reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

witam dziewczyny ponownie

mam jeszcze jedno pytanko do Was
jaki powinien być śluz przed miesiączką?
z tego co mi się wydaje to suchy i powinno go nie być wcale?
mój jest bardzo obfity a miesiączka już kilka dni spóźniona i żadnych objawów zbliżania się jej...

Witaj :-D

Ja zazwyczaj albo nie mam wcale albo mam wlasnie taki bialy grudkowaty... Skoro @ spozniona, to biegiem po test do apteki! :-)
 
reklama
Nie zawsze ma sie objawy, moja znajoma dowiedziala sie, ze jest w ciazy dopiero jak przyszly poranne mdlosci i spozniala sie @ - zreszta przeciez dopiero spozniajaca sie @ jest dla lekarzy podstawa do podejrzewania ciazy, wiec glowa do gory kochana :)


olapolap Ja bym zaczekała z tescikie, ale wiesz dziewczynki na forum pisały ze czasem test moze pokazać ciąże nawet 5 dni przed spodziewaną @, chyba to zależy od zteżenia czynnika "ciążowego" w moczy ( zapomniałam jak ten czynnik sie nazywa)

pysia510- kochana ty sie nie doluj bo sprawa objawow jest tak indywidualna sprawa ze kazda kobieta odczuwa je inaczej, w moim przypadku ja mialam temperature 36,8-37,2 pod wieczor byla 37,4 - 37,8.. wiec spore skoki, co do objawow, to ok 2 tyg po owulacji zaczelo mnie ciagnac w pachwinie, a 2 dni przed @ bylo mi strasznie dobrze... plus bol w podbrzuszu jak na @... wiec jeszcze spokojnie musisz poczekac.. ale czasami jest tak jak moja kolezanka miala czyli zadnych objawow,, kompletnie nic.. tempka tez niska bo 36,7... wiec nie za wysoka.. dopiero w 8 tygodniu sie dowiedziala ze jestes w ciazy jak zwrocila.. a tak wczesniej zero jakichkolwiek objawow...

tikanis; dziekuje kochanie Ty to mnie zawsze podniesiesz na duchu i dodasz wiatru w skrzydła:rolleyes::wink::rolleyes:, chyba jeszcze pomierze sobie tempke wieczorkami moze tez bedzie wyzsza. Toja kolezanka jeśli chodzi o tempke to naprawdę moga sie nie spodziewać fasolki -36,7- hmm.....
Muszę sobie zakodować -myśl tylko pozytywnie-

Jeszcze raz dziękuję kochana tikanis:tak:
 
Słonko lec na betke bo to badanko mozna robic juz 10dni po przytulankach :tak:

Wlasnie wczoraj o tym myslalam i doszlam do wniosku, ze moze lepiej nie... mam tu laboratorium pod domem (doslownie 0.5 minuty), ale robia badania tylko do 9... moze jutro rano sie wybiore? Jak sadzisz, warto? A moze jednak poczekac do 11.11?... Prosze, doradz!
 
Ostatnia edycja:
Wlasnie wczoraj o tym myslalam i doszlam do wniosku, ze moze lepiej nie... mam tu laboratorium pod domem (doslownie 0.5 minuty), ale robia badania tylko do 9... moze jutro rano sie wybiore? Jak sadzisz, warto? A moze jednak poczekac do 11.11?... Prosze, doradz!
to juz jak wolisz ... biorąc pod uwagę ze pierwszy raz ci sie zdażyło cos takiego z tym bolem to moze akurat cosik ci sie tam wżerało :-D tzn zagnieżdzało i u ciebie to w taki sposob sie objawilo :confused: jeżeli sie "boisz" to poczekaj do teminu @ a wtedy juz z czystym sumieniem rub betke :tak::tak: nie chce cie nakrecać :sorry2: co kolwiek zdecydujesz trzymam kciuki!!!!!! to juz tylko kwiestia pieniązków :sorry2: i czasu ;-)
 
11 listopada, za 4 dni testuje jak nie bedzie @ :tak: a ty kiedy spodziewsz sie @?

aga00782 Ja mam nieregularne @,a do tego w tym miesiącu owu było dopiero 19 dnia cylke więc @ spodziewam się tak między 9.11 a 12.11 ale chyba zatestuje dopiero 13, 11, ale za ciebie aguś będę bardzo mocno zaciskała kciuki, zeby teścik pokazał dwie piękne czerwone II
 
to juz jak wolisz ... biorąc pod uwagę ze pierwszy raz ci sie zdażyło cos takiego z tym bolem to moze akurat cosik ci sie tam wżerało :-D tzn zagnieżdzało i u ciebie to w taki sposob sie objawilo :confused: jeżeli sie "boisz" to poczekaj do teminu @ a wtedy juz z czystym sumieniem rub betke :tak::tak: nie chce cie nakrecać :sorry2: co kolwiek zdecydujesz trzymam kciuki!!!!!! to juz tylko kwiestia pieniązków :sorry2: i czasu ;-)

Boje sie, a jak. Chyba kazda z nas sie boi... kazda, ktorej zalezy, bedzie sie starala odwlec moment rozczarowania, marzac jednoczesnie, zeby jednak testy cos wykazaly ;) Ale korci mnie, nie powiem... oj korci...
 
aga00782 Ja mam nieregularne @,a do tego w tym miesiącu owu było dopiero 19 dnia cylke więc @ spodziewam się tak między 9.11 a 12.11 ale chyba zatestuje dopiero 13, 11, ale za ciebie aguś będę bardzo mocno zaciskała kciuki, zeby teścik pokazał dwie piękne czerwone II

dziękuje Ci kochana :zawstydzona/y: tak bardzo bym chciała żeby sie w tym miesiącu udało... :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: ja 13 tez bede moczno ściskać kciuki żeby tobie wyszły II
 
Boje sie, a jak. Chyba kazda z nas sie boi... kazda, ktorej zalezy, bedzie sie starala odwlec moment rozczarowania, marzac jednoczesnie, zeby jednak testy cos wykazaly ;) Ale korci mnie, nie powiem... oj korci...
w sumie to juz tak malutko ci tego czekania w niepewnosci zostalo ... to moze zaczekaj do 11.11. :sorry2: a na wszelki wypadek kup testa sikanego i jak bedziesz czuła ze juz wiecej nie wytrzymasz to rób!!!! :-D ktory to bedzie dzien cyklu 11.11??
 
reklama
Witam wszystkich
Ja to chyba jestem nienormalna Ekki18 pisze o zapachu piernikow w kuchni a ja czytam o zapachu plemnikow w kuchni i mysle o co chodzi chyba ta cala sprawa z ciaza padla mi na glowe :))))))) Moj M dawno mi to powiedzial :))))

He he he ja też za pierwszym razem przeczytałam "zapach plemników" :-) ale coś mi nie pasowało :szok: no i doczytałam sie że to o pierniki chodzi... :-D
 
Do góry