reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Hej dziewczyki! bylam dzis zaraz o 7rano na Beta-hcg,dopłaciłam całe 2 zł i wynik bede miec dzissiaj za jakies 2h a nie jutro! jejeku do jutra chyba bym nie wytrzymała,juz teraz serce mi wali i do kibelka non stop latam i bynajmniej nie siku:)
wrocilam z badania to przespałam kilka godzin zeby zleciało
jeszcze 2 godziny-trzymajcie kciuki prosze,odbiore i dam znac kolo 17ej!
trzymajcie sie!
 
Sorry kobitki, ze nie odpowiadam na zadnego posta ale jestem tutaj na sekundke doslownie, bo odkrylam cos dziwnego.

Otoz, czytalam gdzies, ze jak sie jest w ciazy, testy owu wychodza pozytywne (ale 2 kreski maja byc takiego samego koloru), dlatego ze budowa genetyczna hormonow wydzielanych podczas ciazy i owulki jest bardzo podobna.

Dzis powinnam miec owulke. Skonczyly mi sie testy owu ale przez to, ze niedawno kupilam 20 testow ciazowych ( :-D ) postanowilam jeden zuzyc.

I co?

I test ciazowy pokazal mi baaaaaaaaaardzo jasniuteniesienienka druga kreseczke !!!
Sa 2, przysiegam !!

To chyba oznacza, ze wlasnie trafilam na owulke. Niech tylko J. przyjdzie spracy :-D

Nogi do gory cala noc bede trzymala!! 3majcie kciuki.

Pozdro


 
Sorry kobitki, ze nie odpowiadam na zadnego posta ale jestem tutaj na sekundke doslownie, bo odkrylam cos dziwnego.

Otoz, czytalam gdzies, ze jak sie jest w ciazy, testy owu wychodza pozytywne (ale 2 kreski maja byc takiego samego koloru), dlatego ze budowa genetyczna hormonow wydzielanych podczas ciazy i owulki jest bardzo podobna.

Dzis powinnam miec owulke. Skonczyly mi sie testy owu ale przez to, ze niedawno kupilam 20 testow ciazowych ( :-D ) postanowilam jeden zuzyc.

I co?

I test ciazowy pokazal mi baaaaaaaaaardzo jasniuteniesienienka druga kreseczke !!!
Sa 2, przysiegam !!

To chyba oznacza, ze wlasnie trafilam na owulke. Niech tylko J. przyjdzie spracy :-D

Nogi do gory cala noc bede trzymala!! 3majcie kciuki.

Pozdro


mi wlasnie tydzien temu zaraz przed spodziewana @ tak pokazał test owulacyjny,tez gdzies poczytałam i zrobilam,potem ciązowy tylko 1 kreche a dzis czekam na wynik Bety bo @ sie 9 dni spoznia czego nigdy nie małam takze dzis bede mogla potwierdzic lub zaprzeczyc;)
pozdrawiam
 
Aga,trzymam mocno kciuki za Ciebie, daj znac jaki wynik
Eve84, gratulacje z powodu zostania ciocia:-), niedlugo bede Ci gratulowac zostania mama:tak:
adolfina, ja bym zrobila bete, tak na wszelki wypadek, skoro okres normalnie masz 6 dni a teraz byl tylko 2, poza tym chyba tempka jest jakas inna niz normalnie?
Imagination i mgk, powiem Wam ze troche Wam zazdroszcze, tez chcialabym odczuwac to co Wy teraz, mimo ze nie zawsze jest to za przyjemne:-), ale tak bardzo juz bym chciala nosic fasolke mala pod sercem
niunia, moze teraz faktycznie to jest TO. trzymam kciuki i daj znac:tak:

dziewczyny mam do was pytanie: ja mam okresy 3 dni, 2 pierwsze obficie a 3ci juz prawie nic. Czy myslicie ze to jest OK? pytalam gin i mi powiedziala ze to jest jak najbardziej normalne. Co drugi cykl nie moge zaobserwowac sluzu plodnego, czuje tylko wilgoc. Co drugi cykl mam sluz plodny. czy myslicie ze to jest OK?chyba musze isc do lekarza sie spytac o to. robilam jakies 3 lata temu USG i wyszlo mi wszystko prawidlowo, jak czesto sie powinno USG robic?cykle mam regularne, co 26-28 dni. Myslicie ze mam jakies powody do obaw ze cos jest ze mna nie tak (wiecie ten sluz i dlugosc okresu)?dzieki za odpowiedz
 
