reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

witam :)
okzalao sie ,ze jeszcze musimy sie jeszcze troche postarac :))
Tylko jeden dzien bylo mi b.smutno i placzliwie
ale ogolnie ten czas , kiedy myślałam ze jestem w ciąży byl cudowny

i wiem ,ze on wkrótce nastapi :)
a co u was ? musze poczytac :))
Przytulam mocno! Z takim nastawieniem na pewno uda się! trzymam kciuki żeby grudzień był dla Ciebie szczęśliwy!
dziękuje za mile słowa :)

czas starania wykorzystuję na dbanie o siebie
ćwiczenia , zwłaszcza na mięśnie brzucha ( bo miałam problem z kręgosłupem)
oraz pije witaminki i inne cuda :)
i oczekuje tego stanu błogosławionego jak błogosławieństwa :))
I tak trzymaj!:-D
Adolfinko, Butterfly i Maja123 dziewczyny trzymam kciuki za Wasze testowanko;-)
A ja byłam na usg... co prawda to wczesna ciąża ale jest:tak: narazie pęcherzyk ciążowy i żółtkowy widać, zarodka jeszcze nie bo lekarz powiedział ze narazie ma poniżej 1mm... ale jestem spokojna bo wierzę, że wszystko bedzie ok... następne usg za 2 tyg powiedział że wtedy już serduszko będzie widać....:tak:
pozdrawiam Was serdecznie, miłego wieczorku

Super wieści! Bardzo sie cieszę, że wszystko jest w porządku! Dbaj o siebie i Maleństwo!
Kciuki bardzo sie przydadzą:-)
 
reklama
moz-screenshot-3.jpg
Owieczka opinie lekarzy są różne. Mi ostatnio gin powiedział by nie za często bo chłopaki męskie się wykończą i nie będą mieli siły domachac witką do jajeczka, byle trafić w owulację. Jednak pisałam o badaniach zaprzeczających tą teorię.

Ja myślę, że w tym miesiącu wyczaiłam owulację co do dnia a nawet i kilku godziny.

Ponoć plemniki mogą przeżyć od 3 do 5 dni w kobiecie także może dojść do zapłodnienia nawet jak nie będziesz się tego spodziewać:-)
A więc bądź mądry i pisz wiersze. Trafisz to OK, nie to kolejny dół lub pusta buteleczka wina:-);-):-)

Mi tylko zawsze żal smutnej minki męża:-(
wlasnie, badz czlowieku madry i pisz wiersze. W tym cyklu dwa dni pod rzad jak sie zaczely dni plodne potem czekalismy 4 dni (nie bylo mojego meza, bo on czesto podrozuje) i byl wtedy piekny sluz, wiec chyba wyczailam owulke.No i teraz trzeba czekac. ja na razie zyje nadzieja ze sie udalo,ale nie wiem...zobaczymy
i tak nawet jak sie trafi w owulke to ponoc tylko 25% zdrowych par zafasolkuje
nie za czesto czyli jak czesto? liczba plemnikow jest najwieksza gdy sie "posci" ok 4 dni, ale tyle w takim przypadku nie mozna,bo owulke mozna przegapic. wiec chyba co 2 dni jest najlepiej. tylko ze moj maz sie strasznie ostatnio w role wcielil, wiec ciezko jest nie codzienne ;-)
za wszystkie staraczki trzymam kciuki
 
Owieczko u mnie z tymi plamieniami to dluga nie wyjasniona historia nawet lekarze nie umieja stwierdzic czemu sa,i zawsze przed @ tez choc nigdy nie bylo przerwy. teraz nie wiem czy to plamienia czy takie dziwne uplawy bo mam bardzo dziwna wodnista wydzieline ciagle czuje ze cos mi wylatuje oczywiscie mysle ze to @ ale nie to cos jak woda lekko podbarwinana , i teoretycznie @ dzis nie powinno byc bo tempka mi z tej okazji zawsze spada a dzis ciagle jest 37. ciagle nie moge sie doczekac kolejnego poranku by zmierzyc tempke uzaleznilam sie od termometra ostatnio, dodaje mi rano nadziei ze jeszcze kolejny dzien bez@, oby do jutra

no wlasnie ktoras z was pisala o mocnych uplawach przed@ i jak sie to skonczylo??
 
