:tak: dzięki za wiesci o pomidorkach...nie wiedziałam, a też marzy mi sie maly Franio, więc potasik się przyda:-)

Dzien dobry :-)
Dziewczyny jak tam spotkanko???Udane??Czekamy na relacje:tak:

:-)

Hej Kevinka! Spotkanko-suuuuper :tak: a Gemini to swietna dziewczyna i bardzo ładna...tylko jakoś w to nie wierzy-nie wiem dlaczego! :no::wściekła/y::crazy: Wogole to kochane moje ja wczoraj wyłapałam od Gemini wszystkie możliwe fluidki:-D:-D:-D hahaha...i z takim zapasem to juz chyba mogę działać:-p;-):-p

Kevinka ja podobnie jak Romeczka-lubię pastelowe, ale ciepłe kolorki i mysle ze spokojnie jakiś np. ecru czy brzoskwinkę mogłabyś połaczyć z granatem i byloby przytulnie i milusio:tak:

oj wymeczylam wczoraj kropeczke, jechala na spotkanie 1,5 godz a potem jeszcze zakupy miala z mezem robic.
ALE TO DLATEGO... BO NIE MOGLYSMY SIE NAGADAC.!!!!!!!!!:tak:
jak okaze sie ze wroce jeszcze na troche do londynu to moze znow sie spotkamy :-)

Hej Moja kochana Londonerko! No tak wymordowalam cię wczoraj, wyssałam fluidki i dzisiaj Ci duszno:wściekła/y: Oj, taka ta kropeczka....Obyś kochana szybko wrociła do formy!
Mam nadzieję, ze wszystko grało w domku i plan z męzem sie powiódł;-)
Ja odpadlam i zakupy odpadły...bede się więc dzisiaj w korkach przebijala :-D
A co spotkanka po N Roku-to oczywiście, ze tak!!! jesli tylko wrócisz na wyspy!
Buziaki słodkie gemini i trzymaj się dzielnie!!! jesteś super dziewczyna:-):tak::-)

Witam sie
Zrobilam tescik troche przed terminem spodziewanej @ i puki co jedna krecha:-:)-:)-:)-:)-:)-(
zobaczymy powtorze jeszcze tesc za 7 dni ale wątpie bo juz cycochy na @ bola

Bazylia:crazy::wściekła/y::crazy:Tydzien przed terminem nie testujemy!!!!!!!!!!!!
Poczekaj kochana cierpliwie i powtórz tescior w terminie @ a pewnie miło się zaskoczysz, czego bardzo ci zyczę!!!



Hej Dziewczyny


u nas cos ładnie sie robi albo to tylko chwilowe przejaśnienie


Korzystaj z pogody, korzystaj...bo ja niedlugo zawieje to :no:
Czarodziejko-PIĘKNE ZDJĘCIE WSTAWIŁAŚ...SLICZNY TEN MAŁY!!!



Katastrofaxxx- czy juz odebrałas betkę? jak tam kochanie u Ciebie? proszę -daj znac!

A TAK WOGÓLE TO JAK TAM DZISIAJ - CZY MIKOLAJ BYL U WSZYSTKICH GRZECZNYCH DZIEWCZYNEK????
BO NAD LONDYNEM ZAWITAŁ JUŻ WCZORAJ W NOCY:-):-):-)

POZDRAWIAM I ZYCZE MILUSIEGO WEEKENDU!
 
reklama
witam kropeczko ty jak zwykle o wszystkich pamiętasz! mierzyłam temp cały czas 37 oby nie spadła... jakoś mnie głowa rozbolała to ta dzisiejsza pogoda szaro-buro okropnie! prezentu narazie nie ma , ale planujemy z mężem na dzis romantyczny wieczorek! taki prezencik mi wysatrczy bo ostanio pełno ludzi u nas a dziś tylko my!
 
