reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Katastrofaxx Kochana, wiem co czujesz.. u mnie jest tak samo... ale cały czas żyje nadzieją że kiedyś i ja będe miała ślicznego bobaska :zawstydzona/y: każdy miesiąc to czas oczekiwania... NIE WOLNO CI TRACIĆ NADZIEI! Trzymaj sie cieplutko i pamietaj że my wszystkie tu jestesmy żeby pomagać w takich chwilach.
Buziaki wielkie
 
reklama
A gdzie sie podziały: Elizabeth? Calla? Fionka? Apple? Ell? A Aklona...to juz chyba wogole do nas nie zaglada...:-(

Melduje ze jestem :-):-):-)w.kropeczka dziekuje Kochanie za pamiec:-):-):-)
A u mnie zaszly male zmiany, w koncu dostalam @(po wywolaniu ale jest) dzis juz prawie koncowka;-). Bylam dzis tez u lekarza zeby sie poradzic, niestety nie ma tu gina wiec rozmawialam z learzem pierwszego kontaktu. Opowiedzialam mu jak to umnie wszystko na chwile obecna wyglada, powiedzialam o opini mojego polskiego lekarza(i chilami mialam wrazenie z nie wie o czym mowie, mam nadzieje ze to tylko moje bledne odczucie). Dostalam skierowanie na badanie hormonow w 21dc. zobaczymy....Prosil tez zebym sie nie leczyla juz przez konsultacje telefoniczne, stwierdzil ze skoro mieszkam w tym kraju to dostane wszystko czego imi trzeba od nich. Fajnie.. ale wszystko okaze sie w praniu;-);-);-)
Lilus 19 kochana trzymam kciukasy aby to juz bylo to..:tak::tak::tak::-):-):-)


Dziewczynki badzmy cierpliwe i nie dajmy sie zwariowac!!!!
 
w.kropeczka nie gniewaj sie ale juz pare razy to slyszalam wiec lepiej wiedziec o co chodzi:zawstydzona/y: nie chcialam cie urazic i bardzo mi przykro:-( ale pamietaj o dewizie nie ma tego zlego co by na lepsze nie wyszlo:-):-)
baby koniec z dolowaniem !!!!!!!!!!!!
:wściekła/y::angry:
jestesmy super i bedziemy mialy super bobasy:-)
 
czesc Mes a miałaś jakieś dolegliwości w 1,2tyg po zapłodnieniu?wiesz czy ten czas się różnił jakoś?W ogóle napiszcie te którym się już udało czy ma się jakieś zmiany po zapłodnieniu?bo wiem że po miesiącu ,dwóch to już na pewno ale zastanawiam się czy tak wcześnie też coś się odczuwa?hmmm:cool:

Hej
Kłuło mnie w brzuchu, miałam wzdęty brzuchol i bolały mnie piersi zaraz po zapłodnieniu aż do teraz. A normalnie przed @ to bolały mnie tak 5 dni do tygodnia przed. W 1 ciąży też pamiętam ten ból piersi i nic więcej. Aha i do kibelka na sikundkę jakoś tak częściej biegałam.:)
 
A ja wlasnie zrobilam kolejny owulacyjny i znowu -2 kreski, ale jedna bledsza od drugiej, czyli zgodnie z opisem -negatywny...a to moj 16dc....Czy ktos kto sie zna na tym moglby mi jakos zinterpretowac moja temperature i wyniki testow ow.?

Kochana na temperaturce sie nie znam ale jak ja robilam testy owu to tez milam jedna mocniejsza druga slabsza i nie moglam dokladnie zinterpretowac wyniku, M tez sie wkurzal:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Zakupilam wiec digital:tak: Pokazuja dokladnie o co chodzi, mozna po wszystkim wyciagnac wklad i zerknac na kreseczki.:tak::tak:
Mi niestety nie pokazaly ovu bo pradopodobnie jej nie mialam:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Ale czytalam pozytywne komentarze:tak::tak::tak:
Powodzenia

A ha koszt ok 22 funciaki za 7 testow:-)
 
aga00782 tez tak uwazam;-);-)
i wracam do tych nieszczesnych testow owu myslalam ze sa one pewne a co to za afera z ta jedna kreska slabsza?
 
aga00782 tez tak uwazam;-);-)
i wracam do tych nieszczesnych testow owu myslalam ze sa one pewne a co to za afera z ta jedna kreska slabsza?

ja miałam jednego dnia jedną słabszą i jedną ciemną, ale następnego dnia już obie były takie same (ciemne)... wytłumaczyłam sobie to tak że jak miałam jaśniejszą to znaczyło że owu sie zbliża :eek:
 
Agalotta - słonko - nie jest mi przykro...nie czuj sie źle z tego powodu, ze pytasz co to ciaza chemiczna - bardzo dobrze ze spytałaś, bo lepiej wiedziec więcej niz mniej...na każdy temat!!! Ja realnie i racjonalnie podeszłam do tego i wszystko jest ok:-) Teraz ciągne dalej leczenie tym antybiotykiem - stąd jeszcze nie zaczełam staranek, jedynie się przygotowywuje... ale ten mój lek szczerze mówiąc niewiele daje...poza tym mam podejrzenie PCO i czekam na badania...i nie wiem czy nie odstawić antybiotyku i nie zaczać staranek już dziś...:-) Tylko nie wiem jak miałoby sie to do fasolki...bo osobiście to wydaje mi się, ze lepiej być "czystym" od leków juz od 1 dnia cyklu w którym planuje się zajscie w ciąże, no a ja nadal biore ten lek a dzisaij mam 16dc...czyli jak dla mnie ten cykl jednak mógłby być jeszcze nie najlepszym momentem na początek staran...sama nie wiem co robic....

