reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starające się 2008

pysia510 kochana a co to za zly humorek no tak od rana :-)
o temp nie bede dyskutowac bo sie nie znam jesli chodzi o reszte to mnie tez to wkurza tez sie przytulalam przed owu w trakcie i nic sama nie weim o co w tym wszystkim chodzi pixella77 pisala ze ona przytuja sie raz w trakcie cyklu i ma juz gromadke a my co ? jedyne co nam pozostaje to zacisnac zeby poplakac troche z bezsilnosci w poduche jak nikt nie widzi a od rana sie usmiechac i miedz nadzieje i tegi ci zycze trzymam kciuki za nas wszystkie

Dziękuje Kochana za dobre słowa, beznadziejnie sie dziś czuję chyba zwolnie sie z kiku ostatnich godzin u kierowniczki i pojadę do domu popłakac sobie to moze lepiej mi sie zrobi. Ta bezslilnośc mnie dobija ........:nerd::nerd::nerd:

Dziewczynki macie moze jakieś dokładne karty obserwacji cyklu:confused:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jak na złość wczoraj złapało mnie przeziębienie :-( Nie mam gorączki, tylko smarkam i jestem trochę osłabiona. Czy lekkie przeziębienie może wpłynąć na staranka?? Kuruję się "tylko" witaminą C, syropem z Lipy i mlekiem z miodem.
 
Cześć dziewczynki :tak::tak:
od wczoraj czytalam to co tu naskrobalyscie i dopiero teraz skonczyłam! ponad 40stron!!!! :szok: Łoszalałyscie!!!!! :laugh2::-D
Liluniu strasznie mi przykro !!! :no: ale mam nadzieje ze limit zlych wiadomości juz sie w twojej rodzinie wyczerpał! i teraz ty bedziesz miala super wiadomość dla swojej rodzinki!!!! :tak: a kuzyn jako aniołek zagadał z kim trzeba na górze! i ... ;-):tak: ta bladziutka kreseczka niedlugo zamieni sie w piękną czerwona tłustą krechę!!!!! :rofl:
tikanis dzieki za info ;-) tylko powiedz czy jakies konkretne dni cyklu obowiązuja przy tych badaniach?!
Witam wszystkie nowe staraczki a troszke was tu przybyło! :szok::-D bardzo dobrze trzeba popracowac nad nowym wyżem demograficznym :-D:-D:-D
pozdrawiam cieplutko was wszystkie i wracam do pracki .... chyba zachacze tylko o jakąś kawusie ... :baffled:
 
Czy nam sie w końcu uda zostac rodzicami????? Powoli wątpimy w to coraz bardziej. Za godzine odbieram wyniki nasionka mojego Miśka. Aż sie boje normalnie. A jak sie okaze ze zolnierzyki sa bleee.... mezczyzne zdecydowanie trudniej jest leczyc jak kobiete.
 
Znalazlam informacje w necie ze testy clearblue maja czulosc 50 mlU/ml a testy kreseczkowe ktore robilam maja czulosc 25 mlU/ml wiec sa czulsze kreseczkowe :tak:

poszukaj w aptece, bo są testy kreseczkowe czułe od 10mlU/ml ;)

trzymam kciuki!

dziewuszki nie załamywać się proszę!! :-) uszy do góry, fasolki lubią usmiechniętych rodziców!!:tak::tak:
 
Witam lekko popołudniową porą wszystkie Staraczki! Mój post bez odpowiedzi, ale nic to, wkręcam się dopiero, będę Was zamęczać dalej:-D


Czy nam sie w końcu uda zostac rodzicami????? Powoli wątpimy w to coraz bardziej. Za godzine odbieram wyniki nasionka mojego Miśka. Aż sie boje normalnie. A jak sie okaze ze zolnierzyki sa bleee.... mezczyzne zdecydowanie trudniej jest leczyc jak kobiete.


Nic się nie martw Morelka, będzie git, trzymam kciuki!:tak: :-)
 
reklama
Witam!
Jestem tu nowa. W zasadzie siedzę na stronce już od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz postanowiłam się zalogować. Ja staram się już drugi cykl. Przy pierwszym wydarzyło sie chyba coś czego nikomu nie życze. Cykl trwał 46 dni!!! Zdąrzyłam zrobić 3 testy i oczywiście nic! Piersi miałam takie ogromne i wrażliwe że szkoda gadać. Umówiłam się na wizyte do lekarza, no i @ przyszła. Dziś mam 25 dzień cyklu. Tydzień temu byłam u ginekologa i akurat w ten dzień pojawiło się jakieś krwawienie, lekarz powiedziała że to może być owulacja no to ja oczywiście do dzieła!!! Poza tym mam zrobić kilka badań: Toxo IgG, progesteron, prolaktyne i prolaktyne po ociążeniu (cokolwiek to znaczy). Idę jutro. Tak się zastanawiam, że gdyby tak się zdarzyło że jest już fasolka (chociaż z racji przeziębienia objawów narazie żadnych nie widze) to czy przy tych badaniach to się wyjaśni??? Poradzicie coś?:sorry2:
 
Do góry