Zapomniałam Wam dodac, że my z mężem też pragniemy chłopczyka:-p Mały Tomuś...:-D Będę jeśc pomidory ile się da;-):happy: Dziękuję za wieści o potasie Kochana! :-)
U nas mikołaj tez zawitał z samego rana:happy:
 
No to wypadłam z forum. Brak czasuuuuuuuuu
Przytulać też sie nie ma kiedy, z M nie robiliśmy tego dobre trzy tygodnie:dry:

Kinga - owszem może to być fasolka, przeczytaj moje posty to dowiesz się coś o temp i zdaniu doktora na jej wysokość, mi spada dopiero około połowy @:nerd:
 
Agniesik moja kochana u mnie luzik zaraz goscie sie beda schodzic i prezenty mikolajkowe beda dzis bardzo ie mialam czasu bo caly dzisn w kuchni przesiedzialam a tak ogolnie wporzadku czekam do poniedzialku:)

Pozdrawiam was kochane papa


A ja sie czuje bardzo dobrze w sumie tak jak zawsze nic w sumie ciekawego nie zauwazylam oprocz tempki i raz mi bylo zle po pizzy:) ale to moze z przejedzenia piersi mam wielkie ale przed okresem tez zawsze takie mam wienc niewiem zobaczymy

Kropeczka dziekuje bardzo mam nadzieje ze imprezka sie uda :)

Kingus nie martw sie moze to byc objaw ciazy okres bedzoie ale tylko pare godzin potem se pojdzie i bedzie fasolinka zobaczysz glowka do gory:)

Trzymam kciuki papa kochane:)
 
Ostatnia edycja:
Betka pozytywna, w poniedzialek druga. Oby bylo wszystko ok, bo bardzo zle sie czuje. :-( Bol brzucha nie pozwala mi na normalne funkcjonowanie :baffled:
Dzieki Kropciu za zainteresowanie :)

Pozdrawiam Was moje Kochane
 
Kochane staraczki i te ktore juz sie wystaraly:-D zycze Wam zeby ten mikolajkowy dzien przyniosl Wam to czego pragniecie:rofl:
 
My rowniez wybieramy sie dzis na imprezke.:-)
Wczesniej wiec zwinelam sie z pracy zeby przygotowac sie troszke.:tak:
U mnie tez temp.37 i troszke.Wyczytalam jednak,ze ona spada dzien przed okrsem a nawet w tym samym dniu.:-(
Dzis jakos przestalam chyba wierzyc:-(ze moze sie udac w pierwszym miesiacu naszych staran.
Brzuch boli mnie jak na okres ( tylko wczesniej niz zwykle) i do tego plecy.
Policzylam sobie jeszcze raz kiedy powinnam dostac okres i wydaje mi sie to wiecznoscia, wypada mi dopiero 11 grudnia. Nie czuje sie ani zmeczona, nie mam wrazliwych piersi i zapachy mi nie dokuczaja. Pierwszy raz w zyciu mnie to martwi.hehe Nie chce sie nawet zastanawiac w jaki sposob powiedzialibysmy Rodzince, bo obawiam sie ze nie bedzie nas to dotyczylo. Tak fajnie jednak by bylo. Po raz pierwszy od trzech lat bedziemy spedzac swieta w Polsce, z Rodzinka. Super prezent bylby pod choinke, lepszego wymarzyc bym sobie nie mogla.
Wam zycze pieknych i zdrowych fasolinek.;-)
 
reklama
Kingus nie martw sie moze to byc objaw ciazy okres bedzoie ale tylko pare godzin potem se pojdzie i bedzie fasolinka zobaczysz glowka do gory:)
czyli jutro już powinnam raczej nie krwawic tak?
Jak narazie to krwawienie jest naprawde delikatne. Jak na razie mam na sobie cały czas jedną podpaskę.. nie było potrzby zmieniac.

A Ty sisi uważaj na siebie tez 3mam kciuki abys miala fasolinke:)

katastrofaxx super wiadomosc:) bedzie dobrze zobaczysz, oszczedzaj sie kochana
 
Do góry