reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

imagination wiesz ile dziewczyn chciało by być w ciazy tak jak ty, ciesz sie tym ile wlezie tak, az na kilomert bedzie widać ,że jestes w ciązy i że jestes z tego powodu najszczęśliwsza na świecie, bo nic takiego szczęscia nie daje jak rodzina, własna rodzina, własne dziecko. Więc nie smuć sie życiem bo z nim to różnie bywa - takie zycie - Główka do góry mamusiu :rolleyes::yes::yes::yes::rolleyes:
Wiem, że wiele z Was mi zazdrości, dlatego coraz mocniej zaciskam kciuki, by i Wam się udało. Nie smutam z powodu Maluszka, jak z powodu maaaaaaasy problemów jakie się nawarstwiają z dnia na dzień. Wierzę, że wszystko się ułoży, ale i tak się boję...
Hormony strasznie szaleją i dają popalić... Noce nieprzespane... Jak w zegarku 3;20 a ja nie śpię co najmniej do 6;30 :baffled:

Agnessita, chętnie, ale nie powinnam pić kawy, więc życzę smacznego, a sama wypiję pyszną herbatkę :-)

Przesyłam fluidki:
II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II II
 
Ostatnia edycja:
reklama
Idę zrobić kawkę- czy szanowne Panie poza mną i niunią już wstały i mają chęć na poranną lekką kawusię z mleczkiem? :-D

Dwa miesiące temu odstawiłam wszelkie leki. Kawa wypłukuje trochę witamin.
Idzie bez niej żyć.
Ale wypiję gorącą herbatę z miodem cytryną sokiem malinowym i lipą - smaczna i zdrowa.
 
Imagination- to zrozumiałe! :-)
Niunia27- smacznej herbatki życzę ;-)
A ja sobie kawke wypiję, nie piłam już chyba dwa miesiące:szok: Dzisiaj mnie tak wzięło chyba z racji tej nocy nieprzespanej:-p:tak:
 
mari27 - Masz zupełnie tak samo jak ja.;-) Szczególnie, że zawsze jako pierwsza byłam chętna do wypicia jakiegoś piwa, a teraz wykręcam się a to złym samopoczuciem, a to że muszę rano wstać itd. Tylko moja przyjaciółka wie że staramy się o dzidzię, resztę wolałabym zaskoczyć miłą nowiną. :tak:
Mi @ wypada na 26 tak więc 10 dni pozostało nie mogę się doczekać bo ta niepewność jest najgorsza. Czyli dowiemy sie mniej więcej w tym samym czasie .:-D
 
Bardzo żałuję, że nie mam czasu zaglądać tutaj częściej! Przeczytałam dziś wszystko, ale same rozumiecie, że za dużo tego aby każdej z osobna odpowiedzieć. Dlatego tak ogólnie zyczę wszystkim Staraczkom dużo optymizmu i wiary, że nam sie uda. a poza tym dużo cierpliwości i wytrwałości aby wytrzymywać z testowaniem! No i oczywiście dwóch pięknych czerwonych kreseczek na tych testach!

Imagination jeszcze troszkę i hormony uspokoją się. Problemy tez na pewno rozwiążą się z czasem. Życze powodzenia! Dbaj o maleństwo i nie zamartwiaj się!

Pozostałym naszym mamusiom również życze spokojnej ciąży, bez żadnych zmartwień.

Pysiu przytulam mocno. Następnym razem sie uda. zobaczysz.

Kinguś trzymam kciuki żeby ta wredna @ wreszczie Ciebie odwiedziła. Jak tam decyzja w sprawie pracy?

Calla Tobie jeszcze chyba nie gratulowałam! Spokojnych dziewięciu miesięcy życzę.

Adolfinko od rana kciuki zaciskam za Twój teścik! Życzę II grubaśnych kreseczek!

Lilu mam nadzieję, że Twoja kreseczka tez zciemnieje! Kciuki zaciśnięte!

Niunia dzieki Ci dobra kobieto za oświecenie:-) Będę musiała się w takim razie podszkolić w tej kwestii i wprowadzić w życie:-)

Idę zrobić kawkę- czy szanowne Panie poza mną i niunią już wstały i mają chęć na poranną lekką kawusię z mleczkiem? :-D
Ja juz wstałam i też kawusię popijam. Rozmawiałam z gin i jedna kawa dziennie oczywiście słaba nie zaszkodzi fasolce:-)

Mam jeszcze pytanko do pixelki. Słońce pisałaś, że przed testowaniem miałaś temperaturę nawet 37.8. Czy to była temperatura mierzona rano? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
U mnie rano 37 lub 37.1. Jeden dzień tylko miałam 36.9. natomiast wczoraj zmierzyłam sobie wieczorem przed kapielą i miałam 37.8.
tak bardzo chciałabym żeby to była fasolka. Niedługo wszystko wyjaśni się, choć to czekanie mnie dobija.

Dziewczynki macie może jakies wiadomości od Aklony, Tris, Marzennix. przepadły nam gdzieś dziewczynki.

