reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

ja tak mialam w pierwszej ciazy , to jeden z objawow , teraz tez mam hehe ale od 2 miesiecy bo cos tam nie gra z moim żołądkiem , ale tak powaznie to tak to jeden z obbjawow


Lilu to potwierdza sie moja teza , przed kazda @ musi byc najpierw owu , moze u ciebie byla i @ juz nie zdazy byc , bo test ewidentnie ma II , trzymam kciuki, no bo przytulanka chyba byly co?

lenalove to calkiem normalne, tz nie normalne ale normalne u nas ja tam zawsze cos czuje i wiele z nas ma dziwne objawy , nie ma na to co patrzec to organizm plata nam takie figle, powinnam powiedziec wyluzuj ale z doswiadczenia wiem ze to nie takie proste , tak wiec cierpliwości kochana do 14 dni i zrob tescik to dopiero moze potwierdzic fasolke , a objawy no coż czesto nas zawodza , choc nie zawsze, trzymam kciuki

adolfinko muszę Ci poweidzieć, że strasznie podobaja mi sie twoje objawy z pierwszej ciąży, ciekawe dlaczego:-):eek::rofl::eek::-)
 
reklama
Witam Was kochane dziewczynki w ten słoneczny poranek... :-):-):-)
ja dziś siedze w pracy i nic nie robie ale siedzieć muszę... a @ jak nie bylo tak nie ma... jak sie do jutra nie pojawi to z rana teścik robie :-):-):-) plamienia nadal sa ale mikroskopijne i to od piątku wiec jakby @ miala przylezc to chyba by juz byla... jak myslicie?

Dziewczynki wpadam na moment usprawiedliwic się dlaczego mnie nie ma - moja Daria ma zapalenie płuc :-(. Jest już troche lepiej ale nie wiem kiedy znowu znajdę czas na neta.

Całuski wielkie i kopniaczek od maleństwa ;-)

Dużo zdrówka dla córeczki!

jestem nienormalna! mam poranne mdłości 2 dni po zblizeniu!!! Kurde Jestem chora na głowę! moze powinnam pójść do psychologa? jak myślicie?

:-) chyba za wczesnie troche... :-) ale kto tam wie jak to wszystko działa u ciebie.. :-) Trzymaj sie cieplutko :-)
 
Lilu to potwierdza sie moja teza , przed kazda @ musi byc najpierw owu , moze u ciebie byla i @ juz nie zdazy byc , bo test ewidentnie ma II , trzymam kciuki, no bo przytulanka chyba byly co?

No tak kochana tylko ze ja nie mialam wczesniejszych chyba dwoch @ wiec wtedy owulki tez nie bylo:crazy: myslisz ze teraz mogla byc owulka bez wczesniejszej owulki i @ ???:eek::szok:
Co do przytulanek to oczywiscie ze byly :rofl2:
Byloby oczywiscie wspaniale, gdyby sie okazala ze owulka przyszla tak ni z ta ni z tamtad :laugh2::laugh2::laugh2: ale to chyba niemozliwe :no:
mierzylam teraz temp. ( tak tak wiem ze powinnam rano ) mam 37.5 :szok: a chora nie jestem i nawet nie czuje sie rozpalona....wiec z kad ta tempka ? :rolleyes2::unsure:
 
Ostatnia edycja:
Olu (olapolap) jeżeli Twój mąż nie chce dziecka( zależy ile to niechcenie trwa) to nic na siłę i raczej nie wciągałabym do namawiania M na dziecko innych członków rodziny jak to radzi inna koleżanka bo skutek mógłby być odwrotny do zamierzonego.( no chyba ze M opiera się kilka ładnych lat a Tobie zegar biologiczny tyka) Moj M też nie poczuwał się w gotowości na 1 dziecko. Powiedziałam mu ze spokojem że ja jestem gotowa i bardzo chcę być już matką ale kocham go ,szanuję jego zdanie i uczucia i poczekam aż on sie zdecyduje. Byłam nastawiona na kilka lat oczekiwania a tu po kilku tygodniach podczas przytulania M oznajmił że też chce być tata. Teraz na 2 dziecko to on czekał na mnie aż ja sie zdecytuje:) Życze Ci byś została mamą jak najszybciej sie da ale nic na siłę to podstawa.
 
No tak kochana tylko ze ja nie mialam wczesniejszych chyba dwoch @ wiec wtedy owulki tez nie bylo:crazy: myslisz ze teraz mogla byc owulka bez wczesniejszej owulki i @ ???:eek::szok:
Co do przytulanek to oczywiscie ze byly :rofl2:
Byloby oczywiscie wspaniale, gdyby sie okazala ze owulka przyszla tak ni z ta ni z tamtad :laugh2::laugh2::laugh2: ale to chyba niemozliwe :no:
mierzylam teraz temp. ( tak tak wiem ze powinnam rano ) mam 37.5 :szok: a chora nie jestem i nawet nie czuje sie rozpalona....wiec z kad ta tempka ? :rolleyes2::unsure:

Faktycznie wysoka ta tempka :szok: i oby taka zaostala na dobra wrozbe :-)

Jak juz pisalam, w Bootsie (przynajmniej na Rathmines , d6) jest promocja i jak kupisz test firsta drugi dostajesz za free, nawet jak kupisz pudelko z dwoma testami w srodku, drugie pudelko takze z dwoma testami masz free :-D
To sie nazywa promocja:-)
Takze nie ma co oszczedzac na testowaniu :-D:-D:-D

Nadzieja umiera ostatnia!
 
oj Lilu tempką to pewnie sie zarazilas ode mnie , bo to wirus, ja tez mam od kilku dni od 37,00 do 37,5 mam dreszcze ia potem udezenia goraca , jak nic wirus, i do tego ciagle niechec do niczego
 
Faktycznie wysoka ta tempka :szok: i oby taka zaostala na dobra wrozbe :-)

Jak juz pisalam, w Bootsie (przynajmniej na Rathmines , d6) jest promocja i jak kupisz test firsta drugi dostajesz za free, nawet jak kupisz pudelko z dwoma testami w srodku, drugie pudelko takze z dwoma testami masz free :-D
To sie nazywa promocja:-)
Takze nie ma co oszczedzac na testowaniu :-D:-D:-D

Nadzieja umiera ostatnia!



Super super promocja 4 testy w cenie 1 :-)
nie wiem dokladnie gdzie jest Rathmines ale Dublin 6 to gdzies napewno niedaleko , poszukam na mapie i sie tam wybiore moze po drodze spotkam innego Bootsa z taka sama promocja :rofl2:

oj Lilu tempką to pewnie sie zarazilas ode mnie , bo to wirus, ja tez mam od kilku dni od 37,00 do 37,5 mam dreszcze ia potem udezenia goraca , jak nic wirus, i do tego ciagle niechec do niczego

ja nie mam dreszczy ani udezen goraca :eek: nawet nie jestem rozpalona wiec myslalam ze mam gora 36.5 jak zwykle a tu az 37.5 :szok:
Czy duphaston moze podniesc temperature ciala ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziewczynki ja w tygodniu przed testem i II miałam nawet 37,7..zwalałam na korzonki a tu fasolka i hormonki mnie dopadły...
adolfinko trzymam kciuki za II, lilu trzymam kciuki za wzmocnienie kreseczki za kilka dni...
 
Do góry