reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Dziewczyny spokojnie z tymi objawami, ja zważyłam, ze jak bardzo się czegoś pragnie to się to zauważy. To równie dobrze dzięki naszej psychice mogą być zauważalne objawy napięcia przedmiesiączkowego. Po prostu tak bardzo pragniecie tego dziecka, że zauważacie ostatnio to czego nie widziałyście w swoim organizmie przez ostatnie lata. Duży sukces w poczęciu przynosi wyluzowanie, swoboda, spokój psychiki. Wasz organizm musi być odprężony. Wasze nastawienie na zafasolkowanie jest tak duże, powodujecie taki wielki stres dla organizmu, że właśnie w wielu przypadkach ten stres może powodować u was problemy z zapłodnieniem.
Dziewczyny głowa do góry więcej uśmiechu i swobody:-):-):-):-):-):-):-)
Aby dzidziuś był dany każdej z nas
icon14.gif
 
reklama
No i dupa..... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: @ zaczyna sie chyba pojawiać....
Wczoraj wieczorkiem przed snem poszłam do łazienki na siusiu i na papierze pojawiło sie kilka plamek jasno rdzawo czerwonych zalozylam wiec podpache i poszlam do łóżeczka prawie ze łzami w oczach...:-:)-:)-:)-:)-(
ale dziś wstaje rano, a podpaska czysta i do tej pory nic nie ma...
nie wiem czy to @ sie tak powoli rozkręca? Może jeszcze nie wszystko stracone...:-:)-:)-(
czesc ja tez raczej odpadam od wczoraj mam identyczne uplawy wiec jestem pewna ze we wtorek @ sie pojawi no coz znowu miesiac z glowy:-(
czesc dziewuszki moje dzielne:tak:nie wiem niestety co przegapilam Lilu ale stoje za dziewczynami i wszystko co One to i ja pamietaj:zawstydzona/y: witam tez nowe kolezanki i zycze powodzenia :tak: ja przypominam ze robilam 3 testy i wszystkie pozytywne i dzisiaj jest dzien spodziewanej mies. ale jej nie ma. czekam wiec czy jutro sie pojawi jak nie robie 4 test ostatni. wszyscy mi juz mowia ze jestem zafasolkowana ale ja nie chce zapeszac bo nie mam zadnych objawow poza bolem piersi:baffled: jest mi dobrze i w ogole czuje sie raczej zwyczajnie. trzymajcie kciuki zeby to byla prawda z tym malym brzdacem:zawstydzona/y:
kochana przestan jestes w ciazy!!!! uwierz w koncu i sie ciesz :-)
 
Mam bardzo dziwne pytanie. Nie krzyczcie tylko na mnie :p

Tak sie nakrecilam tymi Waszymi nowymi fasolkami, ze tez sama sie postanowilam przetestowac. Niestety, nie mialam juz testu ciazowego wiec pomyslalam, a co mi tam - sprawdze sobie owulke :p No i sprawdzilam.
Teraz moje pytanie : czy w czasie cyklu mozliwe sa 2 owulacje lub owulacja w dniu przewidywanej @ ? Ja juz glupialam :confused:
Przeciez nawet delikatnie mnie poboloewa brzuszek jak na @, wiec myslalam ze skoro nie rano, to moze wieczorkiem juz do mnie przyjdzie??

O CO CHODZI??

P.S. Temperatura rano spadla (tez jak na @) a teraz znow jest na poziome 37.2
 
witam :)
u mnie drugi test znowu pokazał 1 kreseczkę ale ja mu nie wierze
sadze, ze po prostu zrobiłam test za wcześnie
ja sie czuje cudnie
cerę mam piękną jak nigdy
i.. to jest dość intymne , ale następnego dnia po nocy w której uwazalismy ze właśnie powstaje nowe życie
od tego dnia jestem bardzo sucha !! Nie mogę sie kochać z mężem
Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam
Śmiejemy sie ,ze organizm zareagował na ciąże tak : "temu panu już dziękujemy"

za tydzień powinnam dostać planowana miesiączkę i za tydzień juz bede wiedzieć co i jak i na ile %

misie_z_malenstwem.jpg
 
Mam bardzo dziwne pytanie. Nie krzyczcie tylko na mnie :p

Tak sie nakrecilam tymi Waszymi nowymi fasolkami, ze tez sama sie postanowilam przetestowac. Niestety, nie mialam juz testu ciazowego wiec pomyslalam, a co mi tam - sprawdze sobie owulke :p No i sprawdzilam.
Teraz moje pytanie : czy w czasie cyklu mozliwe sa 2 owulacje lub owulacja w dniu przewidywanej @ ? Ja juz glupialam :confused:
Przeciez nawet delikatnie mnie poboloewa brzuszek jak na @, wiec myslalam ze skoro nie rano, to moze wieczorkiem juz do mnie przyjdzie??

O CO CHODZI??

