reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Witajcie! Jestem tutaj nowa. Staramy sie z mezem o dzidzie juz 6 miesiąc i nic :( coraz mniej wierze w to ze sie nam uda. Dziewczynki jak tu sie wstawia suwaczki - ja tez chce miec takie ładne jak Wasze?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aple no to fajnie ze udalo sie wywolac @!!! teraz trzymam kciuki za badania hormonkow , noi zeby po @ pojawila sie w cyklu owulka a potem II i fasolka!!! Super, ze tak Cie potraktowali tutaj w przychodni! trafilas chyba na fajnego GP! Milo sie czyta, jak piszesz ze lakarz tak fajnie ci powiedzial ze tu sie zajma toba i zrobia co potrzeba by pomoc:-) Informuj nas na biezaco jak postepy ida! PS. Gdzie masz taka fajna przychodnie? bo Ty chyba tez w Londynie jestes....tak?

!
Ja nie mieszkam w Londynie,( bylismy tam na poczatku naszej emigracji przez 2 tyg i wiecej juz nie chce tam wrocic)osiedlismy niedaleko przepieknego miasta Cambridge.Uwielbiam to miejse, kocham zielen i przesten.... Czuje sie bardzo dobrze w tym klimacie:tak::tak: ale moje hormonki czegos tutaj nie lubia i dlatego tak mieszaja:wściekła/y:hmmm
Mam nadzieje ze dla Ciebie juz na dniech zaswieci zielone swiatelko:-):-):-)
I naprawde sprobuj te testy digital

36_1_67.gif
 
Witajcie! Jestem tutaj nowa. Staramy sie z mezem o dzidzie juz 6 miesiąc i nic :( coraz mniej wierze w to ze sie nam uda. Dziewczynki jak tu sie wstawia suwaczki - ja tez chce miec takie ładne jak Wasze?

Witaj :-)
powodzenia w starankach :-)
A suwaczek wsadza się tak:
1.wchodzisz na strone z suwaczkami np. Suwaczki i grafiki – ciąża, ślub, urodziny – podpisy, sygnatury na forum, bloga, stronę www
2. wybierasz jaki chcesz suwaczek
3 wpisujesz tam wszystkie dane jakie chcesz mieć na suwaczku
4 jak już jesteś w ostatnim etapie to pojawiają ci się rozne adresy. nam jest potrzebny Kod BBCcode ten z url, kopiujesz ten adres (cały) i wklejasz do podpisu (w ustawieniach jest->edytuj sygnature->w okienko "twoja sygnatura")
po tych zabiegach suwaczek powinien sie pojawic :-):-):-)
 
dobrej nocy dziwczyny my wlasnie z mezulkiem obalilismy butlr pysznego francuskiego winka - tak zeby zapomniec :) ... oj czuje ze bedzie bedzie goraco tej nocy
:rofl2:;-):-D
trzymam mocniutko kciuki za te co testuja jutro rano
zycze tlusciutkich II

buziaki
 
Aple no to fajnie ze udalo sie wywolac @!!! teraz trzymam kciuki za badania hormonkow , noi zeby po @ pojawila sie w cyklu owulka a potem II i fasolka!!! Super, ze tak Cie potraktowali tutaj w przychodni! trafilas chyba na fajnego GP! Milo sie czyta, jak piszesz ze lakarz tak fajnie ci powiedzial ze tu sie zajma toba i zrobia co potrzeba by pomoc:-) Informuj nas na biezaco jak postepy ida! PS. Gdzie masz taka fajna przychodnie? bo Ty chyba tez w Londynie jestes....tak?

!
Ja nie mieszkam w Londynie,( bylismy tam na poczatku naszej emigracji przez 2 tyg i wiecej juz nie chce tam wrocic)osiedlismy niedaleko przepieknego miasta Cambridge.Uwielbiam to miejse, kocham zielen i przesten.... Czuje sie bardzo dobrze w tym klimacie:tak::tak: ale moje hormonki czegos tutaj nie lubia i dlatego tak mieszaja:wściekła/y:hmmm
Mam nadzieje ze dla Ciebie juz na dniech zaswieci zielone swiatelko:-):-):-)
I naprawde sprobuj te testy digital

36_1_67.gif

Apple-a jaki ty ten test owu. kupowałas - czy clearblue czy jakiś inny?
Ale Ci fajnie, ze masz etap Londynu już zas soba...ja tez kocham zielen, przestrzen i ciszę...dlatego tu w Londynie sie męczę na maksa...no ale tak wyszło, a z uwagi na pracę mojego M. nie ma szans na przeporwadzke do jakiegos mniejszego miasteczka:-(
A w Cambridge rzeczywiscie jest magicznie!!!! byłam tam jak na razie 2 razy - raz latem, a raz jesienią i wtedy bardzo mi sie podobalo, nawet dużo bardziej niz w Oxfordzie...choc to tez ciekawe miasteczko...


Ok kochane, uciekam do spania, bo srodek nocki...a ja buszuje w sieci:-) ale mialam dzisiaj plotkarska noc z kolezanka i tak sie to wlasnie konczy...2.30am - a ja na nogach...

TRZYMAM KCIUKI ZA TESTUJACE!!! ...(mam nadzieje, ze nie zaspię z gratulacjami!)

Buzka!

No wlasnie zauwazylam ze u mnie na bb jakas glupia godzina wyskakuje...chyba dziala tu jeszcze letni czas:-) bo u mnie jest teraz 2.30, w Polsce 3.30 a na bb pojawia sie 4.30...widac forum zyje własnym rytmem:-))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Czesc dziewczynki!ja juz po tescie(oczywiscie negatymnym).@ ciagle nie ma ,ale napewno sie pojawi.bole brzucha jak na @ juz minely.nic z tego nie rozumiem.jest mi smutno i niedobrze.robilam test digitalny,wiec nie mogl sie pomylic.:-:)-:)-(
 
Do góry