reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Gemini z usmiechnieta japa sie wita :-D,
co tam u was dziewczynki?
katastrofa- oby to bylo TO !!!! trzymam mocno kciuki za Twoje marzenia!

u mnie calkiem oki,
mam pytanko, moze mi powiecie jak wiecie ;-), nie denerwujcie sie, nie wymyslam sobie, chce poprostu wiedziec-
do ktorego tyg ciazy( na poczatku) jest najwieksza szansa ze niestety mozna poronic... no boje sie troche , bo wiekszosc moich znajomych cieszylo sie z ciazy a po 6 tyg niestety poronialy. czy np po ilus tam tych pierwszych skonczonych tyg wzrasta szansa ze jednak wszystko bedzie dobrze i te poronienie juz nie wydarzy sie?

ja mam zaplanowana pierwsza wizyte na 10 grudnia, bedzie wtedy po zaplodnieniu 5,5 tyg, a rowno 3 tyg po tym jak nie przyszla @.czy to nie za wczesnie?moze oprocz usg dopochwowego cos uda sie zobaczyc na usg brzucha?
na pewno nie za wczesnie na bete wiec ja odrazu bede robic. i powtarza sie ja co ile dni? i musi wzrastac iles tam razy?

ale sie wypytuje ... wiem ze pomozecie!
 
reklama
do ktorego tyg ciazy( na poczatku) jest najwieksza szansa ze niestety mozna poronic... no boje sie troche , bo wiekszosc moich znajomych cieszylo sie z ciazy a po 6 tyg niestety poronialy. czy np po ilus tam tych pierwszych skonczonych tyg wzrasta szansa ze jednak wszystko bedzie dobrze i te poronienie juz nie wydarzy sie?
Do końca pierwszego trymestru istnieje ryzyko poronienia, czyli do końca 12 tygodnia życia płodowego dziecka czyli do 14tc. Po tym okresie znacznie zmniejsza się ryzyko poronień, choć to też nie daje 100% pewności, ze się to nie stanie. Ale ryzyko jest o wieeeeeeeeeele mniejsze. No i wtedy też ustępują wszelkie uciążliwe dolegliwości z pierwszego trymestru.
Tak mi mówił lekarz i każdy pewnie Ci to samo powie.
 
Nie wytrzymam tego dłużej:angry: Byłam dziś w przychodni tylko po to by dowiedzieć się że na wynik bety czekałabym tydzień!:szok: Podziękowałam więc. Muszę pójść do prywatnej żeby mieć od razu.:zawstydzona/y: Moja cierpliwość wisi na włosku, ja wiem że niektórzy czekają na ten moment o wiele dłużej, ale ja po protu chcę wiedzieć czy się udało czy nie! Albo zobaczyć te dwie kreski w końcu na tym cholernym teście albo dostać okresu bo chodzę jak osa. :wściekła/y: 30dc i nic!!:wściekła/y: Już 4 testy wylądowały w śmietniku.
 
Nie wytrzymam tego dłużej:angry: Byłam dziś w przychodni tylko po to by dowiedzieć się że na wynik bety czekałabym tydzień!:szok: Podziękowałam więc. Muszę pójść do prywatnej żeby mieć od razu.:zawstydzona/y: Moja cierpliwość wisi na włosku, ja wiem że niektórzy czekają na ten moment o wiele dłużej, ale ja po protu chcę wiedzieć czy się udało czy nie! Albo zobaczyć te dwie kreski w końcu na tym cholernym teście albo dostać okresu bo chodzę jak osa. :wściekła/y: 30dc i nic!!:wściekła/y: Już 4 testy wylądowały w śmietniku.
Alex to pewnie z tych nerwów wciąż nie masz.Ja dostałam po 37dniach.
 
helooooo dziewczeta :-)

ale dawno mnie tutaj nie bylo, naskrobalyscie ze hoho

My zrobilismy sobie z moim M miesiac przerwy w staraniach - przynajmniej nie siedze jak na szpilkach w oczekiwaniu na @ :-p;-)
a dzis bylam u ginka z prawdziwego zdarzenia - specjalista od problemow z poczeciem
przepisal mi mnostwo badan (hormonki, rtg jajnikow itd) i dla mojego M rowniez dokladne badania
Aha, i rozkazal mierzenie tempki :szok: nie wiem czy zdolam byc na tyle zdyscyplinowana ??????????

czy te pomiary moge robic termometrem elektronicznym?
 
czesc dziewczynki:) u mnie brzusio podobnej wielkosci jak imagination:) do lekarza na kontrole ide w czwartek.. wiec mam nadzieje ze wszytsko ok, choc nie bede miala usg,, usg dopeiro w styczniu..ale teraz dopiero prawdiziwe ciesze sie malenstwem,, wczesniej dokuczaly mi mdlosci i nie moglam ale teraz jestem w 7 niebie.. choc ciagle czekam az ta moja cera stanie sie idealna ponoc po 3 mc powinna juz robic sie piekna.. u mnie jej jeszcze do idealu brakuje.. mozna powiedziec ze czysta jest gdzies w ok 50%... bo glownie na policzkach te co nieco zostalo i dlugo schodzi..:/ wczoraj z tego powodu wpadlam w dola no i soboe poplakalam.. dzis jest lepiej i na nowo mi wiara wrocila ze jeszcze troszke musze byc cierpliwa...
ok juz nie przynudzam buzaki kochane:):-)
 
Martyna oby twoje przeczucie sie sprawdzilo :-)
Jutro mam zamiar testowac ,mam juz tescik ktory niby mozna zrobic w kazdej porze dnia jesli sie @ spoznia ,ale wole poczekac do rana :-)
Chociaz przyznam,ze kreci juz zrobienie teraz ;-)
 
reklama
Do góry