reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Hej dziewczynki.
IMAGINATION Twoja dzidzia tez pieknie rosnie, niedlugo bedziesz sie mogla pochwalic nam ile mierzy:-)

a ja dzisiaj nie poszlam do pracy:zawstydzona/y: zle sie czuje :no: nie mam nawet sily czytac wszystkich postow (a nie bylo mnie dwa dni). czytalam za to na necie ze moja dzidzia jest wielkosci pestki od jablka:-) malenstwo takie a jak meczy:szok:
Mi też Maluszek daje popalić. Już mniej, ale jednak nadal... Bóle głowy strasznie mi dokuczają, nudności i odruchy wymiotne tak do 14tej się utrzymują :baffled: i te nocki nieprzesypiane...
Moje maleństwo ma, wg. wiadomości z neta, ok. " Wzrost zwiększa się do ok. 10 cm, a waga do 25 gramów!", a macica jest wielkości melona, bądź dużej pomarańczy, więc pokaźna ;-) a jeansy za ciasne o conajmniej z 10cm :szok: ale ja rosnę:szok:
 
reklama
Mi też Maluszek daje popalić. Już mniej, ale jednak nadal... Bóle głowy strasznie mi dokuczają, nudności i odruchy wymiotne tak do 14tej się utrzymują :baffled: i te nocki nieprzesypiane...
Moje maleństwo ma, wg. wiadomości z neta, ok. " Wzrost zwiększa się do ok. 10 cm, a waga do 25 gramów!", a macica jest wielkości melona, bądź dużej pomarańczy, więc pokaźna ;-) a jeansy za ciasne o conajmniej z 10cm :szok: ale ja rosnę:szok:
SUUUPEEER:-D 10 cm to jest juz wzrost:-)
Ja tez nie przesypiam nocy bo ciagle mi niedobrze, a fuj:no:
 
A może dziewczynki znacie dobry kosmetyk na uporczywe syfki. Dodam, ze mam cerę mieszaną/tłustą - tak powiedziała dermatolog, i w dodatku alergiczną:-p Z takim paskudztwem ciężko poradzić.... Idę do miasta wzięła bym coś w aptece, ale wiecie jak to jest, najczęściej doradzają najdroższe - a to nie oznacza, że działa!!!!!
 
A może dziewczynki znacie dobry kosmetyk na uporczywe syfki. Dodam, ze mam cerę mieszaną/tłustą - tak powiedziała dermatolog, i w dodatku alergiczną:-p Z takim paskudztwem ciężko poradzić.... Idę do miasta wzięła bym coś w aptece, ale wiecie jak to jest, najczęściej doradzają najdroższe - a to nie oznacza, że działa!!!!!
ja znam dwie metody na syfki hm antykoncepcja lub ciaza mi jedno i drugie swietnie leczylo cere , hehe glupia podpowiec co nie , przedewszystkim uzywaj kremow nawilzajacych mi osobiscie wszystkie typowe na tradzik osuszaly skóre i byl jeszcze gorszy efekt , teraz czesto chodze do kosmetyczki i przede wszystkim nawilazam , cere mam niezla teraz ale kiedys mialam tez straszne problemy
 
Witajcie dziewczynki :happy:

, ale tez przytylam. przez kilka lat wazylam 57 kg a po odstawieniu tabl waga skoczyla na 62 :wściekła/y:. Ale to podobno normalne jest i tez tak jak Tobie cos ciagle wyskakiwalo mi na buzce.

co do przytycia po pdstawieniu anty ja z wagi 45 kg wskoczylam na 58kg :szok: tylko ze u mnie przyczynilo sie jeszcze Zmiana klimatu ( zaraz po przyjezdzie do irlandii odstawilam tabsy ) i leki na nieplodnosc ( Clo, duphaston, castagnus ) i one tez pewnie duzo daly w przytyciu :baffled:
no ale trudno kochanego ciala nigdy nie zawiele w zime a na wiosne postaram sie wrocic przynajmniej do 50 kg :happy:

Milego dnia :-)
 
A może dziewczynki znacie dobry kosmetyk na uporczywe syfki. Dodam, ze mam cerę mieszaną/tłustą - tak powiedziała dermatolog, i w dodatku alergiczną:-p Z takim paskudztwem ciężko poradzić.... Idę do miasta wzięła bym coś w aptece, ale wiecie jak to jest, najczęściej doradzają najdroższe - a to nie oznacza, że działa!!!!!

Niunia a robiłaś moze badanie chormonków, bo wiesz moze te syfki biorą się wałśnie z zachwianej gospodarki hormonalnej, a tu trzeba znaleśc przyczynę a nie tylko zaleczać objawy.
Kochana a moze warto było by tez zrobiś usg i zobaczyć czy nie masz czegoś na jajnikach.
Mi tez ciąge coś wyskakiwało na twarzy ale dopiero niedawno okazało się że przyczyną jest PCO, które wyszło po badaniu usg,
 
Niunia a robiłaś moze badanie chormonków, bo wiesz moze te syfki biorą się wałśnie z zachwianej gospodarki hormonalnej, a tu trzeba znaleśc przyczynę a nie tylko zaleczać objawy.
Kochana a moze warto było by tez zrobiś usg i zobaczyć czy nie masz czegoś na jajnikach.
Mi tez ciąge coś wyskakiwało na twarzy ale dopiero niedawno okazało się że przyczyną jest PCO, które wyszło po badaniu usg,

Z badaniami niezły pomysł, tylko te czekanie w kolejce do lekarza - rodzinny albo dermatolog dał by skierowanie na bad hormonów?
Miałam przez trzy cykle pod rząd kontrole USG cyklu czy jest owulka bo po odstawieniu tabletek strasznie bolał mnie brzuch i miałam bardzo krótki cykl. I w październiku też miałam USG. Na jajnikach nic nie ma a cykl sam się jako tako uregulował.
 
reklama
dziewuszki a wracajac do mojej schizy to jaka macie tempke w @ i zaraz po niej , czy jest ona niska do samej owulki czy wzsza i przed owukla dopiero sie obniza???

Ja mialam taka prze owu :
 

Załączniki

  • wykres- Lilu19.bmp
    wykres- Lilu19.bmp
    19,4 KB · Wyświetleń: 46
Do góry