reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

witam :)
okzalao sie ,ze jeszcze musimy sie jeszcze troche postarac :))
Tylko jeden dzien bylo mi b.smutno i placzliwie
ale ogolnie ten czas , kiedy myślałam ze jestem w ciąży byl cudowny

i wiem ,ze on wkrótce nastapi :)
a co u was ? musze poczytac :))
 
reklama
witaj:-)

Trochę samoobserwacji, temperatury, testy a przede wszystkim cierpliwości a będzie OK.

Zobaczysz, ze tu można znaleźć pocieszenie.

M śpi wyczerpany. Biedaczek musi zbierać siły an jutro, bo planuje awaryjne przytulanko, coby niczego nie przegapić i zwiększyć procent szans:-D:-D:-D:-D

imagination - łapię fluidki, przydadzą się;-)

Agnes tylko uważaj z tym winkiem, bo jak pijesz za nasze zdrowie, to masz dużo osób do opicia:-);-):-)
nunia27- do dziela! trzeba wszystkie dni wykorzystac.
wiecie czy lepiej jest w dni plodne starac sie codziennie czy co drugi dzien, ja slyszalam rozne opinie na ten temat. jedni mowia ze od skonczenia okresu co dwa dni a w dni polne codziennie. Ale u mnie jeszcze nie zadzialalo:-(chyba ze teraz, kto wie;-)
 
witam :)
okzalao sie ,ze jeszcze musimy sie jeszcze troche postarac :))
Tylko jeden dzien bylo mi b.smutno i placzliwie
ale ogolnie ten czas , kiedy myślałam ze jestem w ciąży byl cudowny

i wiem ,ze on wkrótce nastapi :)
a co u was ? musze poczytac :))
ja wlasnie teraz mam ten cudowny czas, bo mysle ze jestem no ale zobaczymy,musze jeszcze poczekac na troche i sie okaze.
Nie smuc sie, napewno sie uda niedlugo:-) ja tez tak mialam wiele razy, ze jak @ przylazla to bylo mi bardzo smutno,ale potem bylo juz OK. trzeba dzialac a napewno sie uda:-D
 
moz-screenshot-3.jpg
Owieczka opinie lekarzy są różne. Mi ostatnio gin powiedział by nie za często bo chłopaki męskie się wykończą i nie będą mieli siły domachac witką do jajeczka, byle trafić w owulację. Jednak pisałam o badaniach zaprzeczających tą teorię.

Ja myślę, że w tym miesiącu wyczaiłam owulację co do dnia a nawet i kilku godziny.

Ponoć plemniki mogą przeżyć od 3 do 5 dni w kobiecie także może dojść do zapłodnienia nawet jak nie będziesz się tego spodziewać:-)
A więc bądź mądry i pisz wiersze. Trafisz to OK, nie to kolejny dół lub pusta buteleczka wina:-);-):-)

Mi tylko zawsze żal smutnej minki męża:-(
 
Witajcie dziewczynki weekendowo:-)
Znowu nie pisałam parę dni, ale chyba potrzebowałam odpocząć troszkę, jak nie zaglądam to nie rozmyślam i nie wymyślam, a chyba tego teraz potrzebuję najbardziej.... spokoju..... i cierpliwości...:sorry2::tak:
Adolfinko, Butterfly i Maja123 dziewczyny trzymam kciuki za Wasze testowanko;-)
Niunia mam nadzieję, że staranka nie pójdą na marne, powodzenia;-)
Calineczkazbajki kochana każda z nas to pzrechodzi ale uda się wkrótce zobaczysz;-)

A ja byłam na usg... co prawda to wczesna ciąża ale jest:tak: narazie pęcherzyk ciążowy i żółtkowy widać, zarodka jeszcze nie bo lekarz powiedział ze narazie ma poniżej 1mm... ale jestem spokojna bo wierzę, że wszystko bedzie ok... następne usg za 2 tyg powiedział że wtedy już serduszko będzie widać....:tak:

pozdrawiam Was serdecznie, miłego wieczorku
 
najgorsza jest ta niewiedza, co miesiąc mam nadzieję że to już, a jak zrobie tesy i @ przyjdzie to inaczej zaczynam się zachowywać, poprostu normalnie. Ale teraz jest jakoś inaczej, prawie jak bym była pewna, chociaż to jeszcze tak wcześnie.
Mój misio jak dziś pojechał do apteki to z 15 minut dopytywał czy na pewno apap moze być dla kobiet w ciąży, on też już tak czuje że jestem. Rozczarować siebie to nic, najgorzej to rozczarować jego:-(
On jest taki kochany i zasłużyl już na wiadomość o fasolce!
 
A ja byłam na usg... co prawda to wczesna ciąża ale jest:tak: narazie pęcherzyk ciążowy i żółtkowy widać, zarodka jeszcze nie bo lekarz powiedział ze narazie ma poniżej 1mm... ale jestem spokojna bo wierzę, że wszystko bedzie ok... następne usg za 2 tyg powiedział że wtedy już serduszko będzie widać....:tak:

Kochana prześlij troszkę fluidków:-) na pewno będzie wszystko ok, trzymam baaaaardzo mocno kciuki!
 
reklama
dziękuje za mile słowa :)

czas starania wykorzystuję na dbanie o siebie
ćwiczenia , zwłaszcza na mięśnie brzucha ( bo kiedys miałam problem z kręgosłupem)
oraz pije witaminki i inne cuda :)
i oczekuje tego stanu błogosławionego jak błogosławieństwa :))
 
Ostatnia edycja:
Do góry