reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

Hej dziewczynki.
IMAGINATION Twoja dzidzia tez pieknie rosnie, niedlugo bedziesz sie mogla pochwalic nam ile mierzy:-)

a ja dzisiaj nie poszlam do pracy:zawstydzona/y: zle sie czuje :no: nie mam nawet sily czytac wszystkich postow (a nie bylo mnie dwa dni). czytalam za to na necie ze moja dzidzia jest wielkosci pestki od jablka:-) malenstwo takie a jak meczy:szok:
Mi też Maluszek daje popalić. Już mniej, ale jednak nadal... Bóle głowy strasznie mi dokuczają, nudności i odruchy wymiotne tak do 14tej się utrzymują :baffled: i te nocki nieprzesypiane...
Moje maleństwo ma, wg. wiadomości z neta, ok. " Wzrost zwiększa się do ok. 10 cm, a waga do 25 gramów!", a macica jest wielkości melona, bądź dużej pomarańczy, więc pokaźna ;-) a jeansy za ciasne o conajmniej z 10cm :szok: ale ja rosnę:szok:
 
reklama
Mi też Maluszek daje popalić. Już mniej, ale jednak nadal... Bóle głowy strasznie mi dokuczają, nudności i odruchy wymiotne tak do 14tej się utrzymują :baffled: i te nocki nieprzesypiane...
Moje maleństwo ma, wg. wiadomości z neta, ok. " Wzrost zwiększa się do ok. 10 cm, a waga do 25 gramów!", a macica jest wielkości melona, bądź dużej pomarańczy, więc pokaźna ;-) a jeansy za ciasne o conajmniej z 10cm :szok: ale ja rosnę:szok:
SUUUPEEER:-D 10 cm to jest juz wzrost:-)
Ja tez nie przesypiam nocy bo ciagle mi niedobrze, a fuj:no:
 
A może dziewczynki znacie dobry kosmetyk na uporczywe syfki. Dodam, ze mam cerę mieszaną/tłustą - tak powiedziała dermatolog, i w dodatku alergiczną:-p Z takim paskudztwem ciężko poradzić.... Idę do miasta wzięła bym coś w aptece, ale wiecie jak to jest, najczęściej doradzają najdroższe - a to nie oznacza, że działa!!!!!
 
A może dziewczynki znacie dobry kosmetyk na uporczywe syfki. Dodam, ze mam cerę mieszaną/tłustą - tak powiedziała dermatolog, i w dodatku alergiczną:-p Z takim paskudztwem ciężko poradzić.... Idę do miasta wzięła bym coś w aptece, ale wiecie jak to jest, najczęściej doradzają najdroższe - a to nie oznacza, że działa!!!!!
ja znam dwie metody na syfki hm antykoncepcja lub ciaza mi jedno i drugie swietnie leczylo cere , hehe glupia podpowiec co nie , przedewszystkim uzywaj kremow nawilzajacych mi osobiscie wszystkie typowe na tradzik osuszaly skóre i byl jeszcze gorszy efekt , teraz czesto chodze do kosmetyczki i przede wszystkim nawilazam , cere mam niezla teraz ale kiedys mialam tez straszne problemy
 
Witajcie dziewczynki :happy:

, ale tez przytylam. przez kilka lat wazylam 57 kg a po odstawieniu tabl waga skoczyla na 62 :wściekła/y:. Ale to podobno normalne jest i tez tak jak Tobie cos ciagle wyskakiwalo mi na buzce.

co do przytycia po pdstawieniu anty ja z wagi 45 kg wskoczylam na 58kg :szok: tylko ze u mnie przyczynilo sie jeszcze Zmiana klimatu ( zaraz po przyjezdzie do irlandii odstawilam tabsy ) i leki na nieplodnosc ( Clo, duphaston, castagnus ) i one tez pewnie duzo daly w przytyciu :baffled:
no ale trudno kochanego ciala nigdy nie zawiele w zime a na wiosne postaram sie wrocic przynajmniej do 50 kg :happy:

Milego dnia :-)
 
A może dziewczynki znacie dobry kosmetyk na uporczywe syfki. Dodam, ze mam cerę mieszaną/tłustą - tak powiedziała dermatolog, i w dodatku alergiczną:-p Z takim paskudztwem ciężko poradzić.... Idę do miasta wzięła bym coś w aptece, ale wiecie jak to jest, najczęściej doradzają najdroższe - a to nie oznacza, że działa!!!!!

Niunia a robiłaś moze badanie chormonków, bo wiesz moze te syfki biorą się wałśnie z zachwianej gospodarki hormonalnej, a tu trzeba znaleśc przyczynę a nie tylko zaleczać objawy.
Kochana a moze warto było by tez zrobiś usg i zobaczyć czy nie masz czegoś na jajnikach.
Mi tez ciąge coś wyskakiwało na twarzy ale dopiero niedawno okazało się że przyczyną jest PCO, które wyszło po badaniu usg,
 
Niunia a robiłaś moze badanie chormonków, bo wiesz moze te syfki biorą się wałśnie z zachwianej gospodarki hormonalnej, a tu trzeba znaleśc przyczynę a nie tylko zaleczać objawy.
Kochana a moze warto było by tez zrobiś usg i zobaczyć czy nie masz czegoś na jajnikach.
Mi tez ciąge coś wyskakiwało na twarzy ale dopiero niedawno okazało się że przyczyną jest PCO, które wyszło po badaniu usg,

Z badaniami niezły pomysł, tylko te czekanie w kolejce do lekarza - rodzinny albo dermatolog dał by skierowanie na bad hormonów?
Miałam przez trzy cykle pod rząd kontrole USG cyklu czy jest owulka bo po odstawieniu tabletek strasznie bolał mnie brzuch i miałam bardzo krótki cykl. I w październiku też miałam USG. Na jajnikach nic nie ma a cykl sam się jako tako uregulował.
 
reklama
dziewuszki a wracajac do mojej schizy to jaka macie tempke w @ i zaraz po niej , czy jest ona niska do samej owulki czy wzsza i przed owukla dopiero sie obniza???

Ja mialam taka prze owu :
 

Załączniki

  • wykres- Lilu19.bmp
    wykres- Lilu19.bmp
    19,4 KB · Wyświetleń: 47
Do góry