Ojej ale rozpisałam się! Wybaczcie!
Miłego dzionka życzę!
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny!
Kawke juz wypilam. Mysle, ze jedna dziennie nie szkodzi. Mojej przyjaciolce, ktora palila i okazalo sie, ze jest w ciazy lekarz powiedzial, ze nie musi nagle rzucic palenia, ale je b. ograniczyc i stopniowo rzucac, bo nagle zmiany moga tez zaszkodzic.
Butterfly27: Ja przed @ i nawet w pierwszym dniu mam temp 37,1 (nie spada). Staram sie mierzyc zawsze rano, o stalej porze. Wieczorem mam temperature zawsze o 0,3 wyzsza niz rano. Podobno objawem ciazy jest utrzymywanie sie temperatury na tzw. poziomie wyzszych temperatur (mysle, ze u mnie to jest wlasnie 37,1-37,2) przez min. 18 dni. Widzialam tez pare wykresow ciazowych na fertilityfriend.com i nawet w czasie implantacji (ok 8 dni po owulacji) temperatura moze znowu spasc, pozniej wzrasta. No i w dodatku wykresy sie bardzo roznily.
Pozdrawiam!
 
Dziewczynki pomóżcie mi!
Dziś jest 21 dc. W tym miesiącu stosowałam już wszystko: mierzyłam temperaturkę i robiłam testy owulacyjne.
Od owulacji, która wypadła 09.11 czuje się inaczej niż zwykle.
Nie wiem może sobie to wmawiam, ale cały czas kłuje mnie brzuszek, cięzko mi się jeździ samochodem, to znaczy kłuje bardziej jak podnosze nogę żeby wcisnąć pedał...
strasznie bolą mnie piersi, sutki strasznie szczypią i są większe.
A wczoraj wieczorem dostałam strasznego kataru i potwornie boli mnie głowa i nie wiem czy mogę coś sobie wziąć na przeziębienie, tak żeby niezaszkodzić fasolince o ile wogóle jest. :-(
A tak bardzo tego pragnę!!!!
Czy to nie zawczesnie na takie objawy jak opisałam?:confused:
 
Butterfly27: Ja przed @ i nawet w pierwszym dniu mam temp 37,1 (nie spada). Staram sie mierzyc zawsze rano, o stalej porze. Wieczorem mam temperature zawsze o 0,3 wyzsza niz rano. Podobno objawem ciazy jest utrzymywanie sie temperatury na tzw. poziomie wyzszych temperatur (mysle, ze u mnie to jest wlasnie 37,1-37,2) przez min. 18 dni. Widzialam tez pare wykresow ciazowych na fertilityfriend.com i nawet w czasie implantacji (ok 8 dni po owulacji) temperatura moze znowu spasc, pozniej wzrasta. No i w dodatku wykresy sie bardzo roznily.Pozdrawiam!
Dziękuję za odpowiedź. Ja to wszystko wiem, ale przed testowaniem zawsze wyszukuję czegoś żeby zrobić sobie nadzieję, że to już. A potem wielkie rozczarowanie. Choć mnie ta temperatura spadła w tym cyklu w 9 dniu po owu, więc może uda się w tym cyklu. No cóż pozostaje czekać.
A jak u Ciebie ze starankami? Kiedy testujesz?

Dziewczynki pomóżcie mi!
Dziś jest 21 dc. W tym miesiącu stosowałam już wszystko: mierzyłam temperaturkę i robiłam testy owulacyjne.
Od owulacji, która wypadła 09.11 czuje się inaczej niż zwykle.
Nie wiem może sobie to wmawiam, ale cały czas kłuje mnie brzuszek, cięzko mi się jeździ samochodem, to znaczy kłuje bardziej jak podnosze nogę żeby wcisnąć pedał...
strasznie bolą mnie piersi, sutki strasznie szczypią i są większe.
A wczoraj wieczorem dostałam strasznego kataru i potwornie boli mnie głowa i nie wiem czy mogę coś sobie wziąć na przeziębienie, tak żeby niezaszkodzić fasolince o ile wogóle jest. :-(
A tak bardzo tego pragnę!!!!
Czy to nie zawczesnie na takie objawy jak opisałam?:confused:
Trzymam kciuki żeby była to fasolinka! Najlepiej lecz się domowymi sposobami. Apap podobno nie jest szkodliwy. Pamiętaj, że wysoka temperatura jest szkodliwa dla maleństwa i trzeba ją zbijać. Więc jeśli pojawi się to zmykaj szybko do lekarza. Zdrowia życzę.

a te objawy:confused:
kiedy mogę zatestować? Ja chciałbym już wiedzieć!
To czekanie jest najgorsze!
Najlepiej poczekaj do terminu @. Wiem, że to bardzo trudne....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć dziewczynki moje kochane
w końcu sobota :-):-):-) @ na wykończeniu już :-D wiec niebawem nowe staranka :-D:-D:-D nie moge sie już doczekać:-D

Witam wszystkie nowe staraczki i życzę owocnych staranek :tak:

Za dziewczynki testujące oczywiście trzymam kciuki :tak::tak::tak:

A tymczasem zabieram sie za jesienno-sobotnie pozadki ;-)
 
Do góry