reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Swiete slowa!!!ja tez sie dolaczam.staram sie juz 2 lata i dzisiaj zobaczylam na tescie,ze ciazy nie ma.nie zalamuje sie i wy tez tego nie robcie,tylko z usmiechem na twarzy dzialajcie dalej.wszystkie damy rade.:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:


Wybacz, ale nie pamietam czy mialas robione jakies badanka?
 
reklama

Jestem i ja a wiec tak:
zrobilam test, patrze i jedna kreska:crazy:
ale mondra lilu postanowila go rozbroic :zawstydzona/y: przy przyglada sie i co widzi cien drugiej kreseczki jeszcze jasniejszy niz poprzedni ale jest :eek:
wodaje mi sie ze to moja wyobraznia dziala :wściekła/y: ja poprostu chce ja widziec i ja widze :angry:
 
Wybacz, ale nie pamietam czy mialas robione jakies badanka?
Mialam robione usg dopochwowe i wszystko jest o.k.cykle mam bardzo regularne,owu tez jest,a poza tym mam juz synka,wiec oboje z mezem mozemy miec dzieci.dlaczego nie wychodzi?nie wiem,pewnie to psycha dziala,ale nie moge sie wylaczyc poprostu nie potrafie.:sorry:
 
dziewczynki mam do was glupia prosbe :zawstydzona/y:
Jak macie jakis test w domu z I keska jak mozecie to dostancie die do niego do srodka i obejrzyjcie dokladnie czy nie ma tam czasem cienia drugiej kreseczki :confused2: bo ja juz normalnie glupieje :wściekła/y: koniecznie musze isc nie do okulisty ale do psychiatry :angry:
 
Ja jakis tydzien po zaplodnieniu mialam bardzo bolesne skurcze i klucia. Wydaje mi sie ze wtedy dochodzilo do zagniezdzenia i moje malenstwo, staralo sie zaczepic w mamusie najmocniej jak potrafilo :-D
A pozatym to nic...tylko niewielkie pobolewanie podbrzusza...jak na @

A i w nocy wstawalam i dalej wstaje z 5 razy (ale przed ciaza tez wstawalam, tylko troche zadziej :-))

Cycuchy mnie nie bolaly (chociaz przed miesiaczka czesto mialam twarde i bolace piersi)

To wszystko. Praktycznie zero objawow :-D poza dwma pozytywnymi testami :-D
A miałaś pionową linie na brzuchu?podobno po tym już można poznać że się jest w ciąży.Ale czy to każdej wychodzi ta linia to nie wiem...
 
kochane emma i agus00782 no co wy placze smuty?:wściekła/y: marsz do apteki po testy owu i zaczyynamy od nowa daje wam (i sobie)tydzien na nabranie sil panowie nasi niech odpoczywaja bo pozniej sie za nich wezmiemy i nie chce slyszec zadnego chlipania to kiedy testujem?:tak:

dobra to ja tez jutro dolacze sie do waszej paczki - lece po testy owu i zaczynamy od nowa :)

Witam Kobietki jak widzę to prawie same smutne wieści od rana. Moc pozytywnej energii przesyłam. Nie załamywać się Kobietki!! Trzeba walczyć póki sił starczy. Wiecie co jest jeden plusik tego że np mi II kreski się nie pojawiły. A wiecie jaki...... ano taki ze mogę kolejny miesiąc przebywać w waszym towarzystwie na forum starających się. Kciuki trzymam za te to testowanie mają przed sobą.

Widze ze kolezanka ma bardzo pozytywne podejscie do zycia :-D:tak:
fakt jest taki ze z wami dziewczeta na serio razniej i latwiej to wszystko sie przechodzi

A poza tym uwazam ze wszystkie powinnysmy brac przyklad z kropeczki takie racjonalne podejscie jest zdrowe nie katujmy sie tak negatywnym mysleniem bo to napewno tez ma zwiazek z tym ze okres oczekiwania na dzidziusia sie wydluza wiec oglaszam dzis dzien pozytywnego myslenia i ogolnie radosci :))))))))))

tak, tak DZIEN POZYTYWNEGO MYSLENIA - jestem za!!!!!

dziewczynki mam do was glupia prosbe :zawstydzona/y:
Jak macie jakis test w domu z I keska jak mozecie to dostancie die do niego do srodka i obejrzyjcie dokladnie czy nie ma tam czasem cienia drugiej kreseczki :confused2: bo ja juz normalnie glupieje :wściekła/y: koniecznie musze isc nie do okulisty ale do psychiatry :angry:

slonko a moze zrobisz test digital - wtedy juz nam nie bedziesz mowic ze masz wade wzroku albo jakies tam zaburzenia ;) bo na pewno zobaczysz pregnat (czy jak to sie tam pisze po ang ;)
 
Jestem i ja a wiec tak:
zrobilam test, patrze i jedna kreska:crazy:
ale mondra lilu postanowila go rozbroic :zawstydzona/y: przy przyglada sie i co widzi cien drugiej kreseczki jeszcze jasniejszy niz poprzedni ale jest :eek:
wodaje mi sie ze to moja wyobraznia dziala :wściekła/y: ja poprostu chce ja widziec i ja widze :angry:

:-):-)Tez sie bawilam w rozbrajanie testu :tak::tak::tak::tak:

To teraz kochana musisz wykazac sie nielada cierpliwoscia i powtorzyc test za kilka dni.....

Trzymam mocne kciukasy;-);-);-)
I mam nadzieje ze wyobraznia nie plata Ci figla:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam!
Piszę z zapytaniem czy jeżeli od zawsze mam temperaturę ciała ok 36 stopni a od 4 dni mam cały czas 37 stopni, oprócz tego czuję mrowienie w piersiach i mam prawie przez cały dzień mdłości. Bez wymiotów. Dodam, iż okres mam dostac za tydzień. Kusi mnie aby zrobic test ciążowy lecz wiem ,że to może być za szybko... czy to mogą być objawy ciąży???
 
reklama
dziewczynki mam do was glupia prosbe :zawstydzona/y:
Jak macie jakis test w domu z I keska jak mozecie to dostancie die do niego do srodka i obejrzyjcie dokladnie czy nie ma tam czasem cienia drugiej kreseczki :confused2: bo ja juz normalnie glupieje :wściekła/y: koniecznie musze isc nie do okulisty ale do psychiatry :angry:

Ja z nerwow wyrzucalam wszystkie I kreskowe:zawstydzona/y: i nigdy nie przyszlo mi do glowy ich rozbierac :rofl2:
A powtarzalas juz ten test...bo jak na drugim wyjdzie cien ii kreseczki, to bedziemy swietowac :-D:-D:-D
 
Do góry