Małpeczko oczywiście, specjalnie dla Ciebie i reszty dziewczyn.....:-)
do biegu gotów, start:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
calla super wiesci, gratulacje. Napewno wszystko bedzie super!:-D przeslij nam fluidki dobre pleeeeez ;-)
trzymam kciuki zeby wszystko sie bylo OK ,ale juz i tak wiem ze bedzie. Niedlugo juz przytulisz swojego malca. A teraz relax i 9 wspanialych miesiecy oczekiwania:-)
 
Owieczko u mnie z tymi plamieniami to dluga nie wyjasniona historia nawet lekarze nie umieja stwierdzic czemu sa,i zawsze przed @ tez choc nigdy nie bylo przerwy. teraz nie wiem czy to plamienia czy takie dziwne uplawy bo mam bardzo dziwna wodnista wydzieline ciagle czuje ze cos mi wylatuje oczywiscie mysle ze to @ ale nie to cos jak woda lekko podbarwinana , i teoretycznie @ dzis nie powinno byc bo tempka mi z tej okazji zawsze spada a dzis ciagle jest 37. ciagle nie moge sie doczekac kolejnego poranku by zmierzyc tempke uzaleznilam sie od termometra ostatnio, dodaje mi rano nadziei ze jeszcze kolejny dzien bez@, oby do jutra

no wlasnie ktoras z was pisala o mocnych uplawach przed@ i jak sie to skonczylo??
moze wiec teraz sie udalo, tempka nie spadla. Ale chyba trzeba jeszcze czekac, jesli przez 17 dni po owu bedzie taka wysoka to wtedy bardzo prawdopodobne ze to fasolka:-) daj znac co i jak
trzymam mocno kciuki:tak:
 
najgorsza jest ta niewiedza, co miesiąc mam nadzieję że to już, a jak zrobie tesy i @ przyjdzie to inaczej zaczynam się zachowywać, poprostu normalnie. Ale teraz jest jakoś inaczej, prawie jak bym była pewna, chociaż to jeszcze tak wcześnie.
Mój misio jak dziś pojechał do apteki to z 15 minut dopytywał czy na pewno apap moze być dla kobiet w ciąży, on też już tak czuje że jestem. Rozczarować siebie to nic, najgorzej to rozczarować jego:-(
On jest taki kochany i zasłużyl już na wiadomość o fasolce!
malpeczko, wiem cos o tym rozczarowywaniu... moj mis kiedys byl taki smutny, ze sie nie udalo to bylo w sierpniu przed naszym slubem... no ale teraz to juz sie chyba troche przyzwyczail, zreszta ja juz mu nie mowie ze np jakies mam tam niby objawy. wiec po prostu cierpliwie czekamy na nasza fasolke i wierzymy ze napewno przyjdzie.
wierze ze dzidzia przyjdzie do wszystkich nas staraczek. Musi sie udac nie ma co :-D
 
Malpeczko ja tez swojemu M nic nie mowie o objawach i odczuciach czasem cos tam powiem niby zartem ale sama wiem co ja przezywam robiac sobie nadzie wiec lepiej niech tego on nie przezywa co miesiac wole tu wam potruc a jemu powiem jak przyjdzie ten piekny dzien
 
Owieczko u mnie z tymi plamieniami to dluga nie wyjasniona historia nawet lekarze nie umieja stwierdzic czemu sa,i zawsze przed @ tez choc nigdy nie bylo przerwy. teraz nie wiem czy to plamienia czy takie dziwne uplawy bo mam bardzo dziwna wodnista wydzieline ciagle czuje ze cos mi wylatuje oczywiscie mysle ze to @ ale nie to cos jak woda lekko podbarwinana , i teoretycznie @ dzis nie powinno byc bo tempka mi z tej okazji zawsze spada a dzis ciagle jest 37. ciagle nie moge sie doczekac kolejnego poranku by zmierzyc tempke uzaleznilam sie od termometra ostatnio, dodaje mi rano nadziei ze jeszcze kolejny dzien bez@, oby do jutra

no wlasnie ktoras z was pisala o mocnych uplawach przed@ i jak sie to skonczylo??

Ja ostatnio miała upławy przez trzy dni a temperatura utrzymywała sie powyżej 37 (byłam zdrowa)
Ale ta @ przylazła, puściła się na maxa przez jeden dzień i jeszcze szybciej odeszła.
Lekarz twierdzi, ze tak może być.
A jak dla mnie to tam coś chciało się dziać bo takich objawów napięcia przedmiesiączkowego nigdy nie miałam:eek:
 
reklama
Kochane zdrówko Wasze w gardło.. moje :-D
ŻYCZĘ WSZYSTKIM SZYBCIUTKIEGO EKSPRESOWEGO ZAFASOLKOWANIA!!!!! :-)
Ja i moja buteleczka winka pozdrawiamy Was serdecznie i życzymy dobrej nocki! :-D
 
Do góry