reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

reklama
Veritaserum71 - gratulacje. Lepiej uwierz testowi, nie kłamie.
Dziewczyny gdybyście widziały z jakim zaciekawieniem mój M oglądał dzisiaj na realityzone program opowieści o narodzinach. Takie zaciekawienie może być tylko u faceta który naprawdę pragnie dzidziusia:szok::-):szok::-):szok:
Nawet słoneczko ładnie świeci:-D Może to zapowiedź dla mnie owocnego tygodnia - w środę zaczynam M męczyć. Biedaczek pracuje po 12 h to ja muszę załatwić sprawę.
Jeżeli po tym będzie fasolka wredna teściowa będzie mogła powiedzieć że sama zrobiłam sobie to dziecko bo on tyle czasu nie zrobił. Wiem co mówię bo o poprzednich wnukach obu synów tak mówiła:-D:-D:-D:-D
 
Veritaserum71 - gratulacje. Lepiej uwierz testowi, nie kłamie.
Dziewczyny gdybyście widziały z jakim zaciekawieniem mój M oglądał dzisiaj na realityzone program opowieści o narodzinach. Takie zaciekawienie może być tylko u faceta który naprawdę pragnie dzidziusia:szok::-):szok::-):szok:
Nawet słoneczko ładnie świeci:-D Może to zapowiedź dla mnie owocnego tygodnia - w środę zaczynam M męczyć. Biedaczek pracuje po 12 h to ja muszę załatwić sprawę.
Jeżeli po tym będzie fasolka wredna teściowa będzie mogła powiedzieć że sama zrobiłam sobie to dziecko bo on tyle czasu nie zrobił. Wiem co mówię bo o poprzednich wnukach obu synów tak mówiła:-D:-D:-D:-D
Tesciowa to nie rodzina ;-) mowia co im slina na jezyk przyniesie:wściekła/y:
 
Czesc dziewczyny :-)

Nie wytrzymalam. Rano zrobilam test. Cala noc sie meczylam, zmuszajac sie aby nie susiac (bo ostatnio w nocy potrafie wstawac 5 razy :zawstydzona/y:). Tak mnie brzuch bolal z tego trzymania, ze myslamam ze to na @ :wściekła/y:.Alez balam sie spojzec. Wkoncu sie odwazylam. :tak:Wynik ponizej.

attachment.php



A oto moja reakcja: :szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Wciaz nie wierze! Zaraz wsiadam w samochod i jade kupic nowy test.
Musze potwierdzic.
Jestem taka szczesliwa!:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

A to dla Was moje kochane:

Pregnant, II, II, II, II, II, II, II, Pregnant, II, II, II, II,II,Pregnant, II, II, II, II, II, II, II, Pregnant, II, II, II, II,II,Pregnant, II, II, II, II, II, II, II, Pregnant, II, II, II, II,II,Pregnant, II, II, II, II, II, II, II, Pregnant, II, II, II, II,II,Pregnant, II, II, II, II, II, II, II, Pregnant, II, II, II, II,II,Pregnant, II, II, II, II, II, II, II, Pregnant, II, II, II, II,II Pregnant, II, II, II, II, II, II, II, Pregnant, II, II, II, II,II,Pregnant, II, II, II, II, II, II, II, Pregnant, II, II, II, II,II,Pregnant, II, II, II, II, II, II, II, Pregnant, II, II, II, II,II,Pregnant, II, II, II, II, II, II, II, Pregnant, II, II, II, II,II,Pregnant, II, II, II, II, II, II, II, Pregnant, II, II, II, II,II,Pregnant, II, II, II, II, II, II, II, Pregnant, II, II, II, II,II

(niewiem jakie testy macie, wiec wysylam fluidki pisemne i kreseczkowe :-D)
Gratulacje:-):-):-):-):-);-);-);-):tak::tak:!!!
 
reklama
Do góry