A-obejrzelam filmik-fajny-nie znalam tej stronki...ale ja i tak jak juz zaczelam to mierze ta temperature - elektronicznym termometrem nie zajmuje to dlugo, a moze bede miala dzieki temu jasniejszy obraz sytuacji -co sie w moim ciele dzieje...

Aple no to fajnie ze udalo sie wywolac @!!! teraz trzymam kciuki za badania hormonkow , noi zeby po @ pojawila sie w cyklu owulka a potem II i fasolka!!! Super, ze tak Cie potraktowali tutaj w przychodni! trafilas chyba na fajnego GP! Milo sie czyta, jak piszesz ze lakarz tak fajnie ci powiedzial ze tu sie zajma toba i zrobia co potrzeba by pomoc:-) Informuj nas na biezaco jak postepy ida! PS. Gdzie masz taka fajna przychodnie? bo Ty chyba tez w Londynie jestes....tak?

Katastrofaxxx -oj Kochana!!!! nie wolno sie zalamywac!!! Rozumiem Cie znakomicie, wiem, ze jest ci smutno, czujesz zlosc i rozgoryczenie, pewnie tez zal do calego swiata ze jest tak, a nie inaczej, wydaje ci sie ze to niesprawiedliwe itd... i masz calkowita racje - bo masz prawo do wszystkich tych uczuc i jest to naprawde zrozumiale po tak dlugim okresie staran - ale nie wolno ci sie poddawac i nie wolno Ci rezygnowac!!!!
UDA CI SIE ZOSTAC MAMĄ NAPEWNO!!! To tylko kwestia silnej woli i czasu.
I nie zalamuj sie tylko idz do lekarza-do dobrego lekarza, zrob jeszcze raz wszystkie badania i moze specjalista podpowie jakies rozwiazanie. Nie mozesz sie smucic to raz, a dwa skoro tak dlugo juz probujecie to nie mozesz tez teraz sie poddawac i nic nie robic -trzeba walczyc - probowac wszystkiego co tylko mozliwe. I wiem, ze to bolesne jak musisz opowiadac lekarzom swoja historie, ale jesli to mialoby pomoc im zrozumiec co sie dzieje/dzialo w twoim ciele i dzieki temu moze beda w stanie cos zrobic aby przyspieszyc twoje macierzynstwo -to chyba warto raz jeszcze zacisnac zeby i opowiedziec jak bylo?
Nie poddawaj sie kochanie - nie jestes sama z tym problemem-wspieramy Cie i trzymamy mocno kciuki!!!!
A Ty sie nie smutaskuj juz tylko wez ciepla kapiel, zrelaksuj sie i idz spac - a jutro na pewno bedzie lepiej i zaswieci dla Ciebie slonko!!!


Mgk-a ty łobuzie nie czytaj smutasnych historii bo tylko niepotrzebnie sie wystraszysz!!! Juz koniec narzekan wszystkie staraczki -APEL O RADOŚĆ!!!!


Aple -dzieki za info o testach...popatrze na nie w Bootsie jutro -moze sie skusze na te digital, bo ja robie od 10dc, dzisiaj zrobilam juz szosty (16dc) i tak -1-y byl z dwoma kreskami ale bardzo jasna testowa, potem 2i,3i,4y byly tylko z jedna kreska, i kolejno 5y,6y z dwoma kreskami ale testowa jasniutka-czyli tak jak 1ym tescie. Zobaczymy -moze jutro pojawi sie druga ciemna kreska...w koncu Mam w sumie 10testow, wiec jeszcze zostaly mi 4 - robie do ostatniego- moze sie doczekam konkretnych II?...

I TRZYMAMY KCIUKI ZA TESTUJACE JUTRO Z RANKA!!!
POWODZENIA DZIEWCZYNY!!!

 
Ostatnia edycja:
reklama
CzeSC dziewczyny!

Pysia510-smak metaliczny, czasem gorzkawy jest jednym z objawow wystepujacych w ciazy....wiec zaciskam mocno kciuki!!!!!!!! pachnie fasolką, oj pachnie:-)

Mam nadzieję, ze to zapach fasolki.

Napiszę Wam coś jeszcze-wczoraj strasznie chciało mi sie pić a mój M na to- pij pij, to fasolka szybciej wykiełkuję:-D:-D:-D

Aguś - ja niestety jutro sie nie przyłączę do wielkiego testowania:baffled:, bo dla mnie troszke jest zawcześnie:eek::oo::eek:

Emma Lilu Aguś bardzo mocno ściskam kciuke zeby jutrzejsze testy wyszły mocno fosolkowe, a jak juz zoobaczycie te upragnione, dwie piękne, grubaśnie i wyraźnie II to odrazu wysyłajcie fluidki do potrzebujących np, takich jak ja :-):cool::-)

Kropeczko czekamy na ciebie i bedziemy bardzo mocno kibicować twoim starankom:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry