reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

agalotta...hihi, co ty kochanie piszesz, przytulanka i staranka o złej porze? jak ma sie udac to sie uda....u mnie były staranka 1 raz w cyklu i mam Wikę....potem 2 razy w cyklu i mam aniołka i teraz 1 raz w cyklu i mam kruszynke w brzuszku...wazne byście sie odprężyli i traktowali akcje dzidziuś jako przyjemnosc a nie obowiazek....może niech m weźmie witaminki na wzmocnienie plemniczków...mój po brał witaminki specjalne dla męzczyzn i miał taka potencje, ze hohoooo
 
reklama
agalotta...hihi, co ty kochanie piszesz, przytulanka i staranka o złej porze? jak ma sie udac to sie uda....u mnie były staranka 1 raz w cyklu i mam Wikę....potem 2 razy w cyklu i mam aniołka i teraz 1 raz w cyklu i mam kruszynke w brzuszku...wazne byście sie odprężyli i traktowali akcje dzidziuś jako przyjemnosc a nie obowiazek....może niech m weźmie witaminki na wzmocnienie plemniczków...mój po brał witaminki specjalne dla męzczyzn i miał taka potencje, ze hohoooo
o jej zazdroszcze ci zeby tak u wszystkich sie dalo a skad wiedzialas ze masz owu? i co to za witaminki dla m wesprzyj rada kolezanke:-)
 
przepraszam dzewczynki ale nie jestem w stanie przeczytac wszystkiech postow, mam tak zalane oczy lazami ze nic nie widze :-(
Moj kuzyn zabil sie dzisiaj na motorze :no: mial zaledwie 18 lat :-(
same tragenie w mojej rodzinie, dopiero co moj brat ledwo uszedl z zyciem po potraceniu przez autobus to teraz jeszcze gorsza tragednia :no:

w kazdym badz razie testy digital kupilam mam nawet dwa, zrobie prawdopodobnie w weekend....


Baaardzo, baardzo mi przykro slonce :-:)-:)-(
Brak slow:-(
 
A ja jestem wsciekła:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: niech juz przyjdzie ta cholerna @ i całkowicie pozbawi mnie złudzeń .
Mi wczoraj spadła tempka z 36,80 do 36.60 a dziś się podniosła do 36.75, czuję , ze juz mi jest coraz bardziej goraco , uszy i policzki poprostu mnie palą...:angry::angry::angry:. ( na @)
Wiem ze przyjdzie @ ale jednak dopuki jej nie ma to tli sie we mnie jeszcze iskieerka nadzieli:-:)-:)-(.
Taka jestem gupia - juz myslałam, ze się uda w tym m-cu bo jajeczkowanie było ze zdrowego jajnika, przytulanki przed owu i w trakcie owu i co ta ma znaczyć wszystko...............................................
 
My tez myslelismy no ale jak teraz bedzie dzidzia to musimy tu jeszcze pobyc troszke.
powiem Ci ze dzisiaj latam siusiu jak glupia, bola mnie cycuchy i kluje w brzuchu, ty tez tak masz? dzisiaj co chwila dotykam piersi by sprawdzic czy napewno bola, ale jestem glupia co:rofl2: ale chyba jestesmy w ciazy:-)


Siusiu, latam jak oszalala od przeszlo 2-ch tygodni.
Dzisiaj w nocy to chyba rekord pobilam. Wstawalam co 2 godziny (a polozylam sie o 20.00 :zawstydzona/y:)
Cycuchy tez mnie pola po bokach ale tylko przy dotyku, wiec staram sie nie dotykac :rofl2:
Co do brzucha to czasami mnie pobolewa (wtedy sie ciesze bo wiem ze dzidzia rosnie :-) ) a czasami to zupelna cisza (wtedy sie zamartwiem czy wszystko jest ok :baffled:)

Ogolnie to caly czas sie martwie bojac ze ta wspaniala banka mydlana peknie :sorry2:
Juz chcialabym byc pewna, ze wszystko jest dobrze, ze dzidzia rosnie zdrowa:tak:
ale tej pewnosci nikt nam nie da, wiec zostaje mniec nadzieje :-)


A tak na dziendobry (pomimo strasznych wiesci od Lilu19 :-() cieszczie sie dniem dziewczyny, moze dzisiaj wydarzy sie cos wspanialego :-D
Zycze Wam tego z calego serca :-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
pysia510 kochana a co to za zly humorek no tak od rana :-)
o temp nie bede dyskutowac bo sie nie znam jesli chodzi o reszte to mnie tez to wkurza tez sie przytulalam przed owu w trakcie i nic sama nie weim o co w tym wszystkim chodzi pixella77 pisala ze ona przytuja sie raz w trakcie cyklu i ma juz gromadke a my co ? jedyne co nam pozostaje to zacisnac zeby poplakac troche z bezsilnosci w poduche jak nikt nie widzi a od rana sie usmiechac i miedz nadzieje i tegi ci zycze trzymam kciuki za nas wszystkie
 
Napisał Lilu19
przepraszam dzewczynki ale nie jestem w stanie przeczytac wszystkiech postow, mam tak zalane oczy lazami ze nic nie widze :-(
Moj kuzyn zabil sie dzisiaj na motorze :no: mial zaledwie 18 lat :-(
same tragenie w mojej rodzinie, dopiero co moj brat ledwo uszedl z zyciem po potraceniu przez autobus to teraz jeszcze gorsza tragednia :no:

w kazdym badz razie testy digital kupilam mam nawet dwa, zrobie prawdopodobnie w weekend....







Współczucia:-:)-(
 
agalotta nie mam gromadki (choć bym chciała), to moja 3 ciaza a dziecko mam jedno, druga poroniłam w lipcu, teraz jestem 3 raz w ciązy...
za pierwszym razem nie planowalismy, była wpadka w 14-15dc bo m mnie dopadł z zaskoczenia a jak pytał sie czy może to sie zgodziłam...o owulce nie myslałam choć o tym, ze moge byc w ciazy rozmawialismy juz tego samego dnia po drodze do pracy...świadomie zdecydowalismy się wpaść.... za drugim razem robiłam testy owu i staranka były w 17dc, a za trzecim razem zrobiłam testy owu i wyszły mi II 14dc, więc owu w 15-16dc a postaralismy sie dopiero 17dc rano bo wcześniej bardzo mnie podbrzusze 3 dni bolało i nie bylam w nastroju na przytulanka......

a co do witaminek to dawalam mu androvit ostatnio bo mówił, ze słabo sie czuje, był przemeczony i postanowiłam wzmocnic jego siły witalne :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziekuje dziewczynki za wyrazy wspolczucia :-(
och to zycie jest niesprawiedliwe i okrutne :angry:
do mnie jeszcze do konca nie dotarlo ze juz niegdy nie zobacze kuzyna :no: nawet na pogrzebie mnie nie bedzie, czego najbardziej nie moge sobie darowac :wściekła/y: i jeszcze wczorajsze slowa mojego brata ze wolalby zeby on zgina przy tym potraceniu a nie ze kamil nie zyje bo przeciez on dopiero poznawal smak doroslego zycia a juz przyszlo mu odejsc do aniolow :-(
NIKT NIE ZNA DNIA ANI GODZINY :baffled:

Ps. dzisiaj robilam test i oczywiscie NOT PREGNANT...
juz sama nie wiem co myslec o tych dwoch cieniech drugiej kreseczki ..... zatestuje jeszcze w weekend.
 
Ostatnia edycja:
Do góry