reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Czesc wszystkim!u mnie nic nowego.@ wredna zbliza sie wielkimi krokami,przynajmniej tak czuje.w poniedzialek sie okaze.nie robie testu i mysle,ze nie zdaze,bo @ przyjdzie napewno punktualnie jak zawsze.pozdrawiam wszystkie staraczki,zafasolkowane.
 
reklama
pysia510 ja miałam tempkę po owulacji przez 3 dni - 36,7 a poźniej niedużo wyższą bo 36,8 więc dopóki niema jeszcze @ to mierz tempke ;-):-).
izabell96 termometr w pogotowiu oby temperaturka była nastwiona na fasolkę:-);-):-)

Ekki tak bardzo bym chciała, zeby to była ciąża dlatego sie tak doszukuje tych objawów, teraz bedę sobie myśleć, że może nie mam objawów, a fasolka sie właśnie zadamawia.:zawstydzona/y:
Wiem, że najwazniejsze to sie nie nakrecać, nie myśleć tylko ja nie potrafię nie myśleć.:nerd:
Dziękije Ekki na wsparcie ;-):-);-)
 
Ostatnia edycja:
ja tez mam wykres na 28.dni ale myślałam że nic nie bedzie w tym cyklu a jednak sie udało, swój porównywałam z innymi wykresami heheh :-):-):-) czego to się nie robi jak na test było zawcześnie hehehe :-D:-D:-D
 
trzymam kcikui za twoją temperaturke oby była cały czas wyższa :-):tak::tak::-)
Dziękuje izabell96, cieszę się, że mam wsparcie ,bo z moim charakterem to dołki nastrojowe są normalką, a szczególnie jeśli chodzi o fasolkę, wielkie, wielkie dzięki;-):rolleyes:;-)


przed chwilka widzialam wykresik na 28dni.pl z fasolka i temperaturka wahala sie miedzy 36.6 i 36.8 wiec trzymam kciuki mierz temp dalej!!! :-D
AAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mozliwe:-D:-D:-D:-D zaraz tam wchodzę.
Super aż odetchnęłam. Dzięki za wiadomość Eve84
To podobnie jak pisała mi Izabellka
 
Dzień dobry Wszystkim.:-)

Nie dostałam @. Dzis zrobiłam test, 2 kreseczki :happy: Lepsze samopoczucie i dobra dieta pomogły!


Witaj i gratulacje :-)
Lilu a jak tam brat, bo dawno nie pytałam...lepiej juz po tym wypadku?


!

a dziekuje dobrze, :tak:
Teraz tylko musi sie pilnowac i obserwowac :blink:

Duphaston stosuje sie na wywolanie @ i czasami w pierwszym trymestrze ciazy na jej podtrzymanie Co do ceny w PL nie orientuje sie we Francji kosztuje 4 euro

U mnie duphaston kosztuje 19 euro :szok:
W polsce ok 38 zl.


POZDRAWIAM....
 
Drogie dziewczynki mam dobrą radę:-) wstrzymujcie się z testami do terminu @. Wiem z własnego doświadczenia że możecie się tylko zestresować:tak: my z mężem dość długo staraliśmy się o dzidziusia i ile ja testów zrobiła to już nie wiem. Ostatnio zrobiłam niecały tydzień przed terminem @ i oczywiście wyszedł negatywny. Ile ja się opłakałam że znowu nic i że kupie sobie psa bo nie mam siły już sie starać itp. :-D Ale przyszedł i termin @ a ona się nie pojawiła zrobiłam test i..... oszlałam jak zobaczyłam 2 kreski. Poleciałam do apteki kupiłam drugi i to samo. Teraz jestem w 9 tygodniu i bardzo się cieszę. Więc cierpliwości dziewczynki i do dzieła. Życzę wam powodzonka buziale :-D
 
Dzień dobry Wszystkim.:-)

Długo byłam tylko obserwatorem tego tematu forum. Po stracie fasolki postanowiliśmy z Mężem o starania się o dzidziusia. Z niecierpliwościa czekałam na dzień planowanego @ i za każdym razem miałam nadzieje że go jednak nie zobaczę.
Jakieś 1,5 miesiąca temu postanowiłam zrzucić kilka kilogramów, bardziej o siebie zadbać. Przeszłam na diete, więcej warzyw - mniej tłustych i smazonych potraw, zaczęłam więcej sie ruszać.... Samoistnie mniej myślałam o tym że chce zajść w ciążę. Lecz stał się to na co czekałam.... Nie dostałam @. Dzis zrobiłam test, 2 kreseczki :happy: Lepsze samopoczucie i dobra dieta pomogły!

iwon3004 GRATULUJĘ hip hip hurrrrrrraaaaaaaaa:-)
To niesamowite, że napisałas o diecie i ćwiczeniach, bo ja łasnie od wczoraj zastanawiam się czy dieta i siłka nie bedą przeszkodą w starankach. Bardzo Ci dziękuję, że o tym napisałas bo teraz wiem, że chyba raczej nie;-) Napisz jeśli mozesz coś więcej o diecie i tym ile schudłaś. Ja nie jestem taka zgrabna jak większość dziewczyn na forum, ze mnie to taka wesoła kulka (162cm i 65kg) a szybko lecę z wagi co by tylko nie przesadzić:happy2: Pozdrawiam igratuluje jeszcze raz:-);-):happy2::-D

pa pa
 
reklama
Agalotta co znaczy, że wynik przemilczysz albo tak albo nie tu nie ma 3 wyjścia. Oj jak to mój dziadek mawiał" jak ty byś była moja to jo bym cie tak lał!" co to za pesymizm?!!!!!!!!!! Juz mi maszerować na OPTYMISTYCZNY WĄTEK!!!!!!!!
Mi się nie udało ale nie mam zamiaru się zamartwiać, było mi przykro ale szybko mi przeszło, ja myślę że jest jakiś powód tego, że się nie udało, nic nie dzieje sie bez przyczyny. Po 2 godzinach już miałam super humor nawet sie śmialiśmy z moim M, że jak bobas urodzi się w sierpniu to biada mu z 2 lwami. A potem biegałam za nim po domu i ryczałam jak lew:-D Tak trochę szalona jestem:baffled::rofl2::evil::ninja2::rolleyes: Na wszystkich przyjdzie kolej tak więc spokojnie, bez łez i rozpaczy. Pozytywne myslenie to połowa sukcesu!!!!!!!!!!!!!!

Gratuluje wszytkim staraczkom z II tym, które juz w to wierzą itym które sa jeszcze w szoku i do nich nie dotarło;-)

Pa pa[/quote]
wynik przemilcze czyli I ale chyba masz racje czeba przeczekac do nastepnej owu a potem....kto wie.......
Czasem mi sie kreci w glowie, czasem mnie lekko mdli, czasem jestem bardziej wyczulona na zapachy, od jakiegos czasu mam zatwardzenie (chociaz jem sliwki... i poprzednio nie miewalam problemow w te strone, raczej w druga, ze tak powiem zazwyczaj latwo wychodzilo ;P)
czyli objawy na @:-(brrr i na fasolke trzymam kciuki
 
Do góry