dziewczyny mam do was pytanie: ja mam okresy 3 dni, 2 pierwsze obficie a 3ci juz prawie nic. Czy myslicie ze to jest OK? pytalam gin i mi powiedziala ze to jest jak najbardziej normalne. Co drugi cykl nie moge zaobserwowac sluzu plodnego, czuje tylko wilgoc. Co drugi cykl mam sluz plodny. czy myslicie ze to jest OK?chyba musze isc do lekarza sie spytac o to. robilam jakies 3 lata temu USG i wyszlo mi wszystko prawidlowo, jak czesto sie powinno USG robic?cykle mam regularne, co 26-28 dni. Myslicie ze mam jakies powody do obaw ze cos jest ze mna nie tak (wiecie ten sluz i dlugosc okresu)?dzieki za odpowiedz


Mam podobne cykle a nawet krótsze. Gin powiedział mi, że 22 dniowy cykl to za częsty a na mój 24/28 dniowy powiedział ze może być, gdyby cały czas był 24 dniowy cykl to troszkę gorzej a ze śluzem to różnie bywa, może po prostu masz taki wręcz wodnisty? Wtedy go tak nie widać.

USG 3 lata temu:szok:


Ja mam co najmniej raz w roku, w tym roku częściej przez odstawienie tabletek i to w dodatku w państwowej przychodni a nie prywatnie!!!

A co do śluzu, wtedy co widzisz mniej te inne cykle, co drugi robiłaś test owu? Może nie masz wtedy owulacji, może coś na jajniku nie tak, albo z hormonami, ponieważ śluz robi się płodny pod wpływem wydzielanych hormonów w danym okresie cyklu....?
 
A niedawno pisałam, ze idę do miasta, no i zaszalałam:-) : śliczny cień do powiek z podwujnym efekten, balsam brązujący dla alergików, gazetki, wełna do mojego szydełkowania - chcę zrobic z takiego włochacza taki sweterek zapinany krótki i tunikę kremową z szerokim golfem, kupiłam jeszcze leginsy i stanik za 70 zł - taki czerwony z czarnym haftem jedyny w swoim rodzaju jest tylko ten kolor taka wersja sexxxxi.

A właśnie dziewczyny, jak dobieracie staniki? Bo ja mam rozmiar 70D. Początkowo mamuśka wybrała mi rozmiar 32/70, później mówi, że powinnam nosic 34/75 a to wcale nie prawda! Dużo kobiet nie wie jak dobierać biustonosz i się krzywdzą a poza tym często noszą za mały co później widać w bluzkach z dekoltem, że robią się drugie bułeczki:szok:
Ja rozmiar wskazany przez mamę pierw zmieniłam na 75 C a później na 70 D ponieważ pod biustem wybiera sie rozmiar: ilość centymetrów minus 5cm. Dzięki temu zyskałam zgrabniejszą figurę.
Ale M zrobi oczy na tą sexi bieliznę:-D
 
reklama
dziewczynki ja tylko na sekundkę dosłownie
Witam...

Butterfly, nie wiem czemu, ale myślałam, ze Ty dzis testujesz...

Może macie ochotę sobie poczytać?:
Dobrodziejstwa oczyszczania jelit przed zajściem w ciążę.

Pozdrawiam

dziękuje za pamięć elizabeth, rzeczywiście dzisiaj testowałam rano! Temperatura spadła rano do 36.9 ale sobie pomyślałam, że to nie duży spadek, no ale niestety jedna krecha.
A po południu @ przylazła :wściekła/y: Wredna cholera! A już takie nadzieje miałam!
Kolejny cykl starań przede mną

Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za testujące Staraczki, oby miały lepsze wieści ode mnie!

Calla niestety nie zawitam do lipcówek! :crazy: Wszystkiego dobrego dla Ciebie i Maleństwa!
 
Do góry