reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Cześć kobitki ja tylko na chwilke pochwalic sie ze jestem ponownie (od 3 godz) ciocią! Siostra mężą urodziła - Miłoszek urodzil sie o 6:00, 57 cm 3600 g porod w 2 godziny - ekpress to mało powiedziane! :-D:-D:-D:-D ale sie ciesze!!!!
no i swieże fluidki od swieżo narodzonego szkraba! `~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:-D:-D:-D
wow, super:-D spory dzidziuś :-)
 
reklama
Cześć kobitki ja tylko na chwilke pochwalic sie ze jestem ponownie (od 3 godz) ciocią! Siostra mężą urodziła - Miłoszek urodzil sie o 6:00, 57 cm 3600 g porod w 2 godziny - ekpress to mało powiedziane! :-D:-D:-D:-D ale sie ciesze!!!!
no i swieże fluidki od swieżo narodzonego szkraba! `~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:-D:-D:-D

Dzięki. Ale długi:shocked2:
 
Cześć kobitki ja tylko na chwilke pochwalic sie ze jestem ponownie (od 3 godz) ciocią! Siostra mężą urodziła - Miłoszek urodzil sie o 6:00, 57 cm 3600 g porod w 2 godziny - ekpress to mało powiedziane! :-D:-D:-D:-D ale sie ciesze!!!!
no i swieże fluidki od swieżo narodzonego szkraba! `~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
:-D:-D:-D

Gratuluję świeżoupieczonej cioci i dziękujemy za fluidki, napewno się nie zmarnują;-)
 
spory dokladnie a to byl dopiero 38 tydzien!!!!! a jak szfagiereczka dziewczynke rodzila 3 lata temu z reszta tez w 38 tyg to miala nie cale 3 kg! niezle roznice co! :rofl2:
różnica spora, ale zazwyczaj faceci rodzą się duzi :-) moja koleżanka urodziła też syncia tydzień temu i też spory jest, 55cm i waży 3,2kg :-)
 
Hej dziewczynki.
IMAGINATION Twoja dzidzia tez pieknie rosnie, niedlugo bedziesz sie mogla pochwalic nam ile mierzy:-)
EVE super zostac ciocia no nie? ja tez zostalam 5 tyg temu. moja siostra urodzila slicznego Nikusia 52 dlugi i 2600 wagi. chudzielec jednym slowem:-D
a ja dzisiaj nie poszlam do pracy:zawstydzona/y: zle sie czuje :no: nie mam nawet sily czytac wszystkich postow (a nie bylo mnie dwa dni). czytalam za to na necie ze moja dzidzia jest wielkosci pestki od jablka:-) malenstwo takie a jak meczy:szok:
 
Ja mam dopiero za tydzień dostać @. Dzisiaj tak delikatnie pobolewał mnie brzuch.
Jak dziewczyny myślicie, wziąć no-spe? Czytałam, że lekarze przepisują w ciąży no spe ale czy można ją brać wcześniej, czy nie zaszkodzi w tak wczesnym stadium ewentualnej ciąży?
Jednak obawiam sie, ze teraz z tego może nic nie być ponieważ zawsze tydzień przed @ już znacznie bolał mnie brzuszek a w zeszłym miesiącu to wręcz umierałam.... Teraz tylko jeden mały bolący skurcz przy prawym jajniku - jak zwykle, i już miną. Temoeratura jak zaklęta utrzymuje się na poziomie 36,8 i ani drgnie poza pojedynczym wyskokiem.....
A bo też tak wszystko pomieszane mam po takim czasie brania tabletek anty. Jak brałam je to wcale nie tyłam. Odstawiłam tabletki i z 55 kg w trzy miesiące skoczyłam na 59 kg. Przed nimi miałam cykle 28-29 dniowe a teraz mam 24-28 dniowe przeważnie naprzemienne. Wtedy wyskakiwały mi syfki na twarzy tak na dwa dni przed spodziewaną @ a teraz prawie non stop coś mi paskudzi buźkę:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zawsze były jakieś sygnały napięcia przedmiesiączkowego a teraz takie niewiadome co a w ty cyklu to już w ogóle.
Czuje się od jakiegoś tygodnia jak nowo narodzona, nawet gardło i atak astmy mnie nie zdołował. Znoszę humory męża, nie dopada mnie chandra, nawet o dziwo nie mam ochoty poszaleć na zakupach - to sie okaże dzisiaj, dostałam wolne i za jakąś godzinkę idę poszwędac sie po sklepach......:cool2:
Wiecie, ze nie pamiętam już kiedy piłam kawę - ale tak na serio, idzie normalnie baz niej żyć a przecież jak mój M jedzie na 6:00 do pracy i wstaje 4:40 ja nie mogę już zasnąć:szok: że aż teściowa sie dziwi czemu ja nie śpię....

Sorki dziewczyny, że tak o sobie ale mam wolne, wolny czas sprawia że myślę za dużo i tak stwierdziłam, ze staranie sie o dziecko zmieniło moje podejście do zycia, a w tym cyklu to już w ogóle żyje jakby w innym świecie niż zawsze;-)
 
Niunia- no to zycze Ci zeby sie okazaalo ze i Ty niebawem bedziesz miala swojego szkrabika :)
Co do pobolewan to cięzko mi cokolwiek stwierdzicbo czasem oznacza to@ a czasem ciąze. Musisz poczekac i sama sie przekonasz
Buziaki
 
reklama
Niunia ja bardzo dlugo bralam tabletki i powiem Ci ze dlugosc cyklu mi sie nie zmienila, ale tez przytylam. przez kilka lat wazylam 57 kg a po odstawieniu tabl waga skoczyla na 62 :wściekła/y:. Ale to podobno normalne jest i tez tak jak Tobie cos ciagle wyskakiwalo mi na buzce.
Ratunkiem od tego kochana moja jest ciaza:tak: teraz buzke mam gladziutka jak pupcia niemowlaczka:-D
trzymam kciuki zeby Tobie tez sie udalo:tak:
 
Do góry