P.S. Temperatura rano spadla (tez jak na @) a teraz znow jest na poziome 37.2
nie znam sie na tym ale wszystko moze sie zdazyc moja kolezanka zaszla w ciaze po przytulankach w @ wiec cuda cudenka dzieja sie w naszych organizmach ale czy 2 moga byc w cyklu to nie mam pojecia nie slyszalam
 
Ostatnia edycja:
czesc ja tez raczej odpadam od wczoraj mam identyczne uplawy wiec jestem pewna ze we wtorek @ sie pojawi no coz znowu miesiac z glowy:-(

a może sie nie pojawi? :-) ja tak sobie plamie juz od piątku wieczorem... nawet mnie juz brzuch przestał bolec jak na @... a moze mam jakies problemy z hormonami?

Mam bardzo dziwne pytanie. Nie krzyczcie tylko na mnie :p

Tak sie nakrecilam tymi Waszymi nowymi fasolkami, ze tez sama sie postanowilam przetestowac. Niestety, nie mialam juz testu ciazowego wiec pomyslalam, a co mi tam - sprawdze sobie owulke :p No i sprawdzilam.
Teraz moje pytanie : czy w czasie cyklu mozliwe sa 2 owulacje lub owulacja w dniu przewidywanej @ ? Ja juz glupialam :confused:
Przeciez nawet delikatnie mnie poboloewa brzuszek jak na @, wiec myslalam ze skoro nie rano, to moze wieczorkiem juz do mnie przyjdzie??

O CO CHODZI??

P.S. Temperatura rano spadla (tez jak na @) a teraz znow jest na poziome 37.2

a co ci wyszło na tym tescie owulacyjnym? jakos sie pogubilam..
:nerd: II ?

witam :)
u mnie drugi test znowu pokazał 1 kreseczkę ale ja mu nie wierze
sadze, ze po prostu zrobiłam test za wcześnie
ja sie czuje cudnie
cerę mam piękną jak nigdy
i.. to jest dość intymne , ale następnego dnia po nocy w której uwazalismy ze właśnie powstaje nowe życie
od tego dnia jestem bardzo sucha !! Nie mogę sie kochać z mężem
Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam
Śmiejemy sie ,ze organizm zareagował na ciąże tak : "temu panu już dziękujemy"

za tydzień powinnam dostać planowana miesiączkę i za tydzień juz bede wiedzieć co i jak i na ile %

misie_z_malenstwem.jpg

czekaj calineczka czekaj... tydzien to nie tak duzo... :-)
 
witam :)
u mnie drugi test znowu pokazał 1 kreseczkę ale ja mu nie wierze
sadze, ze po prostu zrobiłam test za wcześnie
ja sie czuje cudnie
cerę mam piękną jak nigdy
i.. to jest dość intymne , ale następnego dnia po nocy w której uwazalismy ze właśnie powstaje nowe życie
od tego dnia jestem bardzo sucha !! Nie mogę sie kochać z mężem
Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałam
Śmiejemy sie ,ze organizm zareagował na ciąże tak : "temu panu już dziękujemy"

za tydzień powinnam dostać planowana miesiączkę i za tydzień juz bede wiedzieć co i jak i na ile %
no to za tydzien razem testujemy , tyle ze ja nie szukam objawow bo mnie organizm zawsze oszukuje , czekam wiec na termin @ , chociaz znajac zycie przyjdzie szybciej niz za tydzien,
przed chwila pisalam ze brzuszek powinien pobolewac w okolicach pępka i prosze wstalam i zaczal wlasnie tam bolec wiec straszne mi robi psikusy
 
Aga, tak wyszly mi II. Nie wiem jak mam to rozumiec :confused: Przeciez dzis powinnam dostac @ a nie owu :p:p Ja jutro nie zawita ukochana @, to biegne po test (no chyba, ze listonosz przyniesie te 20 testow, ktore niedawno zamowilam :tak: ).

Pozdrawiam
 
nie znam sie na tym ale wszystko moze sie zdazyc moja kolezanka zaszla w ciaze po przytulankach w @ wiec cuda cudenka dzieja sie w naszych organizmach ale czy 2 moga byc w cyklu to nie mam pojecia nie slyszalam
Ja tez nie. ale ze cuda sie dzieja to tez wiem. moja siostra miala taki przypadek zaszla w ciaze 2 dni po @ , wie to na 100 bo pozniej jej facet wyjechal a ona nastepnej juz nie dostala. wiec czary mary i jest sliczny Grzes:tak:
 
reklama
Aga, tak wyszly mi II. Nie wiem jak mam to rozumiec :confused: Przeciez dzis powinnam dostac @ a nie owu :p:p Ja jutro nie zawita ukochana @, to biegne po test (no chyba, ze listonosz przyniesie te 20 testow, ktore niedawno zamowilam :tak: ).

Pozdrawiam
nie wiem , nie wiem ale slyszalam ze jak w dzien spodziewanej @ pojawia sie dwie kreski na tescie owu to moze to oznaczac ciaze i tego Ci zycze kochaniutka:tak:
